Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Müün Pine

Soovitatud postitused

VIP
aga scammer oled ikkagi!!!

ärge temaga ühtegi diili tehke

 

Laimad ilma Tõestuseta , saate Warn. Kui on tõestus , siis tehke scammerite alafoorumisse!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To hazzu: Eips. Aga irl raha vastu vahetaks, saaks siis kas minu maja ees kokku or kuskil kristiine ees or sth [ tallinn elan ]

To tanelpaas: Kas sa aru ei saa, et mind vapjsee polnud sellel päeval msniski.. Äkki said fake msni or sth ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igastahes, lugu oli kahest HD pinnist, kandsin raha üle ning andsin screeni(nõustus ainult pildiga, tal seb ning mul swed, raha läheb üle 1 päev). Ta andis mulle 2 pinni ära, ning ütles, et kui probleem nendega, siis räägi minuga msnis, ise logis välja :) Igastahes pinnid valed, ei kujuta ette ka, kas annab uued või mitte. Eks näis.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.