Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

yo-gi-oh

kas sa mängid jugi oh  

49 liiget on hääletanud

  1. 1. kas sa mängid jugi oh



Soovitatud postitused

VIP

Kas mitte mängu nimi Yu-Gi-Oh polnud? Mitte Yo.

 

Ise ka endal mingi paarsada kaarti, poh, las rotivad viimases sahtlis kuskil taga :D Mul isegi mingid kaardihoidmis värgid ka, mida saab ümber panna vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas mitte mängu nimi Yu-Gi-Oh polnud? Mitte Yo.

 

Ise ka endal mingi paarsada kaarti, poh, las rotivad viimases sahtlis kuskil taga :D Mul isegi mingid kaardihoidmis värgid ka, mida saab ümber panna vms.

 

Jah , minu arust ka yu-gi-oh vms. Aga noh, kõik minema visatud mul.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah , vanasti sai m2ngitud nendega , yhekorra m2ngisin kusgil metsas ,

 

Siis ma tegin hullult sohki (me m2ngisime kaartide peale ) Ja siis sain mingi kaarte

 

Mul oli see 3peaga draakon or sm


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah , vanasti sai m2ngitud nendega , yhekorra m2ngisin kusgil metsas ,

 

Siis ma tegin hullult sohki (me m2ngisime kaartide peale ) Ja siis sain mingi kaarte

 

Mul oli see 3peaga draakon or sm

 

Irv, hea chiiter :D

 

Ega kui need kaardid odavamad oleksid, näiteks 5 kr pakk, siis mängiksin siiani nendega :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irv, hea chiiter :D

 

Ega kui need kaardid odavamad oleksid, näiteks 5 kr pakk, siis mängiksin siiani nendega :)

 

Vanasti sai isegi csis xiititud , nyyd juba PALJU targem ...

Inimene 6pib koguelu :P


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas mitte mängu nimi Yu-Gi-Oh polnud? Mitte Yo.

 

Ise ka endal mingi paarsada kaarti, poh, las rotivad viimases sahtlis kuskil taga :D Mul isegi mingid kaardihoidmis värgid ka, mida saab ümber panna vms.

''Yu'' on alguses jah. Ning need kaardihoidmis värgid on kaardikiled, mille sisse kaart pannakse. Need on kaitseks. Näiteks kaarte õue viies võib pori sisse kukkuda ja ilma kileta võib kaart rikutud olla. Lisaks kasutatakse kaartide hoidmiseks veel spetsiaalset karpi ehk Deckboxi. Btw, paljud mängijad on jah 8-10 aastased, aga peaaegu kõik head mängijad on 14+ vanuses. Tean isegi täiskasvanuid, kes mängivad ja on suht tipus nii Eestis kui ka kogu maailmas. Raha raiskamine imo, aga tipus olles teenib selle mänguga ikka kuradima palju. Suurtemate võistluste auhinnafond on ikka sadu tuhandeid kroone:huh:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''Yu'' on alguses jah. Ning need kaardihoidmis värgid on kaardikiled, mille sisse kaart pannakse. Need on kaitseks. Näiteks kaarte õue viies võib pori sisse kukkuda ja ilma kileta võib kaart rikutud olla. Lisaks kasutatakse kaartide hoidmiseks veel spetsiaalset karpi ehk Deckboxi. Btw, paljud mängijad on jah 8-10 aastased, aga peaaegu kõik head mängijad on 14+ vanuses. Tean isegi täiskasvanuid, kes mängivad ja on suht tipus nii Eestis kui ka kogu maailmas. Raha raiskamine imo, aga tipus olles teenib selle mänguga ikka kuradima palju. Suurtemate võistluste auhinnafond on ikka sadu tuhandeid kroone:huh:

 

 

Kust sa seda veel võtad?!? :huh:

 

P.S. Kui tal õigus siis hakkavad siis foorumist pooled seda mängima:d:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''Yu'' on alguses jah. Ning need kaardihoidmis värgid on kaardikiled, mille sisse kaart pannakse. Need on kaitseks. Näiteks kaarte õue viies võib pori sisse kukkuda ja ilma kileta võib kaart rikutud olla. Lisaks kasutatakse kaartide hoidmiseks veel spetsiaalset karpi ehk Deckboxi. Btw, paljud mängijad on jah 8-10 aastased, aga peaaegu kõik head mängijad on 14+ vanuses. Tean isegi täiskasvanuid, kes mängivad ja on suht tipus nii Eestis kui ka kogu maailmas. Raha raiskamine imo, aga tipus olles teenib selle mänguga ikka kuradima palju. Suurtemate võistluste auhinnafond on ikka sadu tuhandeid kroone:huh:

 

mingi kukk pidi seal saama suht jah ,

kui sa oskad rippida vms siis saad sittaks raha.

ja kui sa tahad turnadel võita midagi siis osta endal 12K eest pakk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kindlasti ei ole sadatuhandeid auhinnad.

 

 

on küll. seal ei anta ainult sularahas vaid igasuguseid mp3-esi, telefone ja i-pode jne.

 

ükskord kui olin tartus seal võlukambris siis mingi pro näitas oma auhindu ja siis oli lausa :O tal oli mingi 14 mp3-e siis umb 6 - 12 3 i-podi telefoni ja 20k cashi ja ta võitis need ainult 2he võistlusega:dead:

 

niiet kui mängid hästi ja on head kaardid siis võid isegi sellega endale elatist teenida. varsti lisan siia ka oma kaardid ( müün neid, aga keegi ei osta:D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
to hullkaru5.

 

kindlasti ei ole sadatuhandeid auhinnad.

sõber ise käinud.

10aastane.

pro jummala.

olen ka suht aga mulle tegi ikka ära.

 

10 aastased ei ole prod. Neil on lihtsalt head kaardid.:hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on küll. seal ei anta ainult sularahas vaid igasuguseid mp3-esi, telefone ja i-pode jne.

 

ükskord kui olin tartus seal võlukambris siis mingi pro näitas oma auhindu ja siis oli lausa :O tal oli mingi 14 mp3-e siis umb 6 - 12 3 i-podi telefoni ja 20k cashi ja ta võitis need ainult 2he võistlusega:dead:

 

niiet kui mängid hästi ja on head kaardid siis võid isegi sellega endale elatist teenida. varsti lisan siia ka oma kaardid ( müün neid, aga keegi ei osta:D )

 

Tõesti selline, kes tuleb kuskile kambrisse, kari alaealisi ümber ja näitab oma auhindu ja sularaha, mille ta mingite paberilehtedega võitnud on, lihtsalt ei ole.. you know.

 

Keegi rääkis ennist, et 10. aastane on terve elu mänginud. Kurat küll, 1. klassis õppis alles lugema, teises hakkas taskuraha saama ja vaevalt ta selliselt tasemel Ing. keelt 10. aastasena oskab.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti selline, kes tuleb kuskile kambrisse, kari alaealisi ümber ja näitab oma auhindu ja sularaha, mille ta mingite paberilehtedega võitnud on, lihtsalt ei ole.. you know.

 

Keegi rääkis ennist, et 10. aastane on terve elu mänginud. Kurat küll, 1. klassis õppis alles lugema, teises hakkas taskuraha saama ja vaevalt ta selliselt tasemel Ing. keelt 10. aastasena oskab.

 

Mkmkm. Ära alahinda tänapäeva noori (pean silmas vanust

 

Oi, ja oleks vast kõige kõvema argumendi ära unustanud: Kolmele tüübile täispeaga molli kütmine on igapäevane nähtus.

 

Usu mind. Ma tean, mis ma räägin.

 

 

:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mkmkm. Ära alahinda tänapäeva noori (pean silmas vanust

 

Oi, ja oleks vast kõige kõvema argumendi ära unustanud: Kolmele tüübile täispeaga molli kütmine on igapäevane nähtus.

 

Usu mind. Ma tean, mis ma räägin.

 

 

:-)

Ja ärgem unustagem neid kurjategijaid, kes mossedega politseidel 200km/h eest ära kihutavad. :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
to diamond.

ikka ei usu et ta pro?

1.ta terve pere mängib seda.

2.tal on umb 800kaarti isegi rohkem.

3.olen rottinud talt selliseid kaarte mis pole isegi top mängijatel.

 

Noh, tal ongi ju lihtsalt head kaardid:D

Aga sellepärast ei saa nad prod olla , sest nad ei oska ingliskeelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on küll. seal ei anta ainult sularahas vaid igasuguseid mp3-esi, telefone ja i-pode jne.

 

ükskord kui olin tartus seal võlukambris siis mingi pro näitas oma auhindu ja siis oli lausa :O tal oli mingi 14 mp3-e siis umb 6 - 12 3 i-podi telefoni ja 20k cashi ja ta võitis need ainult 2he võistlusega:dead:

 

niiet kui mängid hästi ja on head kaardid siis võid isegi sellega endale elatist teenida. varsti lisan siia ka oma kaardid ( müün neid, aga keegi ei osta:D )

No täpselt, MM, EM ja USA meistrikad näiteks on väga suure auhinnafondiga. Esimesed kuus ei saa mitte ainult sularaha, vaid ka väga palju muud stuffi ja kaarte saab ka suht palju. Esimesed saavad isegi läpaka vms. Eestis muidugi ju selliseid turniire pole ja ainuke võistlus, kus normilt teenida võib, on Eesti meistrikad, aga see on ka ainult korra aastas...

 

Ning täpselt, sellel 10-aastasel võib ju olla väga palju kaarte ja ka väga head kaardid, aga kui nendega mängida ei oska, siis midagi eriti ei saavuta ka. Inglisekeeleoskus ja hea ning kiire mõtlemine tulevad nii palju kasuks, et ilma nendeta ei saagi. Sellepärast polegi ühtegi 10-aastast Eestis top 6-s ja ka mitte esikümnes vist:uni:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on küll. seal ei anta ainult sularahas vaid igasuguseid mp3-esi, telefone ja i-pode jne.

 

ükskord kui olin tartus seal võlukambris siis mingi pro näitas oma auhindu ja siis oli lausa :O tal oli mingi 14 mp3-e siis umb 6 - 12 3 i-podi telefoni ja 20k cashi ja ta võitis need ainult 2he võistlusega:dead:

 

niiet kui mängid hästi ja on head kaardid siis võid isegi sellega endale elatist teenida. varsti lisan siia ka oma kaardid ( müün neid, aga keegi ei osta:D )

 

Ära räägi ma tean ma sitaks selliseid vendasi näinud mu suurim turna võit on mingi kinkekaart võlukambrist ostes 2 pakki


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.