Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võimas 71 pure

Soovitatud postitused

2zz83ud.jpg(H)

sm4toi.jpg(H)

106jztt.jpg(H)

30vdtu8.jpg(H)

30bprev.jpg(H)

alghind:150 :)

a/w:350 ^,:)

KES SIIN TEEMAS SPAMMIB SAAB WARNI

ETTE SAAVAD AINULT VÄGA USALDUSVÄÄRSED INIMESED NAGU ADMINID VÕI KUI SUL ON 100+ tehingut :D

Salakad saab kaasa dt ja monkey on tehtud varjan nime ja mõnesid statse kuna mõned tüübid siin repordivad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

... njah juhtub lol jah ma tunnistan et olen smiley võime mm kasutada sinu kulul ja nagu sa näed ma annaks usaldus väärsetele inimestele ette nagu The M/zammy... palun ära postitage madalamaid hindu kui 150 :ty: ma olen juba assiga teinud umbes 7 tehingut ja ma usun et ma suht usaldusväärne (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigile teatavaks, et ostsin ka selle acci , mitte temalt, eelmiselt omanikult ehk Luuakad123 ja võttis tagasi, aga on olemas essad salakad ka mul, kui need õiged on ;) niiet enne ostu mõelge , sorri et spämmisin, arvan et inimesed peavad teadma, millega tegu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.