Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

P E I S K O päevik & history |=Tank Ranger=|

Soovitatud postitused

VIP

Def, mage hp 99. Magic bursti, saad free summoning


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kle eks ma ise tean kus ma mängin. Ega ma kontrolltöö või uue teema juures päris RSis ninapidi ei istu, kui seda arvad. Lebo päev oli lihtsalt koolis.

 

Praegu teen smithing 72-75. Sacred clay hammerid olemas juba. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gratz, palju nende pealt kahjum on? per 1 bar


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Shieldi veel maha ei müü, aga vahepeal on kiusatus küll olnud. =P

Mingi rahaallikas vaja leida endale, kitsaks läheb ära... Tuleb mõne bossi tapmine ära õppida vms. Bosside tapmine pole kunagi minu ala olnud. Nüüd on see aeg käes vist.

 

Firemaking 75 ka

100326130608.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõtlesin, et peaks mingi skilli ülesse laskma, millega raha saaks teha. Ei teadnud kumba valida, kas wc või fishing, kuni lõpuks otsustasin fishingu kasuks.

Aga see fishing level tuleb nii aeglaselt ja raha hakkab ka alles korralikult siis tulema, kui fishing 90+... Ei tea, kas see tasub ära ikka ennast. :/ help me out pl0xz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.