Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kuhu salvestab mozilla faile

Küsimus

Tere, tõmban siis file, aga ei leia arvutist, kuhu mozilla need salvestab.

kui tõmbama hakkan siis ei tule mingit valikut ka, et kuhu salvestada ja kausta, kuhu ütleb, et salvestab, ei ole olemas.

et kust saaks seda kohta muuta või midagi?

:ty=/


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

2m519xx.png

 

Seal on kaust mida saad käsitsi määrata. Defauldis peaks olema kuskil My Documents/Downloads vms directory. Äkki sa oled koguaeg Open pannud Save asemel ? Siis lähevad tiritud asjad Temp kausta ja kaovad sealt mõne aja pärast....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

 

Seal on kaust mida saad käsitsi määrata. Defauldis peaks olema kuskil My Documents/Downloads vms directory. Äkki sa oled koguaeg Open pannud Save asemel ? Siis lähevad tiritud asjad Temp kausta ja kaovad sealt mõne aja pärast....

 

vist jap, mul paneb kausta mida ple olemas ja selle nimi Demp, ok proovin, muudan ära...

 

Aga kuidas ma seda muuta saan et ta salvestaks mitte Demp kausta...?

Ma praegu sealt vahetasin ära ja siis ikkagi ei tule sinna kuhu peab ja ikka näitab, et demp kausas ja ikka avab ise faili kohe, kui ära downloadind...

 

Kust seda saaks veel muuta et Save mitte Open ( kordan et seda ei küsi, kui tõmbama panen)


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.