Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Itsok

Teha Zerkeriks peale 99 Strength?  

322 liiget on hääletanud

  1. 1. Teha Zerkeriks peale 99 Strength?

    • Jah.
      0
    • Ei.
      0


Soovitatud postitused

VIP
mõtetu ma oleks jätt def 1 (haruldane)..

Lmao mis seal erilist on ? Ma saan aru, et tal oleks olnud selline kasutaja nagu on "The Pk Sins" Att 50 Str 99 Def 1 Hp 99 Ranged 99 Prayer 1 Mage 99.

Vengi questid teed ka ära ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tumpz, sa ise ei tea pmst sittagi ju pkst.

 

Def 1 on rohkem iluasi, et ilus väike combat ja 60/99/1, aga tegelikult Def 1 vs. 45 Def, on võitja ikka 45, kuna 45ga saab enamus asjad kätte mis vajalikud on ja võid väga tugeva str boonuse saada.

 

Täna loodan torso saada. Siis teen täna veel reqid ära Hero's Questile, ( 50 Mining, 53 Fishing. )

 

Ja võibolla loodan täna veel Shield of Arrav ja Merlins Crystal ära teha, mis on kah Hero's Questi reqid. Ja siis loodan Fight Arena ja Waterfall Questi ära teha, ja paar suvalist questi veel, et 55 QP saada Hero's Questi jaoks, loodan homme Hero's Quest done.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tumpz, sa ise ei tea pmst sittagi ju pkst.

 

Def 1 on rohkem iluasi, et ilus väike combat ja 60/99/1, aga tegelikult Def 1 vs. 45 Def, on võitja ikka 45, kuna 45ga saab enamus asjad kätte mis vajalikud on ja võid väga tugeva str boonuse saada.

 

Tegelt!?!?!?!

Samahästi võin öelda et def 45 vs. def99, on v6itja ikka 99 sest see on parem. Karta on ju kui sul on suurem def sa saad paremaid asju. Niikuinii sa failid selle zerkeriga ka.

 

 

Mudu edu 1p.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

asi on selles, et def 99 ma ei saa enam rünnata. :)

 

ja kuidas ma failisin :)? atm on kõik vajalikud questid 45 deffi jaoks kohekohe tehtud, ainult Hero's teha, siis rohkem deffi andvaid queste pole mida vaja teha kuskil subiks.

 

ja asi on selles, et def 99 ja def 45 pole vahet, ainult combat, sest enamus def 99ga inimesed kasutavad def 45 asju, def 45 saab enamus maini asjad kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi on selles, et def 99 ma ei saa enam rünnata. :)

 

ja kuidas ma failisin :)? atm on kõik vajalikud questid 45 deffi jaoks kohekohe tehtud, ainult Hero's teha, siis rohkem deffi andvaid queste pole mida vaja teha kuskil subiks.

 

ja asi on selles, et def 99 ja def 45 pole vahet, ainult combat, sest enamus def 99ga inimesed kasutavad def 45 asju, def 45 saab enamus maini asjad kätte.

 

Hahah, aind combat??? Pigem kaitseb paremini...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Just sain Merlin's Crystali lõpetatud koos Shield of Arraviga, subid on olemas, nüüd vaja 50 Mining, 53 Fishing, ja 55 QP.

 

Teema pealkiri asendada sellega, et 1 Defence asemel 45 Defence.

 

Just sain ka Fight Arena done.

 

Waterfall done, sellega kaasnes 62 ATK, õhtu poole teen vist torso, teen Romeo and Julieti ära, siis on QP olemas Heroes questi jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sitane soulwarz bot....

sellise pangaga sa ei tee küll str niisama kollides 99.

(kahtlustan,et botted acc)

 

Irw ta tegi ju soulwarsis str-i... mis kollidest ja pangast sa jahud,

sellest juba pikk aeg möödas kui ta str 99 sai, ta oleks banned arvatavasti kui ta bottinud oleks.

 

kena acc 9p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sitane soulwarz bot....

sellise pangaga sa ei tee küll str niisama kollides 99.

(kahtlustan,et botted acc)

 

 

Chilly, mine persse.

 

-

 

Ma ei viitsi pilte teha kuna neid queste tuleb koguaeg juurde, atm on 56 QP. Nüüd fishin. Pärast teen torso.

 

 

+ Mind on reportitud mitu korda, ma olen isegi palunud mõndasi, et nad mind reportiks, et tõestada et ma olen puhas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

70 on attack goal, 60 failib enda d scimmiga, eriti kui zerker oled ja üritad def 30+ sisse lüüa d scimmiga @ 60 atk, whipiga ma treenin, aga d scimmiga pkan, d scim @ 70 atk = perfect

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.