Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

|RuneBox|317|Tulekul|

Soovitatud postitused

see clienti teine pilt. minimapi järgi tundub et see on ddsspeced V2 map Ma võin ka eksida nii et mingi sõimu polemõtet siia kirjutada, lihtsalt minuarust tundub sarnane/sama.

 

Siin foorumis on ka see postitatud nimega ExiledScape. Exiledi owner on ka ddsscape tegija...


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
see clienti teine pilt. minimapi järgi tundub et see on ddsspeced V2 map Ma võin ka eksida nii et mingi sõimu polemõtet siia kirjutada, lihtsalt minuarust tundub sarnane/sama.

 

Siin foorumis on ka see postitatud nimega ExiledScape. Exiledi owner on ka ddsscape tegija...

kle ma tegin selle pildi lumbys...


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

It's Called ''t6sta mu teemat'' :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

korras teema tagasi püsti ja teen edas;)


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eston mis sa arvad kaua sul selle serveri ja clienti tegemisega aega läheb?

ehk tuleb sinu serverist lõpuks ometi midagi mõistliku mitte nagu praegu selle n0tPK server on, korra logisin sisse ja no ega teistkorda enam sisselogima ei kutsu.

 

stfu faggot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega se n0tpk ongi üks vedel sitt. Vaata omanikku ..:D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
n0t sa oled tõesti hale igalpool mölised aina, tra sa niikuinii mingi 10aastane netihero kes interneti peal kõva mees irl könn, ära hüppa siin kuradi ahv raisk.

 

hmm, ma olen 16, ja saan varsti 17 . ja ma pole netihero. lihtsalt ei pea mu servut kritiseerima. nende süü et ma ei jaganud sellele ricole servu faile ...

nyyd on vihane.:O aga btw ma pole ahv :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule lohh, kes tahakski sellsit sitta serverit? Sa küsisid koodimisel abi , ma pakkusin. Nüüd ära hakka siin sitta ajama. Ja 16 my ass. Kuradi 11 aastane neandertaal raudselt. Igas priva teemas sa ütled "See sitt, tulge N0tpk" MIVE VITTU oma sita n0tpk-ga. Võin selle perse pista endale. Homo.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teate te olete kõik haledad siin, kui aus olla.

Milline siin olevatest serveritest on saanud 50+ mängijat online ( St. Eestlaste tehtud )?

Võibolla mõni üksik ja see on ka maas ammu juba.

Siis nutate, et pole serverit kus mängijaid oleks.

Tuleb server kus on stabiilselt 30+ mängijat maksimaalselt 70-100 ( õhtupoole ) ja

siis on ka probleem, küll ei meeldi see ja teine. Aga ära vingu siis võta kätte ja

tee parem server, kui see nii kerge sulle tundub olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teate te olete kõik haledad siin, kui aus olla.

Milline siin olevatest serveritest on saanud 50+ mängijat online ( St. Eestlaste tehtud )?

Võibolla mõni üksik ja see on ka maas ammu juba.

Siis nutate, et pole serverit kus mängijaid oleks.

Tuleb server kus on stabiilselt 30+ mängijat maksimaalselt 70-100 ( õhtupoole ) ja

siis on ka probleem, küll ei meeldi see ja teine. Aga ära vingu siis võta kätte ja

tee parem server, kui see nii kerge sulle tundub olevat.

 

:kiss: sul on õigus, ja se rico ei tee eluseesgi sellist serverit kus oleks tavaliselt 40+ inimest onlinw :D

isegi codida sa ei oska, ma natuke oskan aga see ei mahu mu ajakavasse et ma saaks ise midagi sellist ette võtta ja btw ära spammi siin teemas, mine vabat6eemasee ja korja seal endale postcounty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:kiss: sul on õigus, ja se rico ei tee eluseesgi sellist serverit kus oleks tavaliselt 40+ inimest onlinw :D

isegi codida sa ei oska, ma natuke oskan aga see ei mahu mu ajakavasse et ma saaks ise midagi sellist ette võtta ja btw ära spammi siin teemas, mine vabat6eemasee ja korja seal endale postcounty.

 

Tra ma ei rääkind serverist, ma rääkisin sinsut kuradi töllerdis. Mine poe toxicule perse? Muud ei olegi kui Jah, toxic teeb seda ja toxic teeb toda. Mind ei koti.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.