Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rwt Meetodid!

Soovitatud postitused

Panen siia tasuta üles raha kantimise meetodid pole aega testida kas kõik töötavad, kui mõned pidavad neist töötama küll!

Kui kellegil kahju pole mulle selle eest p2p pinni anda siis oleks tänulik!

 

Tõlkida ei viitsi!

 

 

Method 1 - P2P

 

Get a barrelchest anchor and bring it into BH. Keep protect item OFF. When the person kills you, instead of anchor, 260k CASH drops instead.

================================================== ================================================== ============================

 

Method 2 - P2P

No Reqs

 

Player A - Seller

Player B - Buyer

 

-Player A goes to a small area where nobody is along with player B.

-Player A spins 27 toy mice on the ground.

-Player B waits for them to drop and then he picks them up.

-Player B sells the mice back to player A for 45k/27

-Repeat

================================================== ================================================== ============================

 

Method 3 - P2P

Requirements - 40 smith and cost of 4k iron bars

 

1. buy 4k Iron bars

2. smith all to oil lamps

3. sell to other char for 600gp more each

 

1k bars = 210k

1k lanturns = 822k

 

================================================== ================================================== ============================

 

Method 4 - P2P

 

Player A=Persong Geting Money

Player B=Person giving money

 

All u have to do is this have player A and B go to the bakers stall in arogadune or the bakers shop

in yanille and have player A Have The Following Items in hisInv

1.Money(anywhere from 10-1000000000k)

2.A knife ...... Player B just has the money he is giving to player a.......then player A buys 26 chocolate bars

from baker for 20gp ea then he uses a knife on them thus making them into chocolate dust (you must use knife for this to work....not pestle&mortar)

now u have 26 choco dust and they sell for Aprox. 160 ea i beluive ...then u sell them to Player B and he can either drop them or bank them and then reapeat.....

kinda slow but it works....

 

================================================== ================================================== ============================

 

method 5 - P2P

 

1:Ok go to the lowest world as possible go on runescape world switch and go to people and press the arrow facing down to get the lowest world

 

2: Now go to fallador party room and check upstairs and downstairs for no one

 

3: Bring a freind or multi log to be back up

 

4: you can transfer 0-20k per time

 

5:it will take about 10 secs and will drop ballon (Wont tell evryone that there is a drop because its low)

 

6: no one will come because they wont know becasue they only tell whole world if its over 20k or so

 

7: Pop balloon till you get the money etc

 

================================================== ================================================== ==========================

 

================================================== ================================================== ============================

 

Method 6 - FTP

Req:

Pures: None

Others: 40+ defense

Recommended: 43 pray

Step 1: Meet in world 122 (German F2P BHing world)

NOTE: DO NOT USE P2P! You will die very easily!

 

Sellers inventory: possibly bounty locater runes and full iv of lobs/swordys

 

 

Sellers gear: rune full helm, rune platelegs, rune kitesheild, rune skimmy and amulet of defence

 

^ Does not apply for pures!^

 

 

Step 2: The buyer brings in zamorak or saradomin platebody (pures bring in wizzy (g) or increments of 1k in runes) with NO food.

(If you eat too much food and they seller kills you, you won't get the kill, even if you get out of crator.)

 

Step 3: The buyer tells the seller which wall he/she is at. If the seller isn't near him/her, they will use Bounty Locate and see

if they get any closer. Eventually, walk over to them and kill.

 

Step 4: The seller picks up plate and WEARS IT (for the extra defense bonus) and stays there. If no one is there, don't waste pray.

Don't go into the middle also, it will just make you have less chances of getting away later. If someone comes, just stay there, fight

back, and pray. Don't use fighting prayers like Ultimate Strength or Eagle Eyes, just protection prayers.

 

Step 5: The seller uses minimul food, gets out, and the trade is done sucessfully.

 

================================================== ================================================== ============================

 

Method 7 - FTP

Recommended: 43 prayer.

items needed: armor addy-rune (for protection), a full inventory of lobster, some bounty hunter teleports

 

1. both players meet at bounty hunter, the seller has a saradomin plate in his inventory, in an unpopular bounty hunter world

 

2. enter bounty hunter, run to the center and both players log out

 

3. log on back on and you will have nobody as your bounty hunter target, nor will anyone have you

 

4. because no one is going to be able to tele over to you through bounty hunter locate, this leaves your free to receive the items safely (you will only have no one as your target for 1 min)

 

5. meet in the center of the bounty hunter, kill the player get the plate and wait, if someone comes start dipping and make sure you have prayer on if theyre hitting you otherwise SAVE YOUR PRAYER

 

================================================== ================================================== ============================

 

================================================== ================================================== ============================

 

Method 8 - P2P

 

Requires 900K on reciever. You will lose this.

 

How it works:

 

GS Shard 1: 509k

GS Shard 3: 398k

 

Godsword Shards (Combination of 1-3) = 1.8M

 

1+3 individually = ~ 900k

 

Buy shards 1-3 in GE for 900K individually on the recieving account.

Combine the two into "Godsword Shards" (you'll probably need to use assist for the 90 smithing requirement)

Sell them to the Sender for 1.8M

 

 

 

ja üks viimane selle lisan lingina!

 

http://www.zimbio.com/Runescape+Guides/articles/1618/Runescape+Create+1000k+Junk+Hour+New+RWT+Method

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

GS ehk god sword!

tegemist peaks olema mingi god swordi smithimis süsteemiga ei tea pole teinud ei oska üelda kuidas töötab!

 

 

Lihtsam viis ikkagi p2p junki müüa williw u bows saad igati kasu ostad willow logse 19gp ech ja müüd gp raha vastu 70gp cist oli ech täpselt ei tea kasutan seda ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga see vaata see gs-idega.

kas ma pean ostma

teise käest selle gs?

noh ma ostan .g.e-st need jupid.

ja siis panen kokku ja kas ma müün siis maha?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvasid et andsid inimestele lootust?

Need Xfer meetodid on vähemalt ....... üle 5-6 kuud olnud sytheis kõigile näha!!!

Tahad loetlen need mis mina teadsin ja fixed?

 

1. D stone

2. Morrigans Javelinide Poisonimine ja Poisoni ära võtmine

3. Machetid

4. Lihtsalt Tradei niisama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga see vaata see gs-idega.

kas ma pean ostma

teise käest selle gs?

noh ma ostan .g.e-st need jupid.

ja siis panen kokku ja kas ma müün siis maha?

 

Jään vastuse võlgu kuna ma neid ise välja ei mõelnud rsboti foorumis vip alal üks mode ütles, et see ei tööta!

 

 

 

Shard 1 - 150.0k

Shard 3 - 150.2k

 

Godsword shards - 299.9k

 

Transfers nothing.

 

 

Jään vastuse võlgu!

 

1. D stone ei tööta enam manraynor kui sa veel ei teadnud!

 

 

Ma ei arvanud midagi lihtsalt sain need rsboti vip alast mõnedest postitustest!

nagu ma ütlesin panin selle tasuta üles ma ei nöörinud ega üritanud petta kedagi!

Ütlesin, et pole ka proovnud neid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jään vastuse võlgu kuna ma neid ise välja ei mõelnud rsboti foorumis vip alal üks mode ütles, et see ei tööta!

 

 

 

Shard 1 - 150.0k

Shard 3 - 150.2k

 

Godsword shards - 299.9k

 

Transfers nothing.

 

 

Jään vastuse võlgu!

 

1. D stone ei tööta enam manraynor kui sa veel ei teadnud!

 

Lugemis raskus? ära sa siin mingi ! panema küll hakka

Mul kirjas et NEED MIS MINA TEADSIN JA FIXED! D STONE ON FIXED! KÕIK NIMEKIRJAS ON FIXED!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lugemis raskus? ära sa siin mingi ! panema küll hakka

Mul kirjas et NEED MIS MINA TEADSIN JA FIXED! D STONE ON FIXED! KÕIK NIMEKIRJAS ON FIXED!

 

Ja mis sa sellega nüüd saavutada taha?

 

No kui fixed siis fixed mina seda ei teadnud?

Ma arvan lihtsalt viisaks oleks tänada, et ma nad siia panin ja kõik mitte olla kui ülbust täis. Caps pole ma arvan vajalik!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa tahad teema pealkirjaga anda inimestele lootust ....... SIIS PANE NEED MIS TÖÖTAVAD JA EI VÕTA PÄEVI AEGA.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa tahad teema pealkirjaga anda inimestele lootust ....... SIIS PANE NEED MIS TÖÖTAVAD JA EI VÕTA PÄEVI AEGA.

 

Kui sulle midagi ei meeldi siis võid oma postitusi teha mujale :)

Ma ei hakka ju pealkirjaks panema Tasuta meetodid raha kantimiseks mis võtavad sult 10 päeva!

tõin välja vaid meetodid mis ma netist leidsin ning püüdsin teisi aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa tahad teema pealkirjaga anda inimestele lootust ....... SIIS PANE NEED MIS TÖÖTAVAD JA EI VÕTA PÄEVI AEGA.

 

Tõsiselt manray tõmba tagasi.

Kui sulle midagi ei meeldi sa ei pea siia postitama vaid võid ka pm saata või msn-i kaudu öelda või veel parem tee oma teema ja topi need üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol vaata kuhu sa enda teema tegid...

 

minu arust see pole raha/orjade teema


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsiselt manray tõmba tagasi.

Kui sulle midagi ei meeldi sa ei pea siia postitama vaid võid ka pm saata või msn-i kaudu öelda või veel parem tee oma teema ja topi need üles.

 

Mind ajab vihale idiootsed postitused.

See on Sõna otseses mõttes Copy-Pasteitud ilma proovimatta.

 

Aga kuna mõned ei viitsi oma ajusid liigutada ja Mõelda ennem kui postitada ( Ehk katsetada läbi/uurida or w/e) , siis ma lihtsalt ei kannata selliseid poste.

 

Ning Martin_ , miks panna viise mis on ENAMVÄHEM FIXED VÕI ONGI JUBA FIXED!?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ning mis see sind torgib ?

 

build a bridge, get over it.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol vaata kuhu sa enda teema tegid...

 

minu arust see pole raha/orjade teema

 

Kui sa posti sisust aru ei saa siis, siin ongi kirjas kuidas raha katida seega ühildub väha teemaga Raha / Orjad välja arvatud orjade mõttes..

 

Mind ajab vihale idiootsed postitused.

See on Sõna otseses mõttes Copy-Pasteitud ilma proovimatta.

 

Aga kuna mõned ei viitsi oma ajusid liigutada ja Mõelda ennem kui postitada ( Ehk katsetada läbi/uurida or w/e) , siis ma lihtsalt ei kannata selliseid poste.

 

Ning Martin_ , miks panna viise mis on ENAMVÄHEM FIXED VÕI ONGI JUBA FIXED!?

 

Tore on üldse, et ma nad siia panin kasutasin ära oma vip staatust rsbotis ja sain need võimalused sealt paljudel ikka siit rsboti vip staatus on ja vip ala foorumisse ligi saab ning neid sealt lugeda või koppida siia saab.

Nagu ma ütlesin kui sulle ei meeldi ära loe ning ära postita!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa posti sisust aru ei saa siis, siin ongi kirjas kuidas raha katida seega ühildub väha teemaga Raha / Orjad välja arvatud orjade mõttes..

 

 

 

Tore on üldse, et ma nad siia panin kasutasin ära oma vip staatust rsbotis ja sain need võimalused sealt paljudel ikka siit rsboti vip staatus on ja vip ala foorumisse ligi saab ning neid sealt lugeda või koppida siia saab.

Nagu ma ütlesin kui sulle ei meeldi ära loe ning ära postita!

 

 

Oi oi , kle ma hakkan tegema ka siis igalpoole teemasid asjadest mis ei ole tõsi ... SAMASUGUNE NAGU ENAMUS MEETODID MIS EI FUNKA/PATCHED/COMPLETLY USELESS!

Nagu see :

http://img17.imageshack.us/img17/8246/wtfjagex.png

 

NB! Ma ei kas see on üldse õige või mitte , AGA MINA EI TEINUD TEEMAT VÕI TEGIN!?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei viitsi sinuga vaielda olen juba ammu aru saanud, et sul on kahju, kui avaldatakse neid meetodeid sest sa teenid rsiga raha aga mul on suht suva kui jagex selle mängu veel rohkem pe*se keerab mina mille enama mille ei müü ja äri sellega ei tee, tänu sellel, et mille müüakse ongi rs koguaeg aina rohkem *** keeratud wild kadunud jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toy mouse pole juba sajandeid töötanud ja villager hats on atm 1300 ea. Usun, et kõik sealt fixed. Pole mõtet nii rutakalt uut teemat teha, nüüd mõni ostabki neid trading stickse kokku jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Toy mouse pole juba sajandeid töötanud ja villager hats on atm 1300 ea. Usun, et kõik sealt fixed. Pole mõtet nii rutakalt uut teemat teha, nüüd mõni ostabki neid trading stickse kokku jne.

 

Täpselt see mida ma öelda tahan ...

Ning see pilt mis ma tegin on fake , kuna leidsime (Me and Stan) rsi kodukalt sama mode poolt tehtud teine postitus.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Toy mouse pole juba sajandeid töötanud ja villager hats on atm 1300 ea. Usun, et kõik sealt fixed. Pole mõtet nii rutakalt uut teemat teha, nüüd mõni ostabki neid trading stickse kokku jne.

 

Kui sa ei lugenud siis kirjutasin, et ma pole neid läbi proovinud pole aega olnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Method 8 - P2P

 

Requires 900K on reciever. You will lose this.

 

How it works:

 

GS Shard 1: 509k

GS Shard 3: 398k

 

Godsword Shards (Combination of 1-3) = 1.8M

 

1+3 individually = ~ 900k

 

Buy shards 1-3 in GE for 900K individually on the recieving account.

Combine the two into "Godsword Shards" (you'll probably need to use assist for the 90 smithing requirement)

Sell them to the Sender for 1.8M "

 

See ei tццta ? Sellega saaks ikka korralikult raha xferida ju. Keegi proovida ei viitsi vms ?

 

//EDIT, see fixed -.-

Kui nii vхtta, siis siin suht kхik fixed, ehk siis see teema on tдiesti mхttetu.. see toymouse asi , sellega lдheb mingi ьmber kaua aega ju .. ? Ntks oletame ma tahan 10m enda kasutaja peale sebida, on vaja ьle kanda 8000 mouse , kui invis saad korraga mingi 28 tьkki anda , siis ~286 inventori.. dno , aga keegi oskab цelda kaua need moused jooksevad ringi , sest 286 invetoritдis ei olegi nii vдga kaua aega, kui need hiired just vдga kaua ei jookse. + nende mььmisega&ostmisega lдheb veel 100% aega . Või oleks see võimalus kui moused juba olemas on, saab müüa need tagasi osta :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.