Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

auto bunnyhop

Soovitatud postitused

VIP

bind "SPACE" "+bhop"

alias +bhop "alias _special @bhop;@bhop"

alias -bhop "alias _special"

alias @bhop "special;wait;+jump;wait;-jump"

 

Ära siia whinema tule, kui banni saad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Bunnyhop script- Copy konsooli : alias +3 "alias _special 4;4"; alias -3 "alias _special;-jump"; alias 4 "5;wait;special"; alias 5 "7"; alias 7 "+jump;alias 5 8"; alias 8 "-jump;alias 5 7"; bind "SPACE" "+3"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Script BH ei näita mingit taset, kui sa seda yritad ja tavaliselt jäädakse kohe busted kui kasutatakse seda, sest kindlasti paljud ei tea kuidas kasutada nii, et busted ei jääks.

Aga no, pole minu asi mida keegi teeb, nagu eespool yledud, ei tasu nuuksuma hakata kui banned kuskilt.

 

NB! Osad serverid Scripti vastased. :D Amen To That !


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus sellised tulevad ? , :D , kasutavad bhop scripte omg , ocw pcw keelatud !!!! ;) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

parem viis:

mine new game, pane aa100 ja harjuta rullikuga hüpates (bind mwheeldown "+jump; wait") ( ma ei tea miks ma wait panen aga lihstalt panen :D )


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
parem viis:

mine new game, pane aa100 ja harjuta rullikuga hüpates (bind mwheeldown "+jump; wait") ( ma ei tea miks ma wait panen aga lihstalt panen :D )

 

Sa oled totaalne IDIOOT!

Ta küsis, bhop scripti, mitte kuidag bhoppimist õppida. Ja kui sa saabas pole tähele pannud, siis see teema on suht poolteist aastat tagasi tehtud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.