Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Busted pildid.

Soovitatud postitused

irw see on 1 kord kui käin igavusest koodimas? panen demo üles kuda täna lutti said ja hakkasid sõimama? mul demo olemas kes näha tahab addige ja näete kuda see kutt FAILI saab.

 

 

NB! ja sina ei teinud busted sulle saadeti pilt dibla... krdi scämmer seee vend ongi see kes scämmib siin by-lt lasi ka 40 m rotti Karupoeg puh rsk


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw see on 1 kord kui käin igavusest koodimas? panen demo üles kuda täna lutti said ja hakkasid sõimama? mul demo olemas kes näha tahab addige ja näete kuda see kutt FAILI saab.

 

Ära kohe nüüd erutu palun :O

Või 1 kord jah? :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHHAA, barkyga just koolis rääkisime, et se maut kindlalt kood. Ja voilaa ongi :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rico tahad öelda et sa pole koodinud kunagi w?... 1 time pick eks ole? ega ma terve elu ei koodi dibla.

 

Üks päev laseb barky su 16 : 0 alla, teine päev oled nagu faking sYnckist. Värdjas kõõm.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei erutugi teen ka SANTA Teema kus räägid oma varastamisest vahvli kasutajate seas? oii ups.. kas ma tõesti unustasin öelda et sina oledki see famous scämmer w?

 

 

SO what kui xiitin? vahel võib kui igav on:) vähemalt ma tunnistan mitte nagu sina.. BOT


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei erutugi teen ka SANTA Teema kus räägid oma varastamisest vahvli kasutajate seas? oii ups.. kas ma tõesti unustasin öelda et sina oledki see famous scämmer w?

 

 

SO what kui xiitin? vahel võib kui igav on:) vähemalt ma tunnistan mitte nagu sina.. BOT

 

O sht scammin siis scammin , mis siis äkki mulle meeldib? :cool: :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
O sht scammin siis scammin , mis siis äkki mulle meeldib? :cool: :ty

 

 

Äkki su aju arengutase ei ole piisav, et mõista oma idiootlikus käitumises.

Värdjad olete, kes teisi üle lasevad. Türapead sellised, aga ma loodan et kunagi kui sul sital mõistus koju sõidab, mõistad milline värdjas olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irwww ilge teema kõigil nüüd, kuna 1 vend paneb pildi ülesse... ja siis kohe sõim pihta???? nagu te ise poleks koodinud kunagi? elu asi kui sai kunagi koodi pandud?

 

Ma sind ka :kiss:

ma scammima vaatan mis saagi saan , olen nii põnevil :eat:

 

 

 

Kumma kasutajaga scämmid ?? santaga w korvpalliga? w karupoeg puhiga? w tegid mingi uue? :S

 

Selling config cd_hack says (21:41):

mul nii pohhui kui peaks vahvlist bannigi saama liigun edasi rs25 , sythe jne.. big till

 

 

??? sama hea nagu sinagi ERLEND!


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käi perse kuradi prill tuupur. Sinusugused värdjad rikuvadki häid mänge. Mine cheadi oma faking tetrises.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Käi perse kuradi prill tuupur. Sinusugused värdjad rikuvadki häid mänge. Mine cheadi oma faking tetrises.

 

dude, jo.

nonsteamist polegi rohkem loota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irwww ilge teema kõigil nüüd, kuna 1 vend paneb pildi ülesse... ja siis kohe sõim pihta???? nagu te ise poleks koodinud kunagi? elu asi kui sai kunagi koodi pandud?

 

 

 

 

 

Kumma kasutajaga scämmid ?? santaga w korvpalliga? w karupoeg puhiga? w tegid mingi uue? :S

 

Selling config cd_hack says (21:41):

mul nii pohhui kui peaks vahvlist bannigi saama liigun edasi rs25 , sythe jne.. big till

 

 

??? sama hea nagu sinagi ERLEND!

 

Irv ära erutu , :D:D:D scammin kui tahan mis see sinu asi on , pese hambaid rott

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rico ja Santa nagu 1- ja see sama tatti kari:S Siim normaalne juba:) so what Rico kui xiitisin? mis sinu asi? ega ma koguaeg 24/7 koodi ei lase vahest kui igav siis olen lasknud. Saa ÜLE ja ära tule mind sõimama tatt.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradi kelbas saa aru, sa said faking busti. Lepi sellega. Nahhui kui sa mängu ei taju siis mida sa faking mängid seda?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.