Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP
jäta kotid uksevahele, troll.

Mine barrowsisse, idioot

 

anna oma msn, ja lase mind msnis rahaga üle, ma lasen sulle esimesel võimalusel siit ban tõmmata, sander valus ülestunnistus. sa arvad et sa sitt pääsed bannita ?

Natukene paljut ei looda ? Eeskujulikud on isegi revot üle lasknud, niiet banni ei saanud. See üldse mingi lamp teema mida te kõik siin ajate.

Kids


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks Spämmite .

Ma tean väga hästi kes on revo kes ei ole :D

 

aga Sanger , Imelik ja kevin gl acciga


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine barrowsisse, idioot

 

midagi veel originaalsemat ei osand öelda ve?mine sure rohkem wildis, kena terror bird ka muideks.

 

Igatahes mõttetu töllakas oled. Midagi peale trollimise ka teed ? 24/7 tiksud siin foorumis muud ei tee, kui toodad mõttut sitta igas topicus.

 

igal vennal midagi öelda selle asjakohta ? oodake kuni se voo ise tuleb siia asja klaarima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

midagi veel originaalsemat ei osand öelda ve?mine sure rohkem wildis, kena terror bird ka muideks.

 

Igatahes mõttetu töllakas oled. Midagi peale trollimise ka teed ? 24/7 tiksud siin foorumis muud ei tee, kui toodad mõttut sitta igas topicus.

 

igal vennal midagi öelda selle asjakohta ? oodake kuni se voo ise tuleb siia asja klaarima..

 

 

Mees ela natukene, suvel saad veidi värsket õhku, puhkad närve saad uuesti oma pray 95 nolifeda.

Su närvikava on ikka üsna sassis, keegi midagi ütled siis on su e-peenis haavatud ja pead sõimama hakkama.

Get life.

 

Kevin dont stop, 10p

 

Igaksjuhuks panen oma Flameshield -i peale sest rauntsi rage on kõikvõimas


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nice acc. 10p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mees ela natukene, suvel saad veidi värsket õhku, puhkad närve saad uuesti oma pray 95 nolifeda.

Su närvikava on ikka üsna sassis, keegi midagi ütled siis on su e-peenis haavatud ja pead sõimama hakkama.

Get life.

 

Kevin dont stop, 10p

 

Igaksjuhuks panen oma Flameshield -i peale sest rauntsi rage on kõikvõimas

 

ta sai 95 pray poolaastat tagasi juba , sul mingid psüühilised probleemid ? hinga ka sellise pasa vahepeal, kui sinusugune troll midagi mulle ütlema tuleks ma saadaks otse putsi viitsiks mingit lauset üles ehitada, pigem oled sina see nolifer siin, kes viitsib iga asjapeale midagi targutada, võtke oma imelikuga käest kinni ja minge aasale ennast välja elama.

 

ago-oma viga, et igast trollidele chari jagad: õppetunnid on selleks, et neist midagi õppida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta sai 95 pray poolaastat tagasi juba , sul mingid psüühilised probleemid ? hinga ka sellise pasa vahepeal, kui sinusugune troll midagi mulle ütlema tuleks ma saadaks otse putsi viitsiks mingit lauset üles ehitada, pigem oled sina see nolifer siin, kes viitsib iga asjapeale midagi targutada, võtke oma imelikuga käest kinni ja minge aasale ennast välja elama.

 

ago-oma viga, et igast trollidele chari jagad: õppetunnid on selleks, et neist midagi õppida.

 

kuldsed sõnad kuldse mehe suust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuldsed sõnad kuldse mehe suust.

 

Mingi pepuvend on ta sulle we?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi pepuvend on ta sulle we?

 

ei?

mis sa oled pederast, et sul igal pool tupaci pildid on ?

 

//tupacist ma midagi küll ei tea, kuid sa oled mingi wannabe tattnina kes ei tea temast mitte midagi, tead ainult niipalju kui palju http://www.google.ee ütleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei?

mis sa oled pederast, et sul igal pool tupaci pildid on ?

 

//tupacist ma midagi küll ei tea, kuid sa oled mingi wannabe tattnina kes ei tea temast mitte midagi, tead ainult niipalju kui palju http://www.google.ee ütleb.

 

1) Mul on ta pilt ainult signatuuris.

2) Igalpool kirjutatakse kokku.

3) Tean tupacist rohkem infot kui sina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1) Mul on ta pilt ainult signatuuris.

2) Igalpool kirjutatakse kokku.

3) Tean tupacist rohkem infot kui sina.

 

Niiet võid kerida oma jutuga, tead küll kuhu. :)

 

Issand jumal. Pole mõtet tarka panna kui isegi ei tea. Igal pool on lahku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem pilte vähem juttu! Teeks nii, et mõttetut spämmi siia enam ei kogune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

I fail'd .

 

OT: Nice acc.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
I Loled irl.

 

ja kui sa teda päriselus näinud pole siis hoia plõks kinni sest sa ei tea kes ta on v mis ta on.

 

Järgmine tark kes ütleb, et igal pool on kokku?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keri natuke üles poole ?

mina kirjutasin lahku, ja tema hakkas paukuma

 

Õige. :D

Vabandused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keri natuke üles poole ?

mina kirjutasin lahku, ja tema hakkas paukuma

 

Sina ei paukunud ennem ?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

revo emo pedo pederast

 

acc on ilus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.