Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siimu päevik, 2345+ overall

Soovitatud postitused

SUPERVIP

omaigad, väga kena, millal 99 plaanid? 10/10.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ee, guess who's back

 

edu,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Grats,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti vinge vend. Superluks, 10p


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Someones got no life.

 

Anyway tee 99 ja quit!

 

You cannot kill nerd, because he already has no life. See ei käinud hermese kohta, niisama. Grats fishi puhul. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Someones got no life.

 

Anyway tee 99 ja quit!

Kui sa veel, ei tea siis tal on elu olemas ja ma arvan, et ka palju armsam kui sul.

 

GOGOG Siim.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris ilus kasutaja

Kaugel pole enam Maximaalne total:)

Edu ja jaksu anywayz:)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahh minu threadis sonis siim et mul on väike slayer 79oli siis, ja et tal 99 et tema on kõvv vend aga ma vaatasin ees et ta üldse ostis selle kasutaja... 60 slayst teha 99 pole essugi ... lihtne ... tra poleks ta ostnud seda oleks hea kasutaja aga noh kui pool tööd tehti talt eest ära noh mida siin hinnata või vaadata ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahh minu threadis sonis siim et mul on väike slayer 79oli siis, ja et tal 99 et tema on kõvv vend aga ma vaatasin ees et ta üldse ostis selle kasutaja... 60 slayst teha 99 pole essugi ... lihtne ... tra poleks ta ostnud seda oleks hea kasutaja aga noh kui pool tööd tehti talt eest ära noh mida siin hinnata või vaadata ...

 

irw, ma naeran praegu irl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ahh minu threadis sonis siim et mul on väike slayer 79oli siis, ja et tal 99 et tema on kõvv vend aga ma vaatasin ees et ta üldse ostis selle kasutaja... 60 slayst teha 99 pole essugi ... lihtne ... tra poleks ta ostnud seda oleks hea kasutaja aga noh kui pool tööd tehti talt eest ära noh mida siin hinnata või vaadata ...

 

''Slay 99 pilt on kadunud....

60-99 slayer võttis 761 taski, 762s task andis 99 slayeri.

Hetkel olen teinud kokk 865 taski, 60 slayst saadik.''

 

Mida sa ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ahh minu threadis sonis siim et mul on väike slayer 79oli siis, ja et tal 99 et tema on kõvv vend aga ma vaatasin ees et ta üldse ostis selle kasutaja... 60 slayst teha 99 pole essugi ... lihtne ... tra poleks ta ostnud seda oleks hea kasutaja aga noh kui pool tööd tehti talt eest ära noh mida siin hinnata või vaadata ...

Rooooooooooooooooooooooooooooofl . fail kid.

[17:14:28] -[CI]RuneScript- *** [ LVL OF.. ]: Exp 60 = Level 1 | Level 60 = 273,742

 

Minuarust on lvl 93 pool naq...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahh minu threadis sonis siim et mul on väike slayer 79oli siis, ja et tal 99 et tema on kõvv vend aga ma vaatasin ees et ta üldse ostis selle kasutaja... 60 slayst teha 99 pole essugi ... lihtne ... tra poleks ta ostnud seda oleks hea kasutaja aga noh kui pool tööd tehti talt eest ära noh mida siin hinnata või vaadata ...

 

haha , sa mees oled täis lammas ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtetu noliferi päevik mine nolife ja jää paksuks.

-1000p

Arene

Pigem peaksid sina arenema ja õppima eesti keele ära.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.