Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Appeal abi vaja!!

Küsimus

VIP

Jäin siis vahele rule 7ga:D sain perm char banni tegin appeali ja sain apology made

vastus oli:

You have apologised for this offence and said the offence will not occur again.

While we encourage such apologies, we are afraid that the offence still stands.

sain siis last change appeali ja ei mõista ise midagi sinna eriti kirjutada perm banni ka ei taha saada:D Et oleks siis teie abi vaja sest suuremal osal teist kindlasti kogemusi selllise rulega:D :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kirjuta nii :"Runescape has been the only thing that has been relieving me from the worlds pain. Everytime i play runescape i get relived when im angry or depressed. I have no friend and my family hates me , only runescape makes my mind take off things of doing a suicide. Everyone in my class hates , no one wants to communicate with me. Taking away my only releving enjoyment might be the end of me."

 

Või kirjuta : "I didn't do it."


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Kirjuta nii :"Runescape has been the only thing that has been relieving me from the worlds pain. Everytime i play runescape i get relived when im angry or depressed. I have no friend and my family hates me , only runescape makes my mind take off things of doing a suicide. Everyone in my class hates , no one wants to communicate with me. Taking away my only releving enjoyment might be the end of me."

 

Või kirjuta : "I didn't do it."

 

see mingi emo story:D? keegi ei räägi minuga:D

Andke veel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kirjuta nii :"Runescape has been the only thing that has been relieving me from the worlds pain. Everytime i play runescape i get relived when im angry or depressed. I have no friend and my family hates me , only runescape makes my mind take off things of doing a suicide. Everyone in my class hates , no one wants to communicate with me. Taking away my only releving enjoyment might be the end of me."

 

Või kirjuta : "I didn't do it."

 

Ma kirjutasingi I didn't do it. Sain lahti bannist. Aga, ära sama kirjuta. Kunagi levis lugu, et mida lühem tekst, seda suurem tõenäosus lahti saada. Aga ma ei ole kindel, kas see vastab tõele. Kõige stiilsem oleks nad kanni saata, ropult :) Ja kui siis lahti saaks, oleks äge :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ma kirjutasingi I didn't do it. Sain lahti bannist. Aga, ära sama kirjuta. Kunagi levis lugu, et mida lühem tekst, seda suurem tõenäosus lahti saada. Aga ma ei ole kindel, kas see vastab tõele. Kõige stiilsem oleks nad kanni saata, ropult :) Ja kui siis lahti saaks, oleks äge :D

 

ei hakka sellega parem riskima et neid saata kuhugi (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma ka neid igalepoole saatnud, bannist pole kahjuks lahti saanud; aga proovi : Omg i spent 2 hours getting 15 mining to bot mining omg!

 

5+ :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ka neid igalepoole saatnud, bannist pole kahjuks lahti saanud; aga proovi : omg i spent 2 hours getting 15 mining to bot mining omg!

Xd ega ma suht 2h ei teinud :D 2 kuud umbes järjest lasin:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Seda suicide värki ei maksa kirjutada, üks tüüp sai politsei ukse taha, täitsa tõsiselt kohe.

 

Ma proovinud seda, aga sain ikka denied niiet suht mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.