Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Format.

Küsimus

VIP

Hi!

Tõmbasin omale windows xp professional-i ja nyyd tahan seda plaadile et formatit teostada aga mul on see iso failina ja muidu näeb seal kaustas selline välja:

15s1w08.jpg

ja kui ma selle image vms faili avan siis tuleb see:

wi4l74.jpg

ja see vist tulebki plaadile lasta sealt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

ty.

 

Ma lasin plaadile siis tegin restart ja ei tulnud ise midagi. Vana piraat plaadiga tuli kohe see bootimise asi ette aga praegu ei tulnud.

Vb peab mingit nuppu vajutama`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Kui sa arvuti käima paned, peaksid boot menüü ette saama....tavaliselt klahvid F12,F11,F9...sealt valid edasi CDROM (või oma cd seadme nime kui on). Ja kui see ei aita siis see plaat ei ole lihtsalt booditav plaat.

 

Mul dvd peal see

Proovin panna neid f9 f10 ja fd12 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

No fuck.

Ma proovisin need kõik F-id läbi ja midagi:S

aga muidu kui ma selle kõrvetatud plaadi sisse panen siis tuleb see:

2yo5mbm.jpg.

Vb sellel mille ma tõmbasin polegi seda bootimise asja kaasas vms.

Muidu tõmbasin selle: http://isohunt.com/torrent_details/33133845/windows+xp+professional+sp3?tab=summary

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Pane bioses First Boot deviceks CDROM teiseks HDD.

 

Siis restart&save . Kui boot asja ei tule, siis pole plaat bootitav .

 

Ehk kontrolli, sul peaks Nero olema, sellel on selline jubin kaasas nagu (Start)->Programs->Nero (6)(7)x->Tools->InfoTool

 

Plaat sisse, see mille kõrvetasid ja valid Disc alamenüü ja voila: Disc status, kui lõpus (bootable) siis on bioses settingud valed, kui ei ole siis kardetavasti võid plaadi ahju visata, juhul kui isot ega upgrade teha ei taha.

 

 

S


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Pane bioses First Boot deviceks CDROM teiseks HDD.

 

Siis restart&save . Kui boot asja ei tule, siis pole plaat bootitav .

 

Ehk kontrolli, sul peaks Nero olema, sellel on selline jubin kaasas nagu (Start)->Programs->Nero (6)(7)x->Tools->InfoTool

 

Plaat sisse, see mille kõrvetasid ja valid Disc alamenüü ja voila: Disc status, kui lõpus (bootable) siis on bioses settingud valed, kui ei ole siis kardetavasti võid plaadi ahju visata, juhul kui isot ega upgrade teha ei taha.

 

 

S

 

ei saanud eriti aru midagi:S

Kust ma selle biosest vms asjad saan:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

pane plaaty sisse, tee arvutile resa, vajuta enter ja korras ..

 

Hi!

Tõmbasin omale windows xp professional-i ja nyyd tahan seda plaadile et formatit teostada aga mul on see iso failina ja muidu näeb seal kaustas selline välja:

15s1w08.jpg

ja kui ma selle image vms faili avan siis tuleb see:

wi4l74.jpg

ja see vist tulebki plaadile lasta sealt?

 

aaa haha :D

se on ISO

muarust nero ei põleta iso faile lahti (a) ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
pane plaaty sisse, tee arvutile resa, vajuta enter ja korras ..

 

 

 

aaa haha :D

se on ISO

muarust nero ei põleta iso faile lahti (a) ?

 

Siis vajutan enter kui need kirjad ees. need kus on need et vajuta del siis saad settinguid panna jms?

 

Muidu leitsin selle toolinfo ylesse aga mis ma seal vaatama pean?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Disc alamenüü alla mine ja seal näitab Disc status: kui seal on lõpus kirjutatud (bootable) siis sa võid minna next stepi juurde, kui pole siis see on ajaraiskamine.

 

PS: Formatit võid ju ükskõik millise plaadiga teha ;)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Aa, Selle jaoks on mingi spetsiaalsed plaadid mille peale windows tuleb lasta?:D

Ma mõtlesin suvalisele dvd-le võib lasta. Ei teadnud et olemas on mingi spts boot plaadid:D

FAIL.:D

 

// Kust neid boot disc-e saab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ei ole spets cd-d.

Lihtsalt kui sa dataga iso burnid siis ei tule bootable, kui aga paned burn iso siis tuleb, vb tuleb neros linnuke panna kuskile.

 

See kontrolliks vaid ;)

 

Aga mingit bootable disci ikka vaja ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

tavaline CD ... 700mb.

lased sinnna xp peale ( magic isoga )

siis paned plaadi sisse, teed resa, siis peaks tulema kiri " press any key to boot from CD " siis vajutad, ja tuleb ette sinine pilt .. edasi saaks ka lasteaia laps hakkama ..

 

kui sul seda teksti ei tule, siis mine biosi, ning pane boot options, sealt vali cd, pane OK ja tee uuesti restart.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
tavaline CD ... 700mb.

lased sinnna xp peale ( magic isoga )

siis paned plaadi sisse, teed resa, siis peaks tulema kiri " press any key to boot from CD " siis vajutad, ja tuleb ette sinine pilt .. edasi saaks ka lasteaia laps hakkama ..

 

kui sul seda teksti ei tule, siis mine biosi, ning pane boot options, sealt vali cd, pane OK ja tee uuesti restart.

 

DvD-le ei või lasta seda?

 

358ar6h.jpg

Kui ma avasin selle siis tuli selline. Mis ma pean kuskilt panema mingi boot plaadiks vms? Mis ma panema pean?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Täna just proovisin, suvaline verbatimi 700mb CD, bootable tegemine, iisi.

 

Tõmbasin ubuntu iso, avasin nero expressi (nero 8.3.2.1) sealt valikust panin Image, Project, Copy valisin selle ära ning siis võtsin sealt Disc Image or Saved Project. Valisin selle , valisin iso vajutasin OK.

Panin current recorder oma kõrvetaja, toppisin plaadi sisse(tühja), kiiruse panin 16x ja böörn. Böörnis ära, tegin restardi, alguses tuleb emme tootja pilt ette, juhul kui on tuntud, hiina omasi ei tunne, seal all on näidatud mis mingi nupp teeb, sina võtad kas Boot options vms või Bios settings, bios settingutest võtad first boot mode: CDROM. Juhul kui saad esimesega siis sinna tuleb ka valik, millega buutida tahad, võtad CDROM. Siis tuleb mustal ekraanil ... press any key to boot from cd , vajutad enterit ja hakkab windows xp setupit laadima.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Täna just proovisin, suvaline verbatimi 700mb CD, bootable tegemine, iisi.

 

Tõmbasin ubuntu iso, avasin nero expressi (nero 8.3.2.1) sealt valikust panin Image, Project, Copy valisin selle ära ning siis võtsin sealt Disc Image or Saved Project. Valisin selle , valisin iso vajutasin OK.

Panin current recorder oma kõrvetaja, toppisin plaadi sisse(tühja), kiiruse panin 16x ja böörn. Böörnis ära, tegin restardi, alguses tuleb emme tootja pilt ette, juhul kui on tuntud, hiina omasi ei tunne, seal all on näidatud mis mingi nupp teeb, sina võtad kas Boot options vms või Bios settings, bios settingutest võtad first boot mode: CDROM. Juhul kui saad esimesega siis sinna tuleb ka valik, millega buutida tahad, võtad CDROM. Siis tuleb mustal ekraanil ... press any key to boot from cd , vajutad enterit ja hakkab windows xp setupit laadima.

 

Kuule anna oma msn räägiks seal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.