Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cb 120.

Soovitatud postitused

VIP

300eek


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma mingi 7. omanik.Tean esimest omanikku IRL ja tema müüs selle mingile 19a poisile.Ta vist müüs seda paljudele ja sellega scammiti.Esimene omanik võttis tagasi,siis polnud sellega 4 kuud sees käidud ja mingi imelik IP oli seal.Ostsin selle temalt 500 eek.Pank oli tühi ja olen teinud statse.Nüüd see 100% kindel,et scammi ei saa,sest ostja saab kaasa kõik andmed.(3 pw,reccid,pin millega memb tehti.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida sa ajad 4kuud pole sees käidud ?

ma ostsin ta vast 1kuu tagasi , irv ja ma võin kindel olla et see acc võetakse nkn mingi aja pärast tagasi ja kõike infot sa ka ei tea , mulle anti ka mingit sitta aind .. :@

 

ära põe.

ma sain ainult 1 päev pelada ja acc läinud


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See kasutaja oli sinu käes kuu aega tagasi?Minu pista pe*se see jutt.Marek62 käest võid küsida,et mul see käes olnud umbes paar kuud.Tema arendas seda kasutajat rohkem,kui kuu aega tagasi.Ja see oli minu käes ennem seda.NoNo,kas sul tõendeid,et üldse see kasutaja oli sinu käes?Ja milks,mina pole sinuga äri kunagi teinud.Minu sõbralt said üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nüüd on juba paar kuud ?

enne oli ju 4kuud , ja mida sa närvitsed urod

 

NO pic no proof?

Mida te alusetult süüdistate?

 

Ja, et spam poleks siis 5 eek.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.