Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teie privaatsus on ohus!

Soovitatud postitused

Ostad selle Panasonic Toughbook CF-18 läpaka, ekstreemläpakas, seda annab ikka puruks peksta, sellest sõideti isegi autoga üle ja hiljem töötas :P

 

Suht mõttetu on küll see piraatluse jura, kui kuskl tänaval oled, keegi tuleb tõmbad kohe shut downi ja kedagi ei huvita mis sa seal arvutis/iphones jms teed.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
imegu vittu, kui vaja siis krüpteerin andmed kuhugi mälupulgale vms ja läpakale väike formaat ja asi ants, tahaks näha kui hakkavad mingi 20 kilost läpakat puruks rebima...

 

Hahahahha.

Vopsee kõva vend oled...

 

 

Arvad et kui su läpakas maksab 20k siis nad ei hävita seda ?

 

NEIL ON VOPSEEE POHHUI PALJU SU LÄPAKAS MAKSAB.

ja vaevalt nad selle tuimalt puruks rebivad.

 

Vbla lihtsalt hävitavad kõvaketta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga palun, Eesti riik on niigi sitas seisus, sa tahad minna tänavatele asju lõhkuma nagu Pronksööl.

Way to go, Buddy.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahahahha.

Vopsee kõva vend oled...

 

 

Arvad et kui su läpakas maksab 20k siis nad ei hävita seda ?

 

NEIL ON VOPSEEE POHHUI PALJU SU LÄPAKAS MAKSAB.

ja vaevalt nad selle tuimalt puruks rebivad.

 

Vbla lihtsalt hävitavad kõvaketta.

 

 

 

 

pohhui? tead et inimestel on siiski olemas mingid õigused?

et kui sul kodus on 1 piraat plaat kapis siis võib terve su maja maha lammutada? irw ei.... pigem võetakse se plaat lihtsalt kapist ära, konfiskeeritakse ja tehakse väike trahv, sama kehtiks ilmselt ka teie tehnikate puhul.

 

Ning nagu ma näen sa pole siiamaani muutunud kui ma vahepeal vahvlit ei külastanud...

 

ikka ülbad lampi ja junki signa ja avatar xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga palun, Eesti riik on niigi sitas seisus, sa tahad minna tänavatele asju lõhkuma nagu Pronksööl.

Way to go, Buddy.

 

 

maksame trahve , loobu filmidest, muusikast ja sööme ainult kartulit vms, et eesti riik saaks hakkma ?Eesti Valitsus on täiesti mööda asi, rahva peale yldse ei mõelda, nahhuui inimesi lastakse lahti mingi lastetoetust vms tahetakse ära võtta aga fucking ansipi palk ikka tõuseb ...ta elab suht siin minu lähedal nii 200m iga kord kui ta majast mööda kõnnin tahaks seda visata kiviga....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See, et Inimesed kontrollivad maailma. Luba naerda.

Demokraatia on juba ammu ainult sõnakõlks.

 

Jah , Poliitikud saavad ainult meilt inimestelt raha. Kui meid ei oleks , ei saaks nad ka raha. Kui ei saa nad raha, siis oleks Presidendi koht persses.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
maksame trahve , loobu filmidest, muusikast ja sööme ainult kartulit vms, et eesti riik saaks hakkma ?Eesti Valitsus on täiesti mööda asi, rahva peale yldse ei mõelda, nahhuui inimesi lastakse lahti mingi lastetoetust vms tahetakse ära võtta aga fucking ansipi palk ikka tõuseb ...ta elab suht siin minu lähedal nii 200m iga kord kui ta majast mööda kõnnin tahaks seda visata kiviga....

 

Miks sa ei viska siis, ma saan su murest aru, kuid et see riik püsima jääks, on vaja ajutisi muudatusi, arvad et kui Edgar pukki pääseks, asi paraneks? Paraneks ainult venelastel kes elavad eestis, meile eestlastele ei muutuks midagi, hakkaks alla käima pigem, suht kindel selles, valimised on vist sügisel, mine hääleta Keskerakonna poolt, ja söö siis oma soovitud suppi. :h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma suht kindel,et kui selline seadus Eestisse tuleb,siis 80% eestlastes Korraldab mässu.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mille vastu nad mässu korralaksid, et nad varastavad internetist muusikat, filme ja mänge?

Et kui nad seda enam teha ei saa siis oleks vaja mässata selle vastu, et nad seda saaks teha jälle?

Kindlasti asju lõhkuma ei hakata ja päris igat inimest eraldi kontrollima ei hakata.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nad mässaksid selle vastu,et nende asju võidakse juppideks võtta ja lõhkuda ilma küsimata jne...

 

To Rsgod:Kui väga vaja siis nad korraldavad mässu küll või streigivad.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Streik-Keegi keeldub tegema tööd teatud eesmärgi nimel.

Mäss-Füüsilise kahju tegemine ja rahvaga materiaalse kahju tegemine eesmärgi nimel.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt, kuidas on sinumeelest streik ja mäss seotud, mässus osaleb üldjuhul mitu korda rohkem inimesi, streigiga räägitakse asjad läbi, mässuga sa ei räägi enam midagi kui rahvas tänavatel on ja nõuab ntx valitsuse kukutamist, pmst, oli meeldib väitlust pidama aga see lõppeb nii et üks meist saab warnibänni.

See oli mu viimane post, hiljem kui mul midagi öelda on, teen suurema tsiteeringu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea mul küll jumala pohhui:D vaevalt, et enda arvutiga kuhugi tollipunkti ronin. Pigem jätan koju ja reisin ilma selleta.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eee oleks liiga aeganõudev töö, kontrollida IGA inimese läpakaid, iPode, telefone..

Kõiki laule, filme ükshaaval. Ma tean paljusid, kellel arvutis 10 000+ laulu, hakatakse kontrollima?

Samas võidakse aretada ka tarkvara, mis otsib automaatselt piraadid ja originaallaulud üles..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No sel juhul tuleb USA-s enne ära käia, kui seadus vastu võetakse. Praegu on niigi viisavaba sinna minek ja hinnad ka kõvasti langenud. Valitsus võib selle seaduse pealt kõva raha kokku ajada, kui hakkaks trahvima selle eest. Mis üldse selle seaduse mõte on? See ei vähenda piraatlust absoluutselt ju, pigem vähendab see reiside arvu ja kaasavõetava tehnika hulka. Ma tahaks ka näha, kuidas nad iga inimese tehnikat eraldi läbi kontrollivad. Pealegi oleme me ju nüüd Shengenis ja paljudesse riikidesse reisides ju ei kontrollitagi sind:-)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh aga telefon, ipod/mp3 jätad need kah koju ?

Ipodi ei kasuta, telefonist on võimalik laulud maha lasta, kasutan seda nagunii helistamiseks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.