Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tPK / no downtime - stronger then EVER!

Soovitatud postitused

ty , arva mida tahad , 317 on FAIL!!

saage palun juba aru .

ja quitige kui tahate aga 525 jääb, varsti kaotan ::item commandi , panen poed, godwari jne jne . ;)

niiet kes jäävad , jääge ootama ,)_D

 

oota vennad panevad endale 100m all items pragea spammides ja siis pärast nag mis kasu sest gowarsist ja pooidest on kui kõigil items olemas?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TRA, inimesed nägid vaeva arendamisega ja sina lampi üks päev lased uue pasa peale vms.

Sick, sa failid kogu aeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd täiesti pk style server, ehk mõttetu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ok . sorri et panin mingi 525 peale, ise ei osanudgi arvata et teil läks kasutajate tegemisega nii palju aega , ja loodan et te tulete vanasse notpksse tagasi , se on online :)

 

Tubli Revo, õige otsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

525 online plx, tahakz proovida:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea, et vana n0t tagasi.

 

//Nvm, mingi pede Lil Jeremy teles mind wildi, yellow hat ja gilded olid seljas. Tappis mu pringiga ära, itemid kadusid, nüüd bannis mu ära ka. Matu on banned... Tegin uue acci Why The Hell ja selle bannis ka ära kui ma küsisin, et miks ma ban sain. Revo pani faili jälle. Teen nalja nüüd veits serveris.

 

 

//Nonii, nali läbi, droppisin 3 acci pealt max bank, igal accil oli max blue phats, max void sets, max furys, dboots ja paska, serv sakib suht nüüd :D Aga no Revo vb paneb selle uue sita, kus saab itemeid spawnida, niiet vahet pole, quitted nüüd. Ärge itemeid enam ostke, ma andsin paljudele sadade miljonite kaupa itemeid. Accid olid Matu, Kiss, Maul You Kid, Lemon. Matu oli main, teised bankerid, kõigil max bank :D

 

Siin see vend siis:

liljeremy.png


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.