Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

help whit gear.

Küsimus

vajan abi armoriga :D kui keegi laenaks mulle rune kite ja keegi teine rune legs 24h siis oleks super... olen nüüd rsis tagasi ja neist oleks palju abi :D saaks vaikselt omale jalad uuesti alla nende abil . ja saaks siis korralikult treenima hakata:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

jah sellepärast ma kirjutasin ju ,et kui keegi laenaks mulle rune kite ja keegi teine rune legs 24h siis oleks super. ehk siis 1 vend laenaks kite ja teine legs. pole hetkel mõttet teha p2p :D tahan ennem natuke f2ps raha teha ja statse ka parandada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Laenata saab kõike mis ei lähe katki ega saa tühjaks ntx nagu dfs ja barrows asjad..rune geare laeutama peaks saama küll vähemalt weppi

 

aga näiteks obby mauli ei saa ja see ei lähe katki , ja ma arvan , et adamant legse ka ei saa kuna odavad ?


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.