Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Jup ega praegu rohkem niipea ei osta muidu kokku 20 mudelit. Neist 19 on usa tõugu ja 1/24 see üks beetle on 1/18 ja sakslane.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kysimus:Huvitavad need mudelid sind nii väga või lihtsalt pole midagi muud teha? Pole muidu midagi paha öelda, isegi kunagi mingist cräppi kogund, aga no enam ei viitsi.

Sulle soovitaks, et myy need mudelid maha, kogu raha juurde ja osta päris auto( yks mudelitest ntx) palju ägedam, kui mudel kapinurgas seisab.

Ise sai viimati mingeid kaisuloomi kogutud, mingi 18,19aastaselt, aga no kuna kolisin välismaale, siis pidin need oma tädi tytre titadele andma :P

Aga no kui meeldib siis meeldib, pole midagi halba öelda, vähemalt mingi normaalne hobi, mitte nagu enamus tonte, linnavahele jooma ja siis iga vastutulevaga tyli norima ja aknaid sisse peksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No ega nende eest mingit normaalset autot nagunii ei saa. Lihtsalt mulle meeldib neid koguda. Samamoodi nagu mõni kogub ma ei oska näidet tuua, marke väga ei koguta enam jms. Ilusad ka kapipeal.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ega nende eest mingit normaalset autot nagunii ei saa. Lihtsalt mulle meeldib neid koguda. Samamoodi nagu mõni kogub ma ei oska näidet tuua, marke väga ei koguta enam jms. Ilusad ka kapipeal.

 

:D mul on kitarr, mida ma mängida ei oska, aga ikka on, see ka rohkem dekoratsiooni põhimõttel nagu sinu mudelidki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Novot:D mul ka kitarr, seisab nurgas:D ilus on ka ja samas mängida oskan juba ka natuke. Ja kuna ma austan väga ameerika autosid siis on päris ilus neid vahel vaadata ja pilk peale visata. Oma mustangeid piilun päris tihti:D Kuradi ilus auto on ikka:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
. Oma mustangeid piilun päris tihti:D Kuradi ilus auto on ikka:D

 

OT: Ei saakski paremini öelda. (H)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ford Mustang'eid on sul kõige rohkem vms?

aga sulle paha sõna nende kohta öelda ei saa.

kõik ilusad,eriti meeldib see 2006 aasta Ford Mustang:P


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus kogu ikka, 10p


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No oleneb. Lihtsalt mudelid on foorumist ostes on selline suurus 100-150 tükk. Mustangid läksid ebayst mingi 500 eeku umbes. Kaalu pärast just. Valge mustang on raske, siis läks post kallimaks. Ma ei tea kuida nad poes on. Pahtlid jms. Enamasti ühe tuubi pahtliga saab üsna kaua läbi ja neid tuleb muidugi jaapanist tellida. Ja kui sealt mingi 500 eegu eest tellid omale tarvikuid aind ilma kokkupandavata mudelita, siis peaks ikka üsna kaua läbi saama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei osanud seda mujale postitada, kuid tahaksin küsida ühte asja.

Vanasti eksisteeris selline foorum nagu Mangacarart.pri.ee vms, ja neid oli veel, üks vist oli ka cargame.ee, pole päris kindel, ja ma tahtsin küsida, et kas on veel selliseid foorumeid allesjäänud ka kus mängitakse seda mängu siis, sa vist tegelesid ka sellega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht kena kogu :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu kogu hakkab ka vaikselt täienema!

 

Kalliks sul endal 2006 Ford Mustang GT, Maisto, 1/24 läks?

Ma ei tea ma ostsin ta mingi teise autoga koos. mingi 500 pauk oli mingi 5-6 mudelit.

Ma ei osanud seda mujale postitada, kuid tahaksin küsida ühte asja.

Vanasti eksisteeris selline foorum nagu Mangacarart.pri.ee vms, ja neid oli veel, üks vist oli ka cargame.ee, pole päris kindel, ja ma tahtsin küsida, et kas on veel selliseid foorumeid allesjäänud ka kus mängitakse seda mängu siis, sa vist tegelesid ka sellega?

Pix'n'Play 2010 Beta

see vist ainuke mis tegutseb veel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga vägev hobi. 5+++

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.