Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Hacker resetib mu passwordi ja recovery questions

Küsimus

Mul oli mõni aeg tagasi keylogger.

See salvestas päris palju igasugu runescapega seotud informatsiooni mul mis ma olin sisestanud. Ta sai keyloggeriga mitmeid recovery questions teada ja mitmeid passworde ka.

 

Ma ei kannatanud seda jama ja otsustasin formati teha. Peale formatit keyloggerit enam ei ole küll, aga nüüd hacker kasutab kõike seda infot mis ta sai keyloggeriga, minu enda vastu, ehk ta resetib mu passi ja recovereid.

Kui lähete account management ja siis näete seal kahte võimalust:

Recover Forgotten Password ja Recover Stolen Password.

 

Nende kahe erinevus on see, et recover forgotten passwordiga saab resettida ainult passwordi, aga recover stolen passwordiga saab resettida nii passi kui ka recoveries.

 

Ta alati valib recover stolen password, sest kui ma olen näiteks sisse saanud jälle logida , siis on alati kirjas, et mul pole neid küsimusi sätitud.

 

Tegin ka mõni aeg tagasi runescape foorumisse teema, kuhu isegi Jagex Mod Mark H kirjutas, et nad uurivad seda asja, aga loomulikult mitte midagi pole juhtunud, arvatavasti unustaid ära või midagi.

 

Mul on juba täiesti faking siiber sellest, mul on ta IP olemas isegi. Ta ei ole keegi keda ma tunnen. Ta ei ole eestist, vaid USA-st.

Täiesti faking lugu no, ta lihtsalt jääbki resettima mu passi ja questioneid, tahaks teda näha päriselus ja näha milline persenägu ta on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Tglt on nii, et saadad kirja:) ja panevad accounti Lukku seniks kuni uurivad asja. Mul kunagi väiksena oli ka mingi teema sihuke saatsin kirja foorumi panid accounti lukku ja ei lubanud seda avada kellelgi kuni tegid seal midagi ja siis sain kirja tagasi.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mul sulle suht loll soovitus aga minul se aitas kunagi :)

selline et ära tee oma acciga enam mitte midagi mingi kuu aega, ainult kui ta võtab tagasi siis võta sina ka, kui võtab jälle tagasi siis võta sina ka, mul oli nii rscga keegi spämmis rsis et uus bot on väljas, tõmbasin, laks key logger, võttis mu aci koguaeg ära, ma dropisin oma asjad maha, ja logisin iga päev korra sisse ja kontrollisin kas kasutaja parool sama kui ei olnud võtsin tagasi mingi 10 korda ja lõpuks kutil viskas lihtsalt üle ja acc on siiamaani kindlalt minu käes :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Mul on account kokku olnud lukus kokku ikka 25 päeva jagu , ehk umbes 1 membership on juba kokku tulnud, locckidest on mul kõriauguni.

 

Vahvel@ , nojah, aga igatahes mingi pool kuud vähemalt pole ta veel ära tüdinenud......argh..

ja tobe on ka see, et runescape foorumisse postitamiseks pead olema member, aga mis mõttega ma ostan raha eest membut kui pool ajast on locked ja invalid password jne.

 

Viimati sain lukust lahti eile päeval, siis õhtuks oli juba invalid password jälle, ja täna jälle praegu hetkel olen sisse logitud.... väga hale värk ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
tee uus acc v6i oota paar aastat 2kki ta quitib :D

 

 

Hea soovitus :)

 

Suht sitt seis sul mudu .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas ta sai ka sinu p2p andmed ja kuupäevad millal acc tehtud jne? Kui jah siis sa suht P*****. Kui vaja siis võid PMida ja ma postitan foorumisse teema sinu kohta.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kas ta sai ka sinu p2p andmed ja kuupäevad millal acc tehtud jne? Kui jah siis sa suht P*****. Kui vaja siis võid PMida ja ma postitan foorumisse teema sinu kohta.

 

 

Kuupäevi ja kontaktandmeid ma pole pannud , aga p2p andmete kohta ma ei tea.

Oleneb mis keylogger see selline oli, sest kui see loggis ka need andmed mis ma olin sinna appeal ankeeti pannud, siis jah ma suht piixus.

 

Ma ei tea kas on mõtet seda teemat sinna foorumisse teha....keegi nagunii midagi ette ei võta olulist.

Aina rohkem hakkan mõtlema quiti peale, sest uut acci tõesti ei taha teha.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Proovi VÕIMALIKULT Palju ja VÕIMALIKULT uut ning vanat infot panna Descriptionisse ka. See võib aidata.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.