Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siimu päevik, 2345+ overall

Soovitatud postitused

VIP

omg haige vend oled , :D gratz :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Herb kähku 99, siis kesmine rida 99 :D

Pray ja mage ju ülikerged peaksid olema sinujaoks, miks ära ei tee ?

Punkte pole vist mõtet sulle anda.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Herb kähku 99, siis kesmine rida 99 :D

Pray ja mage ju ülikerged peaksid olema sinujaoks, miks ära ei tee ?

Punkte pole vist mõtet sulle anda.

Prayer tal banked aga ma sain nii aru, et ta ootab mingit teemat , kuna tal brawl ja teemad.

 

Pk much @@@@


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''Slay 99 pilt on kadunud....

60-99 slayer võttis 761 taski, 762s task andis 99 slayeri.

Hetkel olen teinud kokk 865 taski, 60 slayst saadik.''

 

Mida sa ajad?

Mul 99 slay, ära tule ajama mulle, et su 79 slayer on hea, ja su 120 taski on mul vapsee pohhui, mul neid 860.

 

 

jätkame teemat :D

 

esiteks . 60 ei ole küll pool aga noh ega 60 kerge teha pole... teiseks ega str 99,att 93,def 70,range 99ga pole raske slayerit teha... kiiresti teeb ära... Point lihtsalt selles, et siim on vänt..., endaeest on mingi 1300 levelit juba ära tehtud, ja siis tuleb mulle seletama et ma olen naab, ja ei oska midagi... wateva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jätkame teemat :D

 

esiteks . 60 ei ole küll pool aga noh ega 60 kerge teha pole... teiseks ega str 99,att 93,def 70,range 99ga pole raske slayerit teha... kiiresti teeb ära... Point lihtsalt selles, et siim on vänt..., endaeest on mingi 1300 levelit juba ära tehtud, ja siis tuleb mulle seletama et ma olen naab, ja ei oska midagi... wateva.

Rofl. 1300 teeb mingi 2-3kuuga lebolt ära. Tal on naq 2242. Slayer 1-60 on jumala pohhui teha. Mingi 2nädala töö max ? Sa oled fail lihtsalt.

Btw lvl 92 on alles pool. Suht sad

 

Edit:// ma ei saanud seda jätta ütlematta

 

Ma tegin att 70 str 75 slayer 1-66 nädalaga.

 

[16:26:04] -[TR]RuneScript- *** [ LVL OF.. ]: Exp 99 = Level 2 | Level 99 = 13,034,431

[16:26:14] -[TR]RuneScript- *** [ CALC ]: 13034431/2 = 6,517,215.5 (6.51m)

[16:26:24] -[TR]RuneScript- *** [ LVL OF.. ]: Exp 92 = Level 2 | Level 92 = 6,517,253

[16:27:18] -[TR]RuneScript- *** [ SLAYER ]: [siim H] lvl: 99 | exp: 14,310,661

[16:27:46] -[TR]RuneScript- *** [ CALC ]: 14310661-273742 = 14,036,919 (14.03m)

 

Mõned arvutused. Ma arvan et tal oli ehk ikka päris palju valmis tehtud slayd . Totaliga sama jama

[16:28:21] -[TR]RuneScript- *** [ OVERALL ]: [siim H] lvl: 2,242 (Avg Lvl: 93.42) | exp: 300,714,536 | rank: 3,091 | Cmb: 136.35 (F2P: 125.1) [Melee]

 

 

Sul mingi kolmanda klassi peapõrutus ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jätkame teemat :D

 

esiteks . 60 ei ole küll pool aga noh ega 60 kerge teha pole... teiseks ega str 99,att 93,def 70,range 99ga pole raske slayerit teha... kiiresti teeb ära... Point lihtsalt selles, et siim on vänt..., endaeest on mingi 1300 levelit juba ära tehtud, ja siis tuleb mulle seletama et ma olen naab, ja ei oska midagi... wateva.

 

Ütle mulle lapseke, oled sa kunagi IQ testi teinud ja äkki jagad matemaatika hindeid koolist või äkki kukkusid tarkusehamba välja vms?:D

 

Räägi, me aitame sind. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütle mulle lapseke, oled sa kunagi IQ testi teinud ja äkki jagad matemaatika hindeid koolist või äkki kukkusid tarkusehamba välja vms?:D

 

Räägi, me aitame sind. :)

 

 

mis iq ja matemaatika siia puutub, wtf ... saate aru, üldse mida te ajate?? ma räägin et slayerit on lihtne teha 99 kui sul 99 str att def range jne... te ajate siin mu IQ taga... like wtf.

Rofl. 1300 teeb mingi 2-3kuuga lebolt ära. Tal on naq 2242. Slayer 1-60 on jumala pohhui teha. Mingi 2nädala töö max ? Sa oled fail lihtsalt.

Btw lvl 92 on alles pool. Suht sad

 

Edit:// ma ei saanud seda jätta ütlematta

 

Ma tegin att 70 str 75 slayer 1-66 nädalaga.

 

[16:26:04] -[TR]RuneScript- *** [ LVL OF.. ]: Exp 99 = Level 2 | Level 99 = 13,034,431

[16:26:14] -[TR]RuneScript- *** [ CALC ]: 13034431/2 = 6,517,215.5 (6.51m)

[16:26:24] -[TR]RuneScript- *** [ LVL OF.. ]: Exp 92 = Level 2 | Level 92 = 6,517,253

[16:27:18] -[TR]RuneScript- *** [ SLAYER ]: [siim H] lvl: 99 | exp: 14,310,661

[16:27:46] -[TR]RuneScript- *** [ CALC ]: 14310661-273742 = 14,036,919 (14.03m)

 

Mõned arvutused. Ma arvan et tal oli ehk ikka päris palju valmis tehtud slayd . Totaliga sama jama

[16:28:21] -[TR]RuneScript- *** [ OVERALL ]: [siim H] lvl: 2,242 (Avg Lvl: 93.42) | exp: 300,714,536 | rank: 3,091 | Cmb: 136.35 (F2P: 125.1) [Melee]

 

 

Sul mingi kolmanda klassi peapõrutus ?

sina teed jah nädalaga ära, aga need kes pole nolaiferid teevad seda ikka sitaks kauem... ntx mina.

 

 

Mul jumala savi et ta teinud NIII palju ise... asi pole selles, ma olen oma acc teinud 1. tema sai pmst juba poolepeal (türa kui te veel seda poolepeal sõna võtate kui "numbrilist" näitu siis võite ennast põlema panna) asi on kõik selle taga kes kaua ja palju mängib... kui loete minu tsitaati üleval pool siis teate miks ma üldse seda "teemat" ajama hakkasin.

imelik- sa oled suht Sad-- sa ikka ajad oma joont taga... (kui ei saa aru siis arene nats veel, saad vanemaks saad aru millest jutt... )

ma kardan et ma ei saa seda "teemat" enam edasi ajada, siin vahvlis pole lihtsalt inimesi kes oleks piisavalt arukad et millestki aru saada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis iq ja matemaatika siia puutub, wtf ... saate aru, üldse mida te ajate?? ma räägin et slayerit on lihtne teha 99 kui sul 99 str att def range jne... te ajate siin mu IQ taga... like wtf.

 

sina teed jah nädalaga ära, aga need kes pole nolaiferid teevad seda ikka sitaks kauem... ntx mina.

 

 

Mul jumala savi et ta teinud NIII palju ise... asi pole selles, ma olen oma acc teinud 1. tema sai pmst juba poolepeal (türa kui te veel seda poolepeal sõna võtate kui "numbrilist" näitu siis võite ennast põlema panna) asi on kõik selle taga kes kaua ja palju mängib... kui loete minu tsitaati üleval pool siis teate miks ma üldse seda "teemat" ajama hakkasin.

imelik- sa oled suht Sad-- sa ikka ajad oma joont taga... (kui ei saa aru siis arene nats veel, saad vanemaks saad aru millest jutt... )

ma kardan et ma ei saa seda "teemat" enam edasi ajada, siin vahvlis pole lihtsalt inimesi kes oleks piisavalt arukad et millestki aru saada...

 

Tulin trennist suht väsind aga ikka suudetakse naerma ajada. Tõsi et siim pole esimene omanik, kuid tean ka seda et siim oskab mängida, ei raiska aega mingi party'de v muu jura peale, puhas skillimine, tõsi et vahel nolab suuuuuht palju Kuid siiski see on andestatav tema skilli poolest.

 

Endal on suur respect ta vastu ja kui ukraina kuidagi tagasi saan kindlalt taga ajama teda:D, Keep it up siim, lase skiller järjest 99. Pakuksin wc next, adzega ja peale seda fm=).


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vau vau vi vau. Keskmine rida 99 ? :P Ilus acc.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas see seintel wc käib? ja kus seda teha saab?

 

Ontopic, Nice acc, Tahaks näha kõik 99:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.