Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RSC Server! 24/7!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Seda küll, et vähe veel - aga reklaamime seda ja teie öelde sõpradele, et tuleks mängima.

 

Sedasi see kommuun vaikselt kasvab - Rekord eile oli 9 online :) vaikselt tuleb.

 

Veel adventurer ei ole korras - aga kui selle korda saan, siis saab mapis liikuda ringi temaga väga edukalt - plaanis teha edgesse mõned leverid millega saaks wildi või kuskile liikuda .

 

Veel plaanis muuta poodi natuke ( faladoris ) - et saaks osta alguses antud 1000gp eest vajalikud asjad ära :)

 

Soovitused ja abi on teretulnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulge kindlasti, varsti hakkavad evendid jne.

Olen mode, ing myss.

 

Lasen lähiajal pilte ülesse. RSC pk on ülekõige ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitan sul mind modeks teha, no joke:)

 

Olen vanast ajast juba rsc eesti tipp ja selles servus ka aktiivne... Kuid hommikul olin ainuke inimene serveris:(

 

Kasulik oleks kindlasti veel see, kui saaks ehk natuke rohkem infot kus mis NPC asuvad ja mis dropid neil on, ning mis drop rate.

Soovitan veel seda, et ehk lased mingihetk expi natuke madalamaks, sest ausaltöeldes on see natuke liiga fast exp- imo.

Samas ehk on asi minus, sest olen harjunud tavalise expga isegi priva servudes.

Kuid jah, ma arvan, et see, et sa teed rsc servut on igati väärt mõte ja, kui ma saan kuidagi abiks olla- kas aitan asju välja mõelda, evente teha, monster drope ja spawn kohtasi välja mõelda jne. Siis oleksin suureks abiks.

Lihtsalt, rsc on südamelähedane.

 

Ja veel, mis charid inimesed teevad endale? Selles suhtes, et kas low või high level pk?

Pole mõtet teha flat 99 ja siis aru saada, et kogu fight toimub edges level 35te vahel...

 

Ign: Bulldog

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Praegune põhiprioriteet on ikkagi saada mängijaid juurde - kuigi jah rsc mängijaskond on tunduvalt väikem kui rs2 - aga proovime ikka !

 

Uuendusi hakkab kindlasti olema !

 

Eventeid ka kindlasti.

 

Superman - lisa msni , räägime asjast ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle , sa peaksid mingi ::starteri vms.ehitama..

 

Uued kes joinivad on jama ju , neil pole foodi ega midagi -.-

Mõned USA kutid ei tea ka ju , et sult kysides saab ..

 

Lobsterid pidid saama 10 esimest, arvatavasti see arv on täis.

 

Tulge sisse, reklaamige sõpradele !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Black dragoni asukohta ma ei ütle - kes leiab see saab otsustada kas tahab edasi öelda teistele või olla näiteks dragon itemite monopol . Sest Dmedi, Sq ja Axe dropib ainult black dragon.

 

Võibolla lisan paar tükki kuhugile veel, et oleks suurem võimalus leida

 

Pühapäeval või esmaspäeval teen suuremat sorti Eventi, kus annan paar partyhati, maski ja santat välja. Kindlasti tuleb ka drop party - kus dropin rune asju ja võibolla ka mõne dragon asja. Kui suudan mõelda RSC teemalised küsimused välja siis tuleb ka QUISS. Muid eventeid saate veel kohapeal pakkuda - n: Hide'n seek , Pk event ( mingi cb lvl ) 35 või midagi sellist.

 

Selle starter paketiga ma tegelen, aga nüüd nädalavahetus olen ma ära - jälle.

Eks vaatab, millal ma pühapäev jõuan ning mis seisus..arvatavasti võtan esmasp käsile starteri. Tahan sisse tuua ka tava mängijatele :: say

 

Aitäh,

Eero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea olen koguaeg rsc rs2 eelistanud.

Seega tõmbasin clinedi ja mängin.

Tundub normaalne ja mängitav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulge joinige, ing Myss !

Kõik töötab, pk super.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulge joinige, ing Myss !

Kõik töötab, pk super.

 

Myss mis su acc name on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.