Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja "piraat"

Soovitatud postitused

VIP

Lugu siis selline, et syydistab mind scammimises...Kuigi scammis ise mind, myyes valesti d stone poodi.See selleks, olin ka scammerite teema all, mille gabriel pani lukku, teades et "piraat" oli ise syydi."piraat" sai ka 24h banni, selleeest et tegi mitu teemat minukohta et ma scammer.

 

Nyyd ta laimab mind scammimises mu päeviku teemas ja pani oma varikasutajaga mulle negatiivse sisuga "scammis acci " WTF NAGU ? Nüüd juba scammisin accoundi ?

 

Sooviks et mult eemaldatakse see negatiivne tehing ja et ta saaks karistuse et laimab mind + paneb varikasutajaga tehinguid.

 

Ta pani ka negatiivse tehingu kasutajale "Tumpz" ja jällegi sisuga "scammis acci".

 

///nüüd pani oma õige kasutajaga ka veel negatiivse...


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tõestus on, gabriel ytles ka et kui ta paneb siis et ma teataksin sellest.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

irw okei:D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta scammis meid mitte meie teda!!! Me pidime ostma D stone 200eeki eest... LumeKaru ytles et myy 12 d stone, tyyp myys 18. Siis lumekaru ei saand osta k6ike 18 2ra sest tal polnud tokkuleid, ja mina olin teises worldis. Siis sain j2lle mina selle eest v2hem d stone ja sellep2rast me maksime talle ainult 150 eek mitte 200. Nyyd ta syydistab meid scammimises... Kus on loogika? Ja ta pani mulle yltse negatiivse tehingu sellep2rast et ytleb et ma scammisin ta accounti 2ra??? Nagu mida vittu :S:S:S


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Scammer tahab edasi scammida aga et MÄRKI külge ei jääks.Soovin siis adminlie edu kui keegi neg ara võtab.

 

Ähvardad neid w ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta scammis meid mitte meie teda!!! Me pidime ostma D stone 200eeki eest... LumeKaru ytles et myy 12 d stone, tyyp myys 18. Siis lumekaru ei saand osta k6ike 18 2ra sest tal polnud tokkuleid, ja mina olin teises worldis. Siis sain j2lle mina selle eest v2hem d stone ja sellep2rast me maksime talle ainult 150 eek mitte 200. Nyyd ta syydistab meid scammimises... Kus on loogika? Ja ta pani mulle yltse negatiivse tehingu sellep2rast et ytleb et ma scammisin ta accounti 2ra??? Nagu mida vittu :S:S:S

 

ja sa arvad et 6 dstoni on 50eeku?????:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

asi on põhimõttes, kui sina ise teed vea ja hakkad veel mölisema ka ja ei taha neid d stone ära anda miks me peame andma sulle raha ? See polnud essa kord mudu kui ma j2ind d stonidest ilma, kui ma essa kord ostsin siis j2in ka 4 stonist ilma.

 

btw, seleta lahti see accoundi värk ? Miks sa panid tehingu et me acci scammisime ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi on põhimõttes, kui sina ise teed vea ja hakkad veel mölisema ka ja ei taha neid d stone ära anda miks me peame andma sulle raha ? See polnud essa kord mudu kui ma j2ind d stonidest ilma, kui ma essa kord ostsin siis j2in ka 4 stonist ilma.

 

btw, seleta lahti see accoundi värk ? Miks sa panid tehingu et me acci scammisime ?

 

OMG oli nii et see mis puudu pidin järgmine päev saatma aga sina kohe et käi putsi ei saada ma rohkem raha kui 150 eeku:%pidi 250 aga kõik dstonid olid k2es (olin nõus need puuduvad järgmine päev ara saatma)

 

asi on põhimõttes, kui sina ise teed vea ja hakkad veel mölisema ka ja ei taha neid d stone ära anda miks me peame andma sulle raha ? See polnud essa kord mudu kui ma j2ind d stonidest ilma, kui ma essa kord ostsin siis j2in ka 4 stonist ilma.

 

btw, seleta lahti see accoundi värk ? Miks sa panid tehingu et me acci scammisime ?

 

seda acc ei oska rääkida:d:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no pic, no proof

kinni kthnxbye


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.