Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M : Orjake Orjab Teile !!

Soovitatud postitused

Et siis Orjaksin teile kõiki statse :D!

 

 

Hinnad Lepime ise kokku maksta saab ainult läbi interneti

 

ehk siin raha ülekandega :) mingit scammimist ma teile ei tee!! olen aus ´ja hetkel olen vaba !!

 

Kontakt :rastasmushsm6sh@hotmail.com :ty


grassor.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sorry ma ei ole selline scammer pane pank pin peale v6ta teatud asjad välja kui sa ei usu ja ma teen sulle asja ära ? vot

 

ma võin sulle ju mingi proofiks kaks kolm lvl teha ;)

äkki siis hakkad usaldama ma ei taha olla selline n44b scammer ...

soory, liccalt hetkel veidi raha vaja ja mõtlesin veits endal korralik mees olemas

nikuinii ma ei saa ju asju 3k väärtuses anda lol hakkan iga 15 mindi tagant 3k andma ??:D


grassor.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorry ma ei ole selline scammer pane pank pin peale v6ta teatud asjad välja kui sa ei usu ja ma teen sulle asja ära ? vot

 

ma võin sulle ju mingi proofiks kaks kolm lvl teha ;)

äkki siis hakkad usaldama ma ei taha olla selline n44b scammer ...

soory, liccalt hetkel veidi raha vaja ja mõtlesin veits endal korralik mees olemas

nikuinii ma ei saa ju asju 3k väärtuses anda lol hakkan iga 15 mindi tagant 3k andma ??:D

 

Muudad passi 2ra ja hommikulnt avastan pean recovery jama tegema ...1 p2ev p2p l2inud !SINU PÄRAST! nty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Muudad passi 2ra ja hommikulnt avastan pean recovery jama tegema ...1 p2ev p2p l2inud !SINU PÄRAST! nty

 

Hehe ? sa jobu we sa tuled siia valetama Warn sulle rsk ma ei ole veel saanud orjatagi kedagi nahhui sa siia valetama tuled


grassor.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jap kusjuures kus te v6tate selle asja kohe nagu SCAMM ??? äkki annate mulle mingi pildi voi ma ei tea mis asja et ma scammisin ?????!!!!pealegi ma hetkel teen yhte taski f2p all quest n3wbs ja siis näeme !!! kas saan positiivse voi negatiivse ...


grassor.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.