Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 103/108 Woodcutting 99!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Myydud koik ostis 300.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
200.-

Lisa msn : [email:2n6x2cgo]semjonb@hotmail.com[/email:2n6x2cgo]

 

250.- ja acc on sinu :D

 

Annan acci ära 200.- EEK :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

300.- okei !

 

annan acci ära 200.- !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ei ostnud sa ära

 

k0it ajad sitta .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa olid varem siit foorumist I freakz I ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

bump kasutaja 250 kohe!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sa olid varem siit foorumist I freakz I ?

 

Olid w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas sa olid varem siit foorumist I freakz I ?

 

ei , see oli mu sugulase acc ! Ta on siit banned .:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okey, ja aga ootan ta vastust,, miks ta nii viici tegi,, saatsin raha kõik 350 kroni plus 42 krooni mm tehingu eest , ja ta ütles kohtume 3 tunni pärast ja siis tulin ainult tune hiljjem sisse,, ja ta pole sest ajast saati midagi rääkinud, tema valis isegi mmeri selle manrayoni. MA EI MÕISTA::--- ootan vastust,. mina maksin ära ja sooviksin kasutajat kuidas,,, VÕIB nimodi pettA?????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okey, ja aga ootan ta vastust,, miks ta nii viici tegi,, saatsin raha kõik 350 kroni plus 42 krooni mm tehingu eest , ja ta ütles kohtume 3 tunni pärast ja siis tulin ainult tune hiljjem sisse,, ja ta pole sest ajast saati midagi rääkinud, tema valis isegi mmeri selle manrayoni. MA EI MÕISTA::--- ootan vastust,. mina maksin ära ja sooviksin kasutajat kuidas,,, VÕIB nimodi pettA?????

 

Tee teema pane msn-i pildid ja värgid....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on pildid,, et kannan raha üle manrayoni kontole. Manrayon saab ka tõestada , et olin ostja. -- ma ikkagi ei mõista miks petta ????? Kahju , et liiga usaldasin liccalt tõesti .... Ma olen mingi 6 tehingut juba teinud elu jooksul kõik läinud korda, ja nüüd siis selline asi. EI MÕISTA KOHE KUIDAGI.

mul on ainult raha ülekandmise omad manrayonile, aga tema saab ka tõestada.

 

EI OLE VÕIMALIK;;;;; KES SEE MANRAYON ,, siis on , nüüd hakkan alles mõistama,, ´Vabandan. Panin siia, et ostan ja msni ilmus kohe vend, kes rääkis et tal see customise. [email:p11s0y8e]tehtud@hotmail.com[/email:p11s0y8e] ----SCAMMER:::::...... Aga kandsin raha üle manrayonile ,, ja loodan et kannab mulle raha tagasi. Vabandan siis,, sina ei olnudki msnis see oli lissalt scammer, vist tal oli 2 msni sees,.võimalik.

 

täitsa kahju küll,, pean siis liccalt kahekordse hinna maksma..... 400eek -- tuulde :/ :( :/ Ö&/: /:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI OLE VÕIMALIK;;;;; KES SEE MANRAYON ,, siis on , nüüd hakkan alles mõistama,, ´Vabandan. Panin siia, et ostan ja msni ilmus kohe vend, kes rääkis et tal see customise. [email:39tcxcj1]tehtud@hotmail.com[/email:39tcxcj1] ----SCAMMER:::::...... Aga kandsin raha üle manrayonile ,, ja loodan et kannab mulle raha tagasi. Vabandan siis,, sina ei olnudki msnis see oli lissalt scammer, vist tal oli 2 msni sees,.võimalik.

 

täitsa kahju küll,, pean siis liccalt kahekordse hinna maksma..... 400eek -- tuulde :/ :( :/ Ö&/: /:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
EI OLE VÕIMALIK;;;;; KES SEE MANRAYON ,, siis on , nüüd hakkan alles mõistama,, ´Vabandan. Panin siia, et ostan ja msni ilmus kohe vend, kes rääkis et tal see customise. [email:13d8pb54]tehtud@hotmail.com[/email:13d8pb54] ----SCAMMER:::::...... Aga kandsin raha üle manrayonile ,, ja loodan et kannab mulle raha tagasi. Vabandan siis,, sina ei olnudki msnis see oli lissalt scammer, vist tal oli 2 msni sees,.võimalik.

 

täitsa kahju küll,, pean siis liccalt kahekordse hinna maksma..... 400eek -- tuulde :/ :( :/ Ö&/: /:/

 

Kuule ära aja jama ! Ma pole kedagi üle lasknud , mul pole su msnigi ! Manraynor ei laseks kedagi üle ! Sa mingi pakkusid mu acci eest 350.- EEK ja ma ütlesin , et deal. Ma pole su msni ka küsinud veel kui sa juba kirjutasid, et ostsid acci ära!

Sooviks näha pilte ja asju, et sind scammisin

 

Acc on saadaval ! k0it sina põlvita ja palu vabandust ! :P

 

Acc saadaval ! Üsna kiire on !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tead, mis arvan ,, ta liccalt tegi msni [email:285hdfod]manrayon5@hotmail.com[/email:285hdfod] --- aga ma arvan , et see ei ole tema oma. Ära muretse,, vabandan , siis et sind süüdistasin, liccalt langesin pettuse ohvriks. Selle venna msn oli [email:285hdfod]tehtud@hotmail.com[/email:285hdfod] ja ta oli 2 msniga sees.

 

kus selle manrayoni kasutaja siin foorumis ültse on ??.

 

aga mis seal ikka muidu olen ostja. 300 eek.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kasutajaga on kiire !

 

Kasutaja müüdud k0idule !

Great deal ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.