Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palun visake Pilk peale (A) =)

Soovitatud postitused

VIP

Palun vaadake seda:

Ja kui tel on YouTube's kasutaja, avaldage ka oma arvamust =)


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa oled hea, aga palun viska see mõte peast, et sa SpS tahad, nad on homod,

sa oled neist kõigist parem :)

niiet jah :D .. unusta too loll idee ..

 

EESTISSE PEAB KA JÕUDMA SHUFFLE !

mitte see lits stiil mida sps koerad harrastavad.

 

PEACE !

aga kena shuffle ^^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa viisakas.

Hetkel muud öelda ei oska kuna olen näinud paremat ja ka halvemat, keskmine, sammu edasi!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pean tunnistama et ei ole mina . Klassivend on. Tal oli probleem, et tal oli vaja teada et mis valesti teeb ning youtubes ning foorumites on see hea koht, palus et ma postitaks kui kuskil foorumis kasutaja on, aga miks mitte aidata :), tuleb tunnistada et hästi paneb tõesti :)


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin järgi teha,aga kukun koguaeg.:D Kena muidu 10p.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nojah imo see shuffle eriti mõttetu asi, nagu kõik need jumpstyled ja tecktonikud ja värgid ... suvel isegi meeldis see tecktonik, aga enam ei meeldi sellepärast et KÕIK teevad neid tantse järgi, isegi mingid krdi 3-4klassi tatid lasevad jumpstyle'i kuskil koolijuures, imo eriti kõva asi on dnbstep :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Success shuffle! ;)

 

nojah imo see shuffle eriti mõttetu asi, nagu kõik need jumpstyled ja tecktonikud ja värgid ... suvel isegi meeldis see tecktonik, aga enam ei meeldi sellepärast et KÕIK teevad neid tantse järgi, isegi mingid krdi 3-4klassi tatid lasevad jumpstyle'i kuskil koolijuures, imo eriti kõva asi on dnbstep :)

 

True. Dnbstep ftw. :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nojah imo see shuffle eriti mõttetu asi, nagu kõik need jumpstyled ja tecktonikud ja värgid ... suvel isegi meeldis see tecktonik, aga enam ei meeldi sellepärast et KÕIK teevad neid tantse järgi, isegi mingid krdi 3-4klassi tatid lasevad jumpstyle'i kuskil koolijuures, imo eriti kõva asi on dnbstep :)

 

 

See ,et teised sinust paremini tantsida oskavad ei tee tantsu mõttetuks , sa ise oled mõttetu ,et raiskad oma aega mingile arvutiklõbistamisele selleasemel ,et sõpradega koos pidu panna ja just neid "mõttetuid" tantse tantsides aega veeta. :cool:

 

Eestis pole pooltki niikõva reivikultuuri nagu lääne-euroopas sellepärast paljud ei teagi neist stiilidest midagi ja kõik tundub uus ning idiootne . :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ,et teised sinust paremini tantsida oskavad ei tee tantsu mõttetuks , sa ise oled mõttetu ,et raiskad oma aega mingile arvutiklõbistamisele selleasemel ,et sõpradega koos pidu panna ja just neid "mõttetuid" tantse tantsides aega veeta. :cool:

 

Eestis pole pooltki niikõva reivikultuuri nagu lääne-euroopas sellepärast paljud ei teagi neist stiilidest midagi ja kõik tundub uus ning idiootne . :h:

 

ALGUSES meeldisid mulle enamus nendest tantsudest kuni hakkasid neid tantse järgitegema mingid krdi kümneaastased, see rikkus kogu ilu ära, koolis kah enamus esinemised mingi jumpstyle või shuffle pask... sp meeldibki dnbstep väga väga kuna see on HEA muusika järgi ja seda ei tehta eestis pmst üldse :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ALGUSES meeldisid mulle enamus nendest tantsudest kuni hakkasid neid tantse järgitegema mingid krdi kümneaastased, see rikkus kogu ilu ära, koolis kah enamus esinemised mingi jumpstyle või shuffle pask... sp meeldibki dnbstep väga väga kuna see on HEA muusika järgi ja seda ei tehta eestis pmst üldse :)

 

Mis vahet sel on m,itme aastased seda tantsuoskust lihvivad?

Mis sa arvad, et kõik uus ja tore on 18+?

Mina ei tea, dnbstep on kõige parem peale C Walki, ei väsi meelde tuletamast.

Kui keegi arvab endiselt, et see mis too tüüp tegi on mõttetu, siis ära parem postita, näitad ennast idioodina lihtsalt.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See shuffle on tuli mõttetu mu arust... hmmm peaks ka kukile kaubanduskeskusesse hängima minema, näitama rahvale milline friik ma olen.... Shuffle on midagi ligilähedast Mihkel Jaagupoja Moonwalkile.... hmm kui teile 1v1 teha siis popkunn teeks ära... Soovitan soojalt mine loe kuskil raamatuid kui tõmmelda tänaval....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

D33p kui ei meeldi siis ALT+F4 Ja GTFO!

Väga hästi paned


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen ka proovinud :D oskan nata.D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaaegu kõik ühed ja samad liigutused kuid norm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.