Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Brenscape ! (Y)

Soovitatud postitused

Brenscape!

Server suht vana,2 aastat midagi ise olen servus mänginud 1 aasta umbes.

Serverist Info: on Dedicatected,No Lagg(Ainult iga 4 tunni tagant on Disconnect Ja see kestab aint 5 secundit) Farming ha Herblore Skill veel ei tööta,aga paari päeva jooksul Saab juba neid teha,teised skillid kõik töötavad. General Bandos Boss on olemas,Black King Dragon,Mithril Dragon, ja teised elukad :D.Owner ka pole Dickhead.Dragon Clawes On Olemas, suht raske saada aga Saab ikka:D.

Isegi Minu Käest Võib Küsida (Y).Server on üleval koguaeg,mängijaid hetkel aint 20-30 online aga tuleb juurde(loodame).Koduleht on-->BRENSCAPE.TK Sealt saab ka Clienti .

 

Muud Lisad :Moderaatoriks tahtjad peavad oskama inglis keelt ,online olema ja särki värki.

Ühesõnaga Normaalne vend peab olema, Ja Mitte Heelium:D

 

Minu Nimi Mängus on -->Prototype-X Skiller X olen moderaaator kui abi vaja siis küsige AITAN!

 

INFO clienti kohta:See ei ole viiruseid täis nagu mõni postitas,see on vale ise scannisin ka ära NOD32-ga Ja SyGateiga nii ,et kõik probleemid mis ei ava clienti vms on teie compul midagi viga.

 

Aga Päikest teile ja ootan huviga mängijaid.Mingi Probleem Postitage Vastan (Y)

 

Edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
aga download link on maas.

 

Sul jälle probleeme:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wow, oled priva äss nüüd jh?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Brenscape!

Server suht vana,2 aastat midagi ise olen servus mänginud 1 aasta umbes.

Serverist Info: on Dedicatected,No Lagg(Ainult iga 4 tunni tagant on Disconnect Ja see kestab aint 5 secundit) Farming ha Herblore Skill veel ei tööta,aga paari päeva jooksul Saab juba neid teha,teised skillid kõik töötavad. General Bandos Boss on olemas,Black King Dragon,Mithril Dragon,

 

Tumedamalt kiri on täielik bs:D, see kõige laggisem serv mida ma näind olen, dedi pole see kindlalt. Andke teada kui dedi v korraliku hosti leiate kellel 10mb+ net ja 4gb+ ram:), Edu muidu.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

TRa pani dkillu maha w, et korraldasid sellist sitta.-.-


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra kui laggine pask see on, jube lausa.

Koristage see lagg ära sealt esiteks, siis tulen mängin edasi mabye.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.