Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Torque Public Server 80.79.112.199:27015

Soovitatud postitused

No see on siis kui sa oled üksi servus, seda ma tean , et torqis on ping halb, kuna ma olen gatherit pelanud, no 70ping tee mis tahad muidu on 45(kood.ee), aga ta on väga odav ka nii et soovitan:)


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väikesed uuendused:

NImelt Serverile lisati Patch mis toetab 47/48 protocoli

Lisati pluginid et ei saaks ropendada, reklaamida ja aimida.

Lisati Serverile SMS Süsteem

 

Saatke sõnum TXT PUB SINUTEXT numbrile 1311 ja see kuvatakse automaatselt servers 80.79.112.199:27015

 

NB:Sõnumi hind on 5 eek

 

Head Pelamist.


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

NImelt Serverile lisati Patch mis toetab 47/48 protocoli

Ütle, et sa ei "kopeerinud" seda uuendust minu reedese uuenduse järgi ja ma ei usu sind :D

Tuleb vast rohkem asju "salajas" hoida. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sry, et teemat risustan ja mingit iba ajan :-(

 

Ütle, et sa ei "kopeerinud" seda uuendust minu reedese uuenduse järgi ja ma ei usu sind :D

Tuleb vast rohkem asju "salajas" hoida. :h:

Sama hästi ära ütle, et teie ei kopeerinud mind kuna ma hakkasin kasutama proto 47/48 patchi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
xxxx]Sry, et teemat risustan ja mingit iba ajan :-(

 

 

Sama hästi ära ütle, et teie ei kopeerinud mind kuna ma hakkasin kasutama proto 47/48 patchi?

 

Ma ei leia mõtet vaielda selle üle. Tema teab, et tegi seda "kopeerides". Mina aga ei leia, et sinu serveri järgi seda oleksin teinud ja üleüldse ei usu, et sinu serveris see enne reedet oli. :)

 

Reaalselt on vaidlused lapsikud. Mind ei kõiguta kui teised midagi "kopeerivad" pigem jätab see nendele mulje eeskujulikust küljest "kopeeritavalt objektilt". Samas kui kõike järgi tehakse on muutub olukord ülimalt "veidraks".

 

Minu postituses küsimärki ei ole - seega vastust ma ei oota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei leia mõtet vaielda selle üle. Tema teab, et tegi seda "kopeerides". Mina aga ei leia, et sinu serveri järgi seda oleksin teinud ja üleüldse ei usu, et sinu serveris see enne reedet oli. :)

 

Reaalselt on vaidlused lapsikud. Mind ei kõiguta kui teised midagi "kopeerivad" pigem jätab see nendele mulje eeskujulikust küljest "kopeeritavalt objektilt". Samas kui kõike järgi tehakse on muutub olukord ülimalt "veidraks".

 

Minu postituses küsimärki ei ole - seega vastust ma ei oota.

Ma arvan, et minu serveril oli see ennem peal kui sina kasutama hakkasid ( kui jutt sellest reedest :S) ( vahet pole kas oli või ei olnud )

 

Miks sa arvad, et ta kopeeris? eestis on veel paljusid servereid kes kasutavad 47/48 protot. Varem või hiljem oleks ka tema seda kasutama hakkanud! Ja siis oleks sa ka tulnud jutuga, et sa nüüd kopeerid meid mis?

 

Ma ei taha halvasti öelda või solvata kedagi aga

ara arva ennast või enda firmat nii heaks keda tuleks kopeerida.

Teie nii öelda cs serverid pole ültse head. Mingi amxx pluginite arvul on piirangud peal?

AMXplugine: Kuni 5)

oot mida asja nii nõrgad masinad siis?

 

Siis veel mingid ebardid reeglid.

http://gs.cf.ee/reeglid.html

Ei ole lubatud serveris katsetada plugine või mode ilma teenusepakkuja heakskiiduta.

 

Tuttav mul rentis seal. Pani peale admin_esp või admin free look ja kohe karati kaela võtke ära kuna see on keelatud plugin.

 

Aitab nüüd selle teema risustamisest?

Igalühel oma arvamus ja seda muuta ei anna.)

 

Sorry for ot :(

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
xxxx]Ma arvan, et minu serveril oli see ennem peal kui sina kasutama hakkasid ( kui jutt sellest reedest :S) ( vahet pole kas oli või ei olnud )

 

Miks sa arvad, et ta kopeeris? eestis on veel paljusid servereid kes kasutavad 47/48 protot. Varem või hiljem oleks ka tema seda kasutama hakkanud! Ja siis oleks sa ka tulnud jutuga, et sa nüüd kopeerid meid mis?

 

Ma ei taha halvasti öelda või solvata kedagi aga

ara arva ennast või enda firmat nii heaks keda tuleks kopeerida.

Teie nii öelda cs serverid pole ültse head. Mingi amxx pluginite arvul on piirangud peal?

AMXplugine: Kuni 5)

oot mida asja nii nõrgad masinad siis?

 

Siis veel mingid ebardid reeglid.

http://gs.cf.ee/reeglid.html

Ei ole lubatud serveris katsetada plugine või mode ilma teenusepakkuja heakskiiduta.

Tuttav mul rentis seal. Pani peale admin_esp või admin free look ja kohe karati kaela võtke ära kuna see on keelatud plugin.

 

Aitab nüüd selle teema risustamisest?

Igalühel oma arvamus ja seda muuta ei anna.)

 

Sorry for ot :(

:ty

 

On sul sellist raha et üleüldse mingeidki servereid hakata teistele rentima? Ei ole.

Seega oleks kena kui sa oma suu hoiaks.

Osta omale steam ja vaata servereid, enamus korralikke steam servereid jooksevadki 2-3 plugina peal, tabavus sellest ei muutu ja laggi ei teki.

Kui panna peale amx super sada pluginat veel ning deathmatch pluginad, siis anna andeks server kasutab kordades rohkem ressursse ja tabavus langeb.

 

Tõsi, nonsteamis ongi kõigil sada-viis pluginat peal (vaja on ju igast paska peale panna), aga algselt renditigi ainult steam servereid, mida ei rikutud mõttetute pluginatega ära.

 

 

http://www.mygamepanel.com/ ( Kasutage seda süsteemi :D )

 

/// Asi pole kindlasti selles mis masinad kellegil on, asi on selles millist koormust laseb Rando oma masinatel taluda erinevalt torqist. vsjo.

 

//

 

kokkuvõttes, jätke mõlemad hostid rahule, head on nad mõlemad :D ja ei ole mõtet maha kanda ei üht ega teist, KUI SA ISE EI SUUDA MIDAGI PAREMAT TEHA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on sul sellist raha et üleüldse mingeidki servereid hakata teistele rentima? Ei ole.

Seega oleks kena kui sa oma suu hoiaks.

Osta omale steam ja vaata servereid, enamus korralikke steam servereid jooksevadki 2-3 plugina peal, tabavus sellest ei muutu ja laggi ei teki.

Kui panna peale amx super sada pluginat veel ning deathmatch pluginad, siis anna andeks server kasutab kordades rohkem ressursse ja tabavus langeb.

 

Tõsi, nonsteamis ongi kõigil sada-viis pluginat peal (vaja on ju igast paska peale panna), aga algselt renditigi ainult steam servereid, mida ei rikutud mõttetute pluginatega ära.

 

 

 

 

/// asi pole kindlasti selles mis masinad kellegil on, asi on selles millist koormust laseb rando oma masinatel taluda erinevalt torqist. Vsjo.

 

//

 

kokkuvõttes, jätke mõlemad hostid rahule, head on nad mõlemad :D ja ei ole mõtet maha kanda ei üht ega teist, kui sa ise ei suuda midagi paremat teha.

 

 

 

vähemalt keegi on mu juttu kuulanud ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.