Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi WoW pelab?

Soovitatud postitused

Mängisin wowi, ( Runetotem, EU) alliance, oli 70 paladin, 80 druid, 64 hunter, 57 warrior, 74 Death knight ning 80 rogue.

 

Enam ei mängi, paladin ja warrior on eraldi accountid, paladin on banned tho :D

 

 

Oleksin nõus oma warriorit ( lvl 57 human warrior) nõus rs-i accounti vastu vahetama, kuigi ta on ainult lvl 57 on tal crusader enchant, off handil fiery + tal on backpackis mingi 350-500goldi ( ei mäleta täpselt ), on veel riding skill olemas ja ülejäänud gear on hea ( rare/uncommon), Annan kõik accounti detailid ( security question answer included)

 

PM kui intrested ( 20-23 august olen ära, trip jahiga ootab)


Mageslayer22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma mängin serveris outland. mul 67 draenei paladin, 66 night elf druid , 29 hunter twink, 45 shaman,23 priest ja mingid väikesed veel teistes serverites , kui tahate wowis isiklikult rääkida siis msn mul [email:b486n85x]kokteilor@hotmail.com[/email:b486n85x]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

free 10 day trial ftw, nolan mingi lvl 25 ära umbes, siis saab 10päeva läbi,regan, ning alustan nullist uuesti:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
free 10 day trial ftw, nolan mingi lvl 25 ära umbes, siis saab 10päeva läbi,regan, ning alustan nullist uuesti:D

 

trial saab max lvl 20 , kui just ära muudetud ei ole.

 

...ja sa saad selle triali memberiks teha ja alustada lvl 20 ju. miks nullist? :P

 

Kui kiiresti nolad siis saad isegi 3 lvl20 kasutajat :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.