Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:9HP-ga accounti

Soovitatud postitused

Müün siis seda accounti.Kuna olen uus siin siis käin ette 15+ diilidega kasutajatele,muidu käite ise või kasutame MMi teie kulul.

 

9hp ehk sobib inimestele, kes tahavad näiteks skillerit vms arendada.Kasutajanimes üks numbrikoht, nime annan kindlale ostjale.

Recid peal(annan kaasa või võtan maha.)

Bank pini pole.Kaasa veel 3 pwd, p2p pole olnud.Bank ise on tühi.

Hetkel võtan vastu kõiki offereid.Kontakti saab ainult PMi kaudu (seal annan MSN)

Võin ka in-game kinnitada.

sdsdadadsd.JPG

Online tulen täna ~pool 10~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitu XP-d on lvl10-ni? Palju A/W oleks? Ei tahaks lampi pakkuma hakata..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas str on 1 või 2?10.-


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see on priva servu kasutaja doh... vaadake pole summonit jne...

 

Sa vist PEAST KUKKUNUD!

Summoning tuleb siis kui QUEST ON TEHTUD JA F2PS EI OLE SUMMONINGU NING SIIS EI OLE MÄRKI!!!

 

Soz for spam.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei saa aru mis teil inimestel viga on ...

sorry et ma ei teadnud mingi 5a tagasi toimunud asju ja te kohe hakkate paukuma !

 

Et ei oleks spam pakun 11.-

 

Tra summoning tuli kui ma ei eksi migni 6-7 kuud tagasi välja, nii et vist mitte päris 5aastat.

Palju kasutaja eest üldse soovi oleks saada, keskmine hinnaklass üldse? Ei oska niisama mitte midaig pakkuda, võiksid endapoolse miinimumi öelda.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra summoning tuli kui ma ei eksi migni 6-7 kuud tagasi välja, nii et vist mitte päris 5aastat.

Palju kasutaja eest üldse soovi oleks saada, keskmine hinnaklass üldse? Ei oska niisama mitte midaig pakkuda, võiksid endapoolse miinimumi öelda.

 

Pakkuda võib pmselt kõike,aga mingi 10kriga pole vaja teemat reostada.

Ei olegi ise kursis,palju sellised kasutajad maksa võiks.Viimati logisin sellega sisse mingi 700 päeva tagasi,seisnud on ta mõnusalt.

Sythe's pakuti 99 rangega acci,rohkem pole midagi hetkel pakutud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sythe vendi ma küll eriti sinuasemel ei usaldaks, seal on niipalju neid 12 aastaseid scammereid.Hetkel pakun 50 krooni.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.