Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Range tank , Just Look !

Soovitatud postitused

Myyn siis kasutajat nimega: vibunibu

Myymise p6hjus siis selline et ei oska siukse kasutajaga midagi peale hakkata ja ei viitsi eriti rune pelada ;/ Cmb: 106 f2p/p2p 113 , k6ik andmed saab kaasa , olen 3omanik , 1omanik oli Out zide(kes siit foorumist banned kuigi oli p2ris tuntud) Teine oli raiko999 ( mu irl friend ja tema ei scammi , btw saab l6uga:D )

vibunibu1.JPG

 

vibunibu2.JPG

 

Vibunibu3.JPG

 

Vibunibu4.JPG

 

vibunibu5.JPG

 

vibunibu6.JPG

 

Alates pakkuda: 250kr

A/W:600kr

Ei taha kasutajad ega midagi muud ainult irl raha , ainult siis kui mingi v2ga hea!

Btw, yks kuupäev l2ks valesti 03.03.09 aga seal 08 , sorry !!! :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ärge kindlalt ostke seda acci! sellel accil vähemalt 10 omanikku olnud;) see acc oli vahepeal minu käes umb 2 kuud ja siis scammiti ära. ostsin Out Zide käest. mina tean ka andmeid, aga need nüüd vanax jäänud kuna inimesed on seda acci juba membux teinud. niiet see tagasi võtmine olenebki sellest, et kes on viimati membux teinud . ja vahepeal võib ime ka juhtuda, et saad vanade andmetega tagasi. ma proovisin ka umb 5 korda, aga ei saanud back ja siis rohkem ei viicinud proovida

 

see pole spamm kuna lihtsalt hoiatan, et natuke võite mängida saada ja siis tõmmataxe acc tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ärge kindlalt ostke seda acci! sellel accil vähemalt 10 omanikku olnud;) see acc oli vahepeal minu käes umb 2 kuud ja siis scammiti ära. ostsin Out Zide käest. mina tean ka andmeid, aga need nüüd vanax jäänud kuna inimesed on seda acci juba membux teinud. niiet see tagasi võtmine olenebki sellest, et kes on viimati membux teinud . ja vahepeal võib ime ka juhtuda, et saad vanade andmetega tagasi. ma proovisin ka umb 5 korda, aga ei saanud back ja siis rohkem ei viicinud proovida

 

see pole spamm kuna lihtsalt hoiatan, et natuke võite mängida saada ja siis tõmmataxe acc tagasi.

 

Kle kas sa oled ausalt kukkund w?

Out zide ytles et tema tehtud see kasutaja , ja ta lasknud klassivendadel ja muudel inimestele sellega m2ngida , aga ei ole andmeid andnud kui on siis valed...

Nii et suu kinni

Mu s6ber kontrollis ja ytles et k6ik andmed 6iged eks t6mba see endale siis krdi lohh , thx promoz

 

Kui head pakkumist ei tule siis j2tan endale ja m6ttetuid poste ei , lasen warnida


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irv, Klonzer sa ei tea asjast sittagi.

 

See kasutaja on ausalt käinud oma 10 inimese käest läbi.

 

Selle kontoga on väga väga palju probleeme olnud !

 

Võite warnida ja nalju teha aga ma hoiatan !

 

Mida iganes , mul oleks ausalt 6eldes ammu see acc l2inud ja minu s6bralt ... Miks ei ole ???


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii rääkige mitu korda ma näen seda siin juba müügil mingi ~5 ? :D sorry for spam lol


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kirjuta foorumi Otsingu mootorisse Vibunibu ja leiad päris palju vastuseid .

 

Mul t2itsa savi tee ei pea seda ostma ...

 

Mul oleks ammu see kasutaja l6nnu kui keegi teine teaks weel 6igeid andmeid


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Klonzer mida sa ulud siin, see acc on ammu teatud l0hhar acc, isegi i_king(hermes) on seda acci oma 4 korda tagasi võtnud kuna outzide lasi ta üle..

Siit välja lugedes teab andmeid siis outzide, sina, su klassivend, i_king,sann,ja vibunibu esimene omanik, kes 100% ei olnud outzide imo.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Klonzer mida sa ulud siin, see acc on ammu teatud l0hhar acc, isegi i_king(hermes) on seda acci oma 4 korda tagasi võtnud kuna outzide lasi ta üle..

Siit välja lugedes teab andmeid siis outzide, sina, su klassivend, i_king,sann,ja vibunibu esimene omanik, kes 100% ei olnud outzide imo.

 

Omg, miks siis mul see kasutaja weel ? Ammu oleks keegi tagasi t6mmanud , m6tle ka veidike ,

Ja teiseks kasutaja myydyd !


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.