Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ˇMartinBeat ~~ !

Soovitatud postitused

Jojo, tegelen ka siis biitide tegemisega, tsekake üle, avaldage oma arvamust.

Biite teen peamiselt sampledest. Lõigun ja panen kokku.

Kuulake seal Biit 1 jne. Kui tuleb midagi uut panen juurde.

 

 

http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=950796


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
liiga üksluine , aga muidu hea . valmis sämplitest väga lihtne teha biiti.

 

Ega räpi biiti nagu eriti erinevaks pole mõtet teha. See pole ju nagu hardstyle, et ainult kuulatakse mis muusikas toimub , räpis ikka lüürika tähtis :) Aga ma proovin järgmine kord teha värvikamalt niiöelda. Sampletest kerge jah muidu.

 

//aa lisasin mõned mis pole ainult sampletest. Aga muidu ma teen ainult sämplitest sellepärast, et mulle meeldib selline stiil, mõned sampled lihtsalt nii head.

 

 

Krt mul on 4 head biiti veel, aga need on .wav ja mul pole FL faile enam alles ning soundclick ei lase uploadida .wav faile :(


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
biit 4 ja 8 on sitaks head tegelt. :P a tee intro & outro ka ehk noh, täispikad lood.

 

.wav failid tee mingi converteriga ümber.

 

. waw seda faili saad cool editiga muuta.

 

 

ja see kuues biit oli täitsa korralik, ja veel kaheksanda taustad olid tuttavad.

 

+ 1 asi veel sa seda kuuendat biit ära ei loovutaks? et teeksid reffi kohad ja intro ja värgid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jojo, tegelen ka siis biitide tegemisega, tsekake üle, avaldage oma arvamust.

Biite teen peamiselt sampledest. Lõigun ja panen kokku.

Kuulake seal Biit 1 jne, lisan juurde kohe mõned. Kui tuleb midagi uut panen juurde.

 

 

http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=950796

 

8 meenutab mingi romantilises filmis seksiosi :D:D:D

 

muidu norm


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
8 meenutab mingi romantilises filmis seksiosi :D:D:D

 

muidu norm

 

Päris häid filme vaatad siis kui nii tuttavad :D

 

. waw seda faili saad cool editiga muuta.

 

 

ja see kuues biit oli täitsa korralik, ja veel kaheksanda taustad olid tuttavad.

 

+ 1 asi veel sa seda kuuendat biit ära ei loovutaks? et teeksid reffi kohad ja intro ja värgid...

 

No ma võin proovida kui aega leidub, üldiselt praegu on harva nädalavahetusel aega sest et olen väljas...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no selge, aga anna siis teada kui midagi teed ja on valma, saada pm vms :)

 

Hakkad lugu tegema ?!? , Kui teed ja valmis saab siis topi siia kinglasti üless, siis saan natuke kritiseerida jälle :D:D

 

Igatahes biidid on vääga hiaaad.

Eriti neljas.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hull maania tekkinud siin?:)

Ma pole veel nende signature'idegagi alustanud, viitsimist ja aega nagunii poleks, hetkel kuulata ei viitsi aga arvan et kuulatav. (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hull maania tekkinud siin?:)

Ma pole veel nende signature'idegagi alustanud, viitsimist ja aega nagunii poleks, hetkel kuulata ei viitsi aga arvan et kuulatav. (H)

 

:D Huvitav asi lihtsalt, hea on kuulata ka oma teoseid :D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulasin veitsa, ma ei tea mille järgi neid hindama peab, aga jahm, üldiselt oli vist neljas päris hea minuarust.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aaaaaaa... sa teed loopidest biite.

 

Ühesõnaga sulle kuulub siis 10% aust ja 90% selle tegijale.

 

Ma mõtlesin et kuidas nii head biidid tulevad :D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aaaaaaa... sa teed loopidest biite.

 

Ühesõnaga sulle kuulub siis 10% aust ja 90% selle tegijale.

 

Ma mõtlesin et kuidas nii head biidid tulevad :D:D

 

:D 90% küll ei lähe tegijale, kuna ma muudan nad ise ümber ja enam pole originaal, ehk on minu töö. Ja kui sa veel ei tea, siis üle 80% hip hopi produtsentidest teevad biite Loopidest.

 

//Lisaks, nendest 9st biidist on mingi 4 ainult loopidega. Muu on täielikult minu töö.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D 90% küll ei lähe tegijale, kuna ma muudan nad ise ümber ja enam pole originaal, ehk on minu töö. Ja kui sa veel ei tea, siis üle 80% hip hopi produtsentidest teevad biite Loopidest.

 

//Lisaks, nendest 9st biidist on mingi 4 ainult loopidega. Muu on täielikult minu töö.

 

Või nii, oled tulevane Härra Dre?(H):?:h::-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Või nii, oled tulevane Härra Dre?(H):?:h::-)

 

Loota ju võib :D

 

Üritasin teha Bongi k2nkstav2rgist remixi, kuid tuli halvast välja, kuna mul lõpuks hakkas sellest Bongi taustahelist paha ja ma ei jõudnud kõike paika panna ja tegin ainult 10 sekki seda, Biit 10 on nimi.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D 90% küll ei lähe tegijale, kuna ma muudan nad ise ümber ja enam pole originaal, ehk on minu töö. Ja kui sa veel ei tea, siis üle 80% hip hopi produtsentidest teevad biite Loopidest.

 

//Lisaks, nendest 9st biidist on mingi 4 ainult loopidega. Muu on täielikult minu töö.

 

Aaa.. selle fruity sliceriga teed jah ?

Ma olen ka sellega teinud aga mulle ikka meeldib 100% ise kokku panna...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sliceriga saab kõige paremini jah.

 

Jah aga see ei ole eriti originaalne.

Sellega ülikerge teha.

 

Võtad loobi, muudad paar asja ära ja ongi biit valmis :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah aga see ei ole eriti originaalne.

Sellega ülikerge teha.

 

Võtad loobi, muudad paar asja ära ja ongi biit valmis :D

 

Irw ma muudan ka loope mitte ei pane neid otse biidi taha. Loopidega biidid kõlavad palju paremini minumeelest. Igal ühel oma biitide maitse ja mulle meeldivad väga loopidest tehtud biidid. Ka loopidest tehtud biitidega peab vaeva nägema, et loop kenasti korduma hakkaks on juba omaette tegu, et mingeid pause ega asju sisse ei tekiks.

Ja see eriti ei loe ka, kas on hullult vaeva nähtud või ei, loeb see kas biit on hea või on ta mingi juust. Kui sa näed 2 aastat vaeva ja mina näen 2 tundi vaeva ning minu biit on parem, siis ikka teeks pigem 2 tunniga. Aa seda ka, et ainult 5 biiti on tehtud loopidega, ülejäänud on minutehtud taustad... Loope leida on ka omaette kunst.

 

//Sain .wav biidid ka mp3 , lisasin ära Biit 12 ja Biit 13


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.