Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

F1 foorumi moodi

Soovitatud postitused

VIP

Finish:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Finish


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jsr,sa pole ainuke kes seda arvab.

Come on,neljas kord esimene ja postitab maksimaalselt 5min peale starti.

 

Nüüd kopp ees ka rsk, snod krdi väike tatist imbetsill, krt vaata end krdi last irl? Krt, sündides olid juba selline, kukkusid vist raskelt -_-

 

Ma panin finish ning ütlesin ka silverile, kes pani ka kohe finish krdi moran, jsr sa väike tatikas hoia üldse oma suu kinni, lõpeta kõigepealt algklassid ära :kiss:

 

Kui ei meeldi midagi, kes käsib võistelda? AH? Krt mine käi koluveres ära hr. snod, äkki on see just paik sinujaoks?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ikka :-)

 

Ei tasu mingi mängu pärast nii närvi minna,ma ei saa aru :D

Lihtsalt postcount ja mingid punktid,that's all. Chill out.

 

no kas sa ei läheks närvi, kui mingi imbetsill nagu sina eks, käid siin pinda oma chiidi jutuga, võiks teha isegi nii, et teeks suure convo msnis, kutsuks manray või mõne mode ka sinna, ma saadan pildid "timoga" rääkimisest msnis, kui midagi kahtlast ei leita, kõrvaldatakse sind? Teeme nii?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eemalda siis(Jumala savi,mingi tavaline foorumimäng ju),lihtsalt ma tahan öelda et te võite vabalt telefoniga rääkida/ära kustutada need convod/siis mitte rääkida võistlusest kui keegi jälgib jne.

 

Jumala lihtne seda varjata.

Edu siis teistele,nael kummi.

 

Btw,minu arust võib ju enda arvamust avaldada,kui see ühtib foorumi reeglitega /seadustega jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eemalda siis(Jumala savi,mingi tavaline foorumimäng ju),lihtsalt ma tahan öelda et te võite vabalt telefoniga rääkida/ära kustutada need convod/siis mitte rääkida võistlusest kui keegi jälgib jne.

 

Jumala lihtne seda varjata.

Edu siis teistele,nael kummi.

 

Btw,minu arust võib ju enda arvamust avaldada,kui see ühtib foorumi reeglitega /seadustega jms.

 

oi plaaa, filthy elab pärnu kandis, mina haapsalus pmst, seda võivad palju tunnistada . Helistada ma ei julge, äkki timo hammustab ka :)

 

muidugi võib, aga sul pole mingeid tõendeid, niisama laimamine näitab, milline idioot sa oled !


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.