Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Itsok

Teha Zerkeriks peale 99 Strength?  

322 liiget on hääletanud

  1. 1. Teha Zerkeriks peale 99 Strength?

    • Jah.
      0
    • Ei.
      0


Soovitatud postitused

Imelik, ära tule ruined puredest rääkima kui sa ei tea MITTE SITTAGI puredest. Timpa, suu kinni palun, mul on juba ~5 killi tulnud p2p pks just PRAEGU. Kuid, ei näe samuti põhjust miks neid siia panna kui siin on idioodid koos?

 

Teema lukku kui mõni mode seda näeb.

 

Ja annadki nii kergelt neile järele? Poleks seda oodanud?!

Vahepeal olid küll kõva Foe'st rääkima ja vaidlema, miks mitte siin teha? Sinu päevik, sina jagad korraldusi ning ära viska püssi põõsasse veel, kuule.

 

Aare.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei viitsi eriti närvi minna atm, ja ma ei hakka teksti tühja laskma mingi idiootite pärast.

 

Ignore list?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja annadki nii kergelt neile järele? Poleks seda oodanud?!

Vahepeal olid küll kõva Foe'st rääkima ja vaidlema, miks mitte siin teha? Sinu päevik, sina jagad korraldusi ning ära viska püssi põõsasse veel, kuule.

 

Aare.

 

 

+ kui see on minu päevik, siis ma võin väga hästi öelda adminnidele või modedele, et kustutata teatud postid, kuid mitte kästa neil seda teha, vaid paluda kui päeviku omanikku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol,ära nüüd närvi mine, kuid ma naersin laginal sinu jutu peale! On tõesti siis vaja ropendada? See ei lahenda probleeme. "Ei pea olema kana, et teada kas muna on mäda või mitte." Minu tegelik vanus on hoopis 17. Mängul on lubatud vanus, 13+, oled sa üldse nii vana, et RS-i mängida? Vead kihla, et me 100% sitad IRL: seda oskab öelda iga teine interneti kasutaja. Annad IRL tappa ning saadad vene maffia peale? Seda oskab ka iga teine interneti kasutaja öelda. Kena eneseväljendus sul, muideks.

Igatahes oled sa lapsik ning egoistlik.

Kena õhtut sullegi, ära närveeri runescape ja interneti üle.

 

 

Pmst ta palus ju enda teemasse mitte enam postitada.

Ise sa kerid seda vaidlust üles praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ok, timpad, oldschoolid ja muud sitad, ärge enda nägu siia teemasse enam kunagi näidake pls, ty

 

~

 

JA TÜRA PUTSI OLGE VAIT TÜRA NAHHUI TEIL ON MINGI FUCKING VAJADUS KOGUAEG SÕIMATA PUTSI VITTU RUINED PURE ? TÜRA SA MINE TAO NOKSI VASTU LAUDA KURADI EMANE SITT NAHHUI TÜRA RUINED PURE LOHH SA ARVAD ET KUI MA MAGET EI TEE 82 KOHE RUINED ? PÄRIS TARK VEND OLED, MINE PISTA PEA POTTI TAGASI JA PANE NÄPP PERSSE KURADI OHMOON NAHHUI SA TUELD SIIA TÕMBLEMA LOHH SELLINE SITT OLED PUTSI TÜRA TULETE SIIA LAMPI TÕMBLEMA ET FAILED PURE KUNA ENDAL POLE RAHA ET PRAY 52 TEHA PUTSI LOHHID, OLDSCHOOL, MU PURE RUINED? ENDAL PAREM? ON? STATS? EI OLE? KURB AGA OLE VAIT JA VITTU MA EI OSKA QUESTE TEHA? PALUN MIKS MA PEAKSIN RAISKAMA ENDA AEGA MINGI QUESTE TEHES, KUI MA VÕIKSIN MAKSTA PAARKEND KROONI JA MINUEEST TEHAKSE QUEST ÄRA, TIMPA]

Gratz. Valasid oma poole aasta viha atm siia välja ? Luban, see on viimane kord kui siia postitan. Kriitika ja sina pole vist eriti head sõbrad. Ma pole maininud mage 82 tegemisest mitte midagi . Mage võid teha ka 99 või 200M xp peale, aga minu point mida ma sulle õelda tahan on see, et sa ei saa teha ära DT'd. Teiseks, mina polnud see kes tuli siia tõmblema. Praegusel hetkel oled see sina kes tuli ka lõugas siin oma teemas muidugi aga ikkagi, pole just kõige ilusam see värk. Pole väitnud, et mul on parem pure, lihtsalt. Ennem kui midagi teed, tuleb ka mõelda purele vajalikele questidele. Pray 52 jaoks raha ? Lmao. Ära aja naerma. Minu mäletamist mööda olid see sina kes kunagi ulgus oma päevikus siin, et ärge nõudke midagi, kuna ma nii vaene ja värki ja sellepärast ka teen str'd sw's ja mida kõike veel. Keegi pole nõudnud ka sinult seda, et sa pead kõik questid ise tegema, asi selles, et kui pure teha siis tee nii, et asjad ei oleks üle perse tehtud. "Tegin attack 60.Oh perse sealt sub questidest saab att xp. Viidel küll mul tuleb sealt att 61. Ah pohhui. Oh, raiskan raha, teen pray 52. Oh mix ma küll seda tegin , queste vaja teha . Nendega tuleb mul 53 pray. Ah pohhui ." Kui nii võtta siis tulevadki mitte vajalikud levelid ja siis hilejm mõtled miks ma ei oleks võinud nii teha või hoopis nii.

Kui mind tuled irl sitaks nimetama , siis kõigepealt vaata ennast ja siis mõtle mida teed ja kas see on ka õige, et lähed inimesele keda sa pole elusees näinud, temaga rääkinud või midagi muud sõimama sitaks ja pakkuma mida keegi teeb. Kriitikat ei talu siis pole tõesti midagi teha.

A. Seda kh. Ma ei saa jätta mainimatta seda. Ära ole enda üle nii uhke, et tegid str 99. Jah, oled pure ja tegid, kuid sw pole eriline koht ja raskus seda teha+sa pole esimene kes tegi eestlastest def1 acc'l str 99.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Gratz. Valasid oma poole aasta viha atm siia välja ? Luban, see on viimane kord kui siia postitan. Kriitika ja sina pole vist eriti head sõbrad. Ma pole maininud mage 82 tegemisest mitte midagi . Mage võid teha ka 99 või 200M xp peale, aga minu point mida ma sulle õelda tahan on see, et sa ei saa teha ära DT'd. Teiseks, mina polnud see kes tuli siia tõmblema. Praegusel hetkel oled see sina kes tuli ka lõugas siin oma teemas muidugi aga ikkagi, pole just kõige ilusam see värk. Pole väitnud, et mul on parem pure, lihtsalt. Ennem kui midagi teed, tuleb ka mõelda purele vajalikele questidele. Pray 52 jaoks raha ? Lmao. Ära aja naerma. Minu mäletamist mööda olid see sina kes kunagi ulgus oma päevikus siin, et ärge nõudke midagi, kuna ma nii vaene ja värki ja sellepärast ka teen str'd sw's ja mida kõike veel. Keegi pole nõudnud ka sinult seda, et sa pead kõik questid ise tegema, asi selles, et kui pure teha siis tee nii, et asjad ei oleks üle perse tehtud. "Tegin attack 60.Oh perse sealt sub questidest saab att xp. Viidel küll mul tuleb sealt att 61. Ah pohhui. Oh, raiskan raha, teen pray 52. Oh mix ma küll seda tegin , queste vaja teha . Nendega tuleb mul 53 pray. Ah pohhui ." Kui nii võtta siis tulevadki mitte vajalikud levelid ja siis hilejm mõtled miks ma ei oleks võinud nii teha või hoopis nii.

Kui mind tuled irl sitaks nimetama , siis kõigepealt vaata ennast ja siis mõtle mida teed ja kas see on ka õige, et lähed inimesele keda sa pole elusees näinud, temaga rääkinud või midagi muud sõimama sitaks ja pakkuma mida keegi teeb. Kriitikat ei talu siis pole tõesti midagi teha.

A. Seda kh. Ma ei saa jätta mainimatta seda. Ära ole enda üle nii uhke, et tegid str 99. Jah, oled pure ja tegid, kuid sw pole eriline koht ja raskus seda teha+sa pole esimene kes tegi eestlastest def1 acc'l str 99.

 

ok

 

aga btw mul pole ühtegi questi mis pole tehtud ja millega peaks tulema 53 pray

 

ja punkti ees ei ole tühik kui sa veel ei tea, reidipede (H)

 

ja.. ja.. ma pole uhke olnudki..

 

ja.. tegelt mul ei tuleks att 61, 14k jääks puudu 61st

 

ja.. ma pole sind naerma üritanud ajadagi

 

imelik nagu sa oled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

~

 

...MA EI IMESTAKS KUI SA PEKSASID LAHTI ENDA ESTONIAN KO PEALE

 

 

 

 

 

See ütles kõik:D:D

 

Tegelt täiesti normaalne pure,lihtsalt kadedad mby :D.

Btw sa oled 12 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Itzok , tõsiselt pettusin sinus , tõsiselt .

Djv aegadel jne tundusid normal vend olevat .

Lasid omal str kiirelt sw's (mis ikka väga lebo) 99 - nagu rep+

AGA NO SIUKESE JUTUGA?

Einoo jamhh , sa tundub ikka väga imelik tüüp olevat .

 

Pane jamhh oma päevik kinni ...

 

No ega pole väga mõttet teha seda päevikut kui kriitikat ei talu .

 

Btw.. You just got owned by Timpa and Imelik :)

 

sa ei teagi mis oma saamine ongi idioot, mine reiti tagasi idioot **** idikas putsi lohh ära tule sitta ajama kui sa ise ei tea mitte sittagi maast ega ilmast lohh mine tõmba "WEEDI" ja ole enda sõprade ees lahe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

õu mees, sa oled 14 ema sulle kombeid on õpetanud? ole viks ja viisakas!!"#&%1oenone

 

saad repi ka kui ennast kokku võtad, ma saan aru sul elu natukene putsis jne ega sa kohe internetis oma viha välja valama pea.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

//

 

Kuule kõrvadega vitt sebi sõnavara. Eesti keeles pole ainult sitt, perse, putsi, türa, vitt. Nahhui ise ulud, et teised reostavad su päevikut ja mölisevad. Mida sa ise teed ? Türa mine istu oma perse kukunud purega sw's. Nahhui kui sa ei tea inimesi siis põrka putsi ja hoia oma möla kast kinni.

 

 

Sinu oma tundub vähe rohkem olevat.

Ma ei imesta üldse kui sa SOUL WARS BOSSIDE PEALE ONA TAOD.

Räägid, et oled 14 ? Kui tõesti oled siis vist mingi erikallakuga koolist või siis Seina põrkega tehtud.

 

ma ei ole kõrvadega vitt, poiss, kus mõistus on? ;/ ja Eesti keeles on ka sellised toredad asjad nagu lahkukirjutavad sõnad ja kokkukirjutavad sõnad, võiksid need ära õppida. mis siis, et ulun? kadenzzz, et mul on parem pure sinust? ma ei pea inimesi tundma, ma võin 5 minutiga inimese tunda saada paremini kui ta parim sõber, kui ma seda inimest IRL loomulikult näen.

 

ma ei ole erikallakuga koolist, ja mis mõttes seinapõrkega tehtud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei ho! Moderaator tuleb ja lööb korra ma majja,

Timpa, OldSchool ja veits ja Imelik karjuvad koos AIA!

 

Davai, ärge palun tehke nüüd tühjast tähjast suurt tüli ITZOK rahune sina kah maha ja teised kah ärge õhutage, nagu näiteks kuides te tulete lampi teisele ütlema, et tal on IRL elu pu*sis jne? Kammoon olge nüüd. Ma ei viitsi warne praegu panna aga kui siin selline PORR jätkub siis ei jää muud üle...

 

ITZOK - may frorce be whit you!

 

Peace! I'm out.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki keegi viitsib quest listi panna mida vaja 45 Defence jaoks?

Teed zerkeriks ? Pmst kindlasti peaksid tegema Dragon slayer, Nature spirit, Heros quest. Monkey Madness Reward pole mõtet välja võtta. Pmst üle jäänud vaata kas teed käsitsi või questidega.

Quest's To Get 45 Defense:

 

The Quest: The Fremennik Trials

The Defense Reward: 2,813 Exp

 

The Quest: Dragon Slayer

The Defense Reward: 18,650 Exp

 

The Quest: Monkey Madness

The Defense Reward: 20,000 Exp

 

The Quest: Nature Spirit

The Defense Reward: 2,000 Exp

 

The Quest: Holy Grail

The Defense Reward: 15,300 Exp

 

The Quest: In Search of the Myreque

The Defense Reward: 600 Exp

 

The Quest: In Aid of the Myreque

The Defense Reward: 2,000 Exp

[ CALC ]: 61512-2813-18650-20000-2000-15300-600-2000 = 149

Siis oleks nii, et sul jääb 149xp puudu et tuleks 46.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et Herost pole mõtet teha, ma eriti Dragon Mace ei kasuta, IMO pole vaja seda eriti.

 

Aitäh, "Imelik."

Kui barrows glove tahad kunagi tulevikus teha siis soovitan ära teha, kuna seda on vaja RFD's ühe osa jaoks vaja.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Quests: Cook's Assistant, Fishing Contest, Goblin Diplomacy, Big Chompy Bird Hunting, Biohazard, Demon Slayer, Murder Mystery, Nature Spirit, Priest in Peril, Restless Ghost, Witch's House, Gertrude's Cat, Shadow of the Storm, Lost City, Legend's Quest, Monkey Madness, Desert Treasure, Horror From the Deep.

 

Need on vaja, et terve RFD ära lõpetada, aga Herot ei ole seal ju? Kuigi, ma arvan, et ei tee def 45, kurat küll, ma viimasel ajal ültse ei tea mida teha RSis. Vahepeal tahtsin mainiks, siis zerkeriks.

 

// Palun, kõik pakkuge enda arvamused mis te teeksite selle acciga kui teil selline oleks. Rohkem tahaks arvamusi Defenci kohta, mida deffiga peale hakata, võite ka üldarvamust kasutajast avaldada, mis te ise teeks selle acciga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.