Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Omg rc 91 Rune Pure !

Soovitatud postitused

VIP
topelt 1+ .

tripel 1+ .

botted kh acc. nii 0p nshit


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
quadriple 1+

pc 1+


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul megapohhui teie arvamustest ,tra lugege korralikult et nime mina ju ei pannud,sõbra käest sain selle acci ja kõik statsid ise teinud peale rc mis oli kui sain.Teie ja võibolla päevad läbi istute runes ja sügate mune kui saate maast coinse,selleks ongi bot mõeldud ja tuleb seda targalt kasutada.

 

ja mida vittu see nimi teil seal runes loeb ?Äkki kunagi tulebki rc91 ,te ei tea sellest mitte sittagi.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul megapohhui teie arvamustest ,tra lugege korralikult et nime mina ju ei pannud,sõbra käest sain selle acci ja kõik statsid ise teinud peale rc mis oli kui sain.Teie ja võibolla päevad läbi istute runes ja sügate mune kui saate maast coinse,selleks ongi bot mõeldud ja tuleb seda targalt kasutada.

 

ja mida vittu see nimi teil seal runes loeb ?Äkki kunagi tulebki rc91 ,te ei tea sellest mitte sittagi.

 

Ma ei võtaks sellist lamedat kasutajat sellise lameda nimega vastugi sõbralt. Nahhui sa siia üldse teema tegid? QUIT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omfg saage aru kui tee acci teete kas olete kohe maxed ? Aa tee ei teegi ju te ostate ups ... tema asi jep vb teeb 91 rc , ega kohe allguses siis pole 91 rc . Ja mis teie asi las botib kui tahab kui banni ei saa . Nii pange pauk kinni kui ei meeldi siis 2ra vaatake eks . Muidu gl sulle lase accil 91 rc . Muidu annan 9p .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

....

 

Kui sul on megapohhui meie arvamustest , siis miks sa üldse tegid omale siia päeviku .

Su kasutaja on ju meile hindamiseks ja kuna su kasutaja nimi on nii bazaar , siis tegime selle kasutaja maha .

 

 

Ja hazzu , your the biggest idiot here , so shut up . *thinkingatskillstosky*

 

Aga muidu kenad statsid .

Kahtlen kas tuleb 91 Rc , aga loodame , et vähemalt hea rune pure / main .

6p saad atm .

Gl .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kole igav hakkas ja siis üle pika aja uuendus !:P

 

Goalid on siis:

Str 93/99

Range 52/80

Mage 49/80

Attack 75/90

 

Need on praegused goalid.

Käisin muidu uues Bh's ka ja kokku sain 300k :D

 

 

 

Praegu siis pildilt nii palju.

 

http://img39.imageshack.us/img39/1015/45257151.png


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.