Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Lvl 132 account väga odavalt paar päeva!

Soovitatud postitused

350-400 eest müün! Pole odav vms? stats on hea. raha teenib + pank ka hea + member ka veel 31 päeva. kõik info saab kaasa. võin oma enda andmed ka anda kui kardate:) AINT SWEDBANK-iga saab. solle ja muid acce ei taha!

 

Stats:

vxd7xg.jpg

Pank:

vy5pxc.jpg

pangas vähemalt 1-2m eest stuffi !! potte + 3 rune setti + 3 scimmyt jne:)

 

 

Võime saada ka rsis kokku. Andke oma msn ja teeme äri ära:) põhjus miks müün? ära tüüdanud rs + hakkan nüüd jälle õppima php jne kraami. Tuletan meelde vaikselt jne:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mm , suht kahtlane sest muidu inimene paneks need asjad kotti v6i n2itaks palju nad maksaks ma soovitaksin sul teha pangast pilt ja bm ka .

 

Kui vaja siis saame rs kokku ja näitan asjad. kui oled kindel ostja. Kui mitte siis ma ei hakka küll midagi tõestama. Kindel ostja siis saame rs kokku näitan ,et pangas asjad olemas. Kui midagi tarka öelda pole siis palun ära postita:)

 

Accil on mage ja mining brawling gloves ka veel :) see hea. Mininguga omadega tegin miningu 61-64 väga kiirelt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kogun raha.Kui koos olen 100% ostja.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul pmt seb

aga nagu kui ma atm kannaksin eks ja raha tuleks homseks üle kas siis nii ei saaks?

 

siis saad homme passi + reccid. või tglt. mul Bank pin peal ju:) võin passi anda. aga bank pinni ja recce ei saa ;) Kuid eks paistab. Tavaliselt tahaks rohkem swed - swed. ei pea ootama ja küsima koguage kus raha on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Midagi toimub,saate scammi vms.

Siis võin ka natukese infot jagada tema kohta.

 

Aga asi selles,ta usaldusväärne.

Kahtlen et üle laseks teid.

 

Anyways,soz for spam.

Edu müümisega ;)

 

 

Yea:D Snod-i käest saab mu andmeid küsida kui ei usu. Ta peaks mind vanast ajast vist teadma. Idk:) Kuid ülelaskmist ei tule. ja teiseks:) Juba faker liikus ringi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väga hea uudis! Kes täna acci ostab 250-350 eegu eest! saab kaasa rahategemis viisi. See pole midagi rasket ei pea jooksma jne.Aint seisad kohapeal suht:) Tunnis kasum umbes 300k:) Pole mega hea aga ikkagi päevas teeb sellega natukene ikka ning sellega ei pea jooksma nagu loll või vaeva nägema!!! + vähesed teavad seda viisi . Sõber sellega +16m juba teinud kes ütles mulle:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

BUMP! mõelge. 250 eest! Täna ja homme vast müügil veel. täna on pakutud aga kõik ühispangad! Kellel hansa siis dvi müün teile!

 

Tra küll. Lubate osta put*i kui ei osta. Lisan ja siis hakkate ajama ,et teil kiire ja homme ja siis ootad ja ikka ei osta. Tra küll lapsed sebige raha. Ärge mängige kõvasi mehi ,et ostanja ostan aga kui ostmiseks läheb siis pole kedagi. Närvi ajavad sellised. Võiks suht teha kes lubab osta ja teine inimene ootab ja siis ei osta siis talle panna kahtlase inimese embleem külge. Kuna teine inimene ootab ja mõtleb ,et täidetakse lubadusi aga kui tra ei osata täita siis minge pe*se.

 

SEBIGE RAHA ENNE KUI OSTMA HAKKATE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump!

 

Täna ja homme müün veel acci ja siis enam müügis pole;) Nii ,et jahm. Edaspidised pakkumised võivad olla kasvõi +500 eeku aga ma ei müü:) Kuna pole mõtet josota. Hetkel võimalus olemas ja aint lubatakse. (Päevas +2 inimest lubab osta aga lõpuks msni ei ilmu jne) see ajab lihtsalt närvi. Pole mõtet müügis hoida kui mingid tatid lisavad ja lubavad osta kuigi endal pole rahagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.