Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:PURE ' vaata sisse ,

Soovitatud postitused

Normal,

Kaval oled RSPOOD.

Nimelt tema esimene acc oli siin RSPOOD...

Ostsin temalt selle kasutaja. Tõmbas tagasi nädala pärast. Siis msnis küsisin et miks tagasi tõmbasid, keetis sellise jama kokku mida te ise ka ei usuks. Ütles et ma käin mingitel lehtedel mis saadavad PAROOLI temale IRV, loogiline ?

Andis tagasi acci. nädala pärast oli jälle tagasi võetud ;)

Ei soovita osta...

Scammib sellega. Mingit tõestust mul enam pole sest see kõik oli 2 kuud tagasi umbes.


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

SILVER , TÕMBA KOOMALE LOH ? ARVAD ET KEEGI PEAKS SIND USKUMA ? MA OSTSIN SELLE ALLES , AGA MAI VIICI PELADA EKS ? TRA MUL SAVI KES SA OLED . SA VÕID BOTTOM PIKKALT MINNA , MUL SAVI ! AFF VEND OLED HUIAD TEISTE TEGEMISI ? TÜRA KÜI TÕENDEID POLE HOIA EEMALE , AFF t0nt

 

Normal,

Kaval oled RSPOOD.

Nimelt tema esimene acc oli siin RSPOOD...

Ostsin temalt selle kasutaja. Tõmbas tagasi nädala pärast. Siis msnis küsisin et miks tagasi tõmbasid, keetis sellise jama kokku mida te ise ka ei usuks. Ütles et ma käin mingitel lehtedel mis saadavad PAROOLI temale IRV, loogiline ?

Andis tagasi acci. nädala pärast oli jälle tagasi võetud ;)

Ei soovita osta...

Scammib sellega. Mingit tõestust mul enam pole sest see kõik oli 2 kuud tagasi umbes.

 

 

irw , sa oled hale . too tõendeid ? + ostsin selle alles nii et .

 

fu*k y0u , and have a nice Day

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SILVER , TÕMBA KOOMALE LOH ? ARVAD ET KEEGI PEAKS SIND USKUMA ? MA OSTSIN SELLE ALLES , AGA MAI VIICI PELADA EKS ? TRA MUL SAVI KES SA OLED . SA VÕID BOTTOM PIKKALT MINNA , MUL SAVI ! AFF VEND OLED HUIAD TEISTE TEGEMISI ? TÜRA KÜI TÕENDEID POLE HOIA EEMALE , AFF t0nt

 

 

 

 

irw , sa oled hale . too tõendeid ? + ostsin selle alles nii et .

 

fu*k y0u , and have a nice Day

 

Ära nüüd närvi mine rspoeke :)


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa küll vittu aff , lõpeta ÄRA ?! PERSE SAI TEA MIND , PUTSI NÄED SA MUL KUSKIL NEGATIIIVSEID ?! AFF VEND OLED OSTA ELU , PUTSI ENDAL POLE ACCI OLLAGI

 

 

TEEMA KINNI !! NI EISAA ! TEEMA KINNI TEEMA KINNI , AFF TROPP

 

Nõrk oled, scammer. :dead:


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.