Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP
Järjekordne vana, kes näitab oma lasteaialapse mõistuse taset?

 

ofc issi

 

//tubli Sander vöi Imelik kes Revo üle lasi, Rep.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine barrowsisse, idioot

 

midagi veel originaalsemat ei osand öelda ve?mine sure rohkem wildis, kena terror bird ka muideks.

 

Igatahes mõttetu töllakas oled. Midagi peale trollimise ka teed ? 24/7 tiksud siin foorumis muud ei tee, kui toodad mõttut sitta igas topicus.

 

igal vennal midagi öelda selle asjakohta ? oodake kuni se voo ise tuleb siia asja klaarima..

 

Õpi quotema, lammas.

Mulle meeldib ka asju välja mõelda. Kohe näha, et mingi järgmine raske lapsepõlve ohver.

 

Miks Spämmite .

Ma tean väga hästi kes on revo kes ei ole :D

 

aga Sanger , Imelik ja kevin gl acciga

Ma ei mängi selle acciga, kõigest tean pw

 

I Loled irl.

 

ja kui sa teda päriselus näinud pole siis hoia plõks kinni sest sa ei tea kes ta on v mis ta on.

 

Ja sa tahad väita, et sa oled oma BMTH emokiilakaid näinud ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jälle kaks pakki siin

tra

siin foorumis ongi kaks pakki

üks pakk on tupac ja teine pakk on pac

pac ja tupac jejejje

olete lahedad, panete üksteisele pakkide vahele ka ?

 

vait emo, mine keera oma estonit ja ole önnelik, et saad BMTH peale pihku panna, fking rott.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei midagi isiklikku..:)eriti ära ajab selline asi, kui eitatakse asja , " Huugo ma olen sinus pettunud,laimad jne" puhas pläma mul poleks olnud põhjust sind laimata, ise panid t*ra

hull asi, kaotasid mõne pixli. Mõni vend alchib oma 800m ära ja ei tee teist nägugi, kuuaega hiljem on tal juba 400m bank. No whine


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SmallThumbnail.jpg

^..


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vait emotüdruk raisk..Sa peaksid elu otsima omale.

 

Miks nii vaenulik tema suhtes?

 

Ta jutt on ~75% tõsi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida pekki rsk, tulin vaatama, mis voo vahepeal saavutanud on ja ei näe imet, mingi 4-5 lehte puhast spammi, get a life nubs.

 

Sa ütled ,et saa elu ja tahad pilte ? Kas siis rs/pildid ongi sinu jaoks elu ??

 

Btw mina ei ole kedagi scammind, ma olin 2 päeva reisil ja enne seda andsin Imelikule parooli.

 

Imelik ei mängi Voo'ga

 

Ja mingi olenago pole elusees kuulnud siukest venda :)

Mina mängin Voo'ga,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ütled ,et saa elu ja tahad pilte ? Kas siis rs/pildid ongi sinu jaoks elu ??

 

Btw mina ei ole kedagi scammind, ma olin 2 päeva reisil ja enne seda andsin Imelikule parooli.

 

Imelik ei mängi Voo'ga

 

Ja mingi olenago pole elusees kuulnud siukest venda :)

Mina mängin Voo'ga,

 

kellega sa foorum passi jagad siis ? eile nägin sind foorumis päeval, kui draama algas vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ken oli eile sees, tema olevat scamminud ka..

 

---------- Postitused liidetud 14:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:33 ----------

 

Huuugo, kes teist sai divine? ken, et sa ei tea kes ma olen vms...Kui sina aind vooga pelad siis peaksid mind teadma, olin sul suht kaua listis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ken oli eile sees, tema olevat scamminud ka..

 

---------- Postitused liidetud 14:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:33 ----------

 

Huuugo, kes teist sai divine? ken, et sa ei tea kes ma olen vms...Kui sina aind vooga pelad siis peaksid mind teadma, olin sul suht kaua listis.

 

tra hoia oma suu kinni ja kui midagi talle öelda siis pm or msn!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.