Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Interneti piraatlus!!!!!!!!!!!

Küsimus

Et siis kas keegi teab kust saab avaldust teha kellegi peale?

 

Tahan seda teha kuna ma ise ei tõmba midagi ja alati kui koju tulen on csis ping mul 800+

 

ja korra naabriga mölisen otseses mõtttes on nett kohe korras siin pildid kah : vot nii ülbe naaber on mul ...

 

 

fe0xw1.jpg

ilxi8o.jpg

 

alguses mõtlen siis rääkida inimesega kes seda netti siin jagab siis, aga kui see ei aita siis ei jää vist midagi muud üle :(

 

 

Mina olen see Tafka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

kuda ma ülbe olen?? päevast päeva nett perses ja maksan ikka raha ?? no way.... ja mina ei jaga talle ega tema mulle .... see korter maja nett aga meie majas elavad ainult vanamutid ja see sama gert... nüüd j2lle kell sai 9 jälle nett perses..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui sina tafka oled, siis sina oled see fckin ülbik ju.
Tema on see lilla tekstiga btw:)

 

See vend on tõesti ülbe. Suht paras oleks, kui see jobu mingi haige trahvi kaela saaks. Siiski, ära kohe avalduse kallale asu - mingi piraatluse eest on suht lame kaevata. Räägi ta vanematega pigem. Võibolla nad aitavad:eat:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tema on see lilla tekstiga btw:)

 

See vend on tõesti ülbe. Suht paras oleks, kui see jobu mingi haige trahvi kaela saaks. Siiski, ära kohe avalduse kallale asu - mingi piraatluse eest on suht lame kaevata. Räägi ta vanematega pigem. Võibolla nad aitavad:eat:

 

Luuakas ise ütles ju, et ta tafka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.