Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lemmik Spordiala / miks?

Soovitatud postitused

Nosiis , mis on teie lemmik spordiala ja miks? ;d

 

Ma mõtlen, mul on näiteks jalgpall . Kuna see lihtsalt omab, ning seda vaadatakse nii palju. Kui oled hea vutipelaja, siis tüdrukud roomavad su juurde :D .

 

Ei, muidu mulle meeldib koss ka sitaks, kuigi ma väga hea pole seal.

NATE ROBINSON FTW ?! :

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korvpall/motokross

Kuna kossu olen 5a pelanud ja krossi ka suht suvel sõidan ja see on lihtsalt niiiii......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Atv kross . Ehk suurtega mitte quadidega seda s6idan igal aastal , veel autorallit kuigi olen sitaks osav nendes atv-ga umbes2 aastat s6itnud ja autorallit 4 aastat kuigu ma yheski v6istlustel ei k2i . Atv-ga sellep2rast kuna mul on v6imas atv ja ei saa enda vanuses v6imsaga minna . Ja autoga mai tea kodus suht ka hea ralli lasta!


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Atv kross . Ehk suurtega mitte quadidega seda s6idan igal aastal , veel autorallit kuigi olen sitaks osav nendes atv-ga umbes2 aastat s6itnud ja autorallit 4 aastat kuigu ma yheski v6istlustel ei k2i . Atv-ga sellep2rast kuna mul on v6imas atv ja ei saa enda vanuses v6imsaga minna . Ja autoga mai tea kodus suht ka hea ralli lasta!

 

 

 

Mnja, sind ma usun! :D Ega ma muidu eile enda autoga ise metsast välja ei oleks saanud.! :D

 

I Love VolleyBall.! (L)

Üle 8 aasta tegelenud. No muidugi tegelen ka muude asjadega nagu Rannavolle, Autodega mööda põlde metsasid peenestamine, naistega ringi käisime, väikesed peod jne.

Aga VÕRKPALL on üle prahi. Kergelt saab plekki ka juba. :cool:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mnja, sind ma usun! :D Ega ma muidu eile enda autoga ise metsast välja ei oleks saanud.! :D

 

I Love VolleyBall.! (L)

Üle 8 aasta tegelenud. No muidugi tegelen ka muude asjadega nagu Rannavolle, Autodega mööda põlde metsasid peenestamine, naistega ringi käisime, väikesed peod jne.

Aga VÕRKPALL on üle prahi. Kergelt saab plekki ka juba. :cool:

 

Lol ma oleks eile tulnud ? Siis sa ytlesd, et p2rast poole .:D


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suuusatamineeee :D

hea ja lihtne ala kui head fisheri suusad on :P


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ujumine meeldib kõige rohkem,ei tea miks aga väga meeldib vees olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maailmatasemel kross.

Või siis FMX, pmst kõik ekstreemspordid peale rulluiskude ja muude selliste lolluste.

Sest kõik annavad hea adre laksu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalgpall .

 

Kuna olen nii osav :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.