Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan hosti (RSC servu jaoks)

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

Mõtlesin, et teeks uuesti rsc serveri, aga vana host hüppas alt ära, kuna tal mingi probla, et server paneb pange ja ta ei viitsi pidevalt kohale joosta ja korda teha..

Mäng on RuneScape Classic.

Olen siin paarpäeva aretanud midagi, veel on vaja exp korda teha.

Serveris jääb exp 5x

Serverisse on lisatud 1 quest aka Druidic Ritual

Pead koguma 4 looma liha tükki ja viima need Kageex-le.

Reward on 250 exp ja saad sellega herblaw leveli 3 peale. Ennem ei sa herb levelit teha, kui quest on done.

Webclient töötab korralikult, aga sprites on teised ja proovisin vahetada, kuid ei saanud jagu, võtab veel aega ja siis saab juba Webclientist mängida :)

Clientisse on lisatud veel Username/prayer/fatigue näitajad, et sul oleks kergem pk/treenida, ei pea statse lahti võtma.

pilt serverist ja clientist:

asdasd-1.png

 

Client:

xlient.png

 

aa ja veel, et ma hosti eest maksma ei hakka, see on for fun aretus.

Hosteril peaks kast seisma nurgas, mida ei kasutata vms, ei soovi sellist hosti, kes hostib ja samal ajal mängib samas arvutis mänge ja t6mbab asju arvutisse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nja..

niih täna sain Webclient 100% valmis ja clienti on võimalik ka tõmmata. allalaetavas clientis on rohkem funktsioone. Webclient on rohkem originaalsem.

serveris tegin mõned nippet näppat asjad korda. muutsin kõik exp-d 1x.

ja testisin ära ka, exp peaks ilusti korras olema.

Kodukas on ka valmis.

õhtuks peaks veel midagi korda tegema ja peaks hakkama osasi spawne juurde lisama, mis on RSCDaemon ajast poole peale jäänud.

 

ja btw mul on üks host olemas.

Eston pakkus välja et on nõus hostima.

rääkige, mis arvate temast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui Eston sul hostib, miks siis ta seda minult küsib, et kas ma hostiksin?
ei tea...

mis ta sulle ütles? et tal server olemas vms?

 

kodukat saab checkida siit: http://88.196.16.169/index.html

Play RuneScape vajutades paeks ta teil webclienti ilusti ära laadima.. vb võtab veits aega, kuna mul sitt upload.. sisse logida ei sa, kuna mul on wifi ruuter koguaeg kasutusel.. kui võtaksin wifi ruuteri vahelt ära, siis saaksin serverit hostida.. aga peale 20+ppl hakkaks vist laaggima + ma t6mban aktiivselt igast filme/muusikat arvutisse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.