Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tõukeratas :)

Soovitatud postitused

Keegi sõidab siit ? jagage trikke nippe ja muidu asju , üldteema siis tõuksile kuna tean , et suht paljud siit sõidavad , ise sõidan ka ;)

 

no rääkige trikkidest ja tõuksidest :D

 

ise siis flatis teen ära barspin , 180 ja natuke fakiet ka ,

 

siis oskan veel slide ja flyboxist tailwhipi , :cool:


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu aastat tagasi sai ära proovitud jah. Toas sõitsin sellega lol. Suht hea igavuse peletaja oli küll, aga enam nii lapsiku asjaga ei tegele. Ei näe eriti mõtet lihtsalt. 180 ja barspin teeb ära juba siis, kui veel väga vähe harjutanud oled. Muude trikkide kohta eriti ei tea. Eelistan BMX-i ikkagi;)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitu aastat tagasi sai ära proovitud jah. Toas sõitsin sellega lol. Suht hea igavuse peletaja oli küll, aga enam nii lapsiku asjaga ei tegele. Ei näe eriti mõtet lihtsalt. 180 ja barspin teeb ära juba siis, kui veel väga vähe harjutanud oled. Muude trikkide kohta eriti ei tea. Eelistan BMX-i ikkagi;)

 

miks sa arvad , et see lapsik ? :D

 

see pole lihtsalt levinud , ja ma arvan need on lahedamad kui inlined , inlined väga naiselikud , no offence aga jah .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai ka mingi 5 aastat tagasi sõidetud, 5 tellisest sain flatis üle :D . 180 sain ka tehtud (see eeldas ka fakiest välja tulekut) . Barspin ja tailwhip oli selge. Ei tea kas see omalooming aga kombineerisin tailwhip + 180 ka kokku :D . Enda jaok oli päris huvitav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa arvad , et see lapsik ? :D

 

see pole lihtsalt levinud , ja ma arvan need on lahedamad kui inlined , inlined väga naiselikud , no offence aga jah .

Ma ei tea, lihtsalt selline tunne on jäänud. Prolly sellepärast, et sellega sõidavad peamiselt väiksed lapsed. Levinud pole tõesti. Sellega sõitmine ehk veel on, aga tõukerattaga trikitamine paljude jaoks kõlab kindlasti väga uudselt. Sõidad/trikitad tõukekaga tihti muidu?

 

Mu vend maja ees kolistab sellega ja suht pinda käib. Ise ei viitsiks ja poleks aega ka...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hullkaru sa vist kukkunud, see lapsik, omg pane youtuubi otsingusse scooter tricks vms, siis on ikka veel lapsik ?

 

ise teen flatis peaaegu whipi ära, olen ära maandunud mitukorda aga üle tõmmanud, suht mingi 3 kuud vb olen sõitnud, 180, 270 olen ära teind aga ka ära vajunud, siis fakie, praegu ei tule meelde, Diamondback sõidab sitakshästi duubel tailwhip tal suht käpas. 360 ja sellised asjad ka :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõidan.

 

Razor Pro on mul.

 

Teen ära duubel whipi( vajab nats veel harjutamist) , 180Tailwhip, hüppan 7 setiseid treppe

Barspin,aa ja ühe korra on skates 180duubeltailwhip ka ära tulnud.360 tuleb kah ära, see suht suva.

 

Eelmine suvi hakkasin sõitma, sitaks äge asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toukeratas.com - tore koht.

 

Aga i Tunes , misasi see slide on? Mõtlesid Grind selle all?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõidan siis kah natuke, trikkidest oskan hoogu lükata jne.

Kohe kohe peaks kätte saama - 3-Wheels-baby-scooter.jpg


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hullkaru sa vist kukkunud, see lapsik, omg pane youtuubi otsingusse scooter tricks vms, siis on ikka veel lapsik ?

 

ise teen flatis peaaegu whipi ära, olen ära maandunud mitukorda aga üle tõmmanud, suht mingi 3 kuud vb olen sõitnud, 180, 270 olen ära teind aga ka ära vajunud, siis fakie, praegu ei tule meelde, Diamondback sõidab sitakshästi duubel tailwhip tal suht käpas. 360 ja sellised asjad ka :D

Vahest lihtsalt tundub nii, ma ei tea. Ma pole lihtsalt äkki harjunud sellega, et tõukerattaga rämedalt trikitatakse, kuna ma pole ise sellega eriti tegelenud? Ning ma kirjutasingi youtubesse ja kohe esimene video oli selline, kus mingid alla 13-aastased väga tobeda muusika saatel trikke tegid. Video kirjelduseks oli ''11 year old Dakota Schuetz'' ning väga populaarne vid on. Ma ei taha sellega küll midagi väita, aga lihtsalt see youtube-näide oli fail IMO=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõidan ka tegin 900 kraadi flatis. ;)

 

Mingi paks oled raudselt, Keegi ei tee 900 kraadi flatis, mage nali=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nalja vennad, hea kui flatis 2cm õhku saavad.

 

Itunes, sa teed bhopi pealt barsi ?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

diamond, ja üks sõber teevad suvel vb video. aga panen siia mingi hea lingi ?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tellin mai algul ka muffini, okei ma mõtlesin et teed kuidagi feikilt, nüüd asi ants.:D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

et nagu tõmbad esiotsa üles ja teed, :D

 

ma saan vb mingi kuradi juunis kätte, see tuleb üle kuu aja.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
et nagu tõmbad esiotsa üles ja teed, :D

 

ma saan vb mingi kuradi juunis kätte, see tuleb üle kuu aja.

 

2-3 Nädalat btw ,

 

ja esiotsa ülese on väga hale :D

 

////Availability: will ship out in mid-late-March! wtf


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.