Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Lvl 132 acc! Pank hea + stats samuti!

Soovitatud postitused

Tere. Müün enda maini maha. Ostetud acc aga kindlad omanikud accil olnud:) Tean IRL elus ja mingit jama ei tule:) Accil on väga hea lucky armadylis( hildi saanud + cheste jne ) , abbydes ja dragon itemitega( kc 80-ga 4 d boots nt:D)

 

Acc p2p ka veel 13 päeva! NING ÜKS HEA UUDIS. SAATE KAASA ÜHE RAHA TEENIMISVIISI MIS ON VÄHESTEL! TUNNIS TEENIB KÕVASTI KASUMIT. PROOVISIN JÄRGI JUBA!

 

Stats:

208edlw.jpg

 

Pank! (veel pangas 1m eest vähealt stuffi)

2wncpe8.jpg

 

QP!

2afylo0.jpg

 

Kui vaja võin msnis saata BM pildi ka!

Pakkumised offer

Võtan suht kõikke vasta. vb vahetan isegi

IRL raha siis Hansa net only! Head pakkumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väike küsimus: miks sa acci nime ära oled peitnud?

 

Ta peitis selle,et keegi ei hakkaks mujal foorumis seda müüma või kui jagexi moded käivad siin,siis ei saa banned RWT eest?

Tean,et müüd seda 900 eest.:D Mille vastu sa vahetad?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väike küsimus: miks sa acci nime ära oled peitnud?

 

Ei avalda kõigile oma RSN:) Kuid osad teavad siit mu rsni ntk volim te, GERA,europarm ja teised ning võivad öelda ,et see minu acc nii ,et kuskilt copytud pildid need pole:)

 

300 .:)

ikkagi alghind juba .

 

Sorry väheseks jääb:) Mõni kopikas juurde ja eks paistab:)

 

Ta peitis selle,et keegi ei hakkaks mujal foorumis seda müüma või kui jagexi moded käivad siin,siis ei saa banned RWT eest?

Tean,et müüd seda 900 eest.:D Mille vastu sa vahetad?

 

Õige. Ei müü enam 900,- eest. Müüsin kui pank oli +25m. Nüüd langenud :) Paar korda omast lollusest surma saanud. Nüüd kõvasti odavamalt kui 900,-:)

 

Saab ka käest kätte kui Rakvere piires elate või tulete. Ning üks asi veel. Acci saab alati tagasi. kõik info olemas. tegemis aeg jne. Proovinud ja saanud väga kiirelt tagasi. Ja infot on palju on all kirjas:) Kui küsimusi veel siis küsige:) A vahetan nii purede kui ka skillerite vasta:) võib ka pinne pakkuda kuid oleneb:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei avalda kõigile oma RSN:) Kuid osad teavad siit mu rsni ntk volim te, GERA,europarm ja teised ning võivad öelda ,et see minu acc nii ,et kuskilt copytud pildid need pole:)

 

 

 

Sorry väheseks jääb:) Mõni kopikas juurde ja eks paistab:)

 

 

 

Õige. Ei müü enam 900,- eest. Müüsin kui pank oli +25m. Nüüd langenud :) Paar korda omast lollusest surma saanud. Nüüd kõvasti odavamalt kui 900,-:)

 

Saab ka käest kätte kui Rakvere piires elate või tulete. Ning üks asi veel. Acci saab alati tagasi. kõik info olemas. tegemis aeg jne. Proovinud ja saanud väga kiirelt tagasi. Ja infot on palju on all kirjas:) Kui küsimusi veel siis küsige:) A vahetan nii purede kui ka skillerite vasta:) võib ka pinne pakkuda kuid oleneb:D

 

palju see m6ni kopikas on?mingi 450?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kust said selle acci?

ma tean nime

ja mina ostsin selle acci europarm käest 450.- ja sain scämmi

 

europarmu käest ostsin:) aga see ammu juba:;) Ja mingit jama ei tule. Kuna saan temaga läbi IRL elus ka:)

 

Eks ma räägin kaido-ga ka nkn täna msnis veel:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.