Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP
Ja sina Ta sõber?-.-

 

---------- Postitused liidetud 00:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:15 ----------

 

Appeal status: Accepted - gf nerd scammer sa kaotasid torso fury berku tassy

 

---------- Postitused liidetud 00:50 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:41 ----------

 

ole happy nub

 

Eriti Nali vend oled ikka - Ehk kaotasid endal torso, fury, beerku, tassy ? Btw tahaks teada kus sa neil torsot oled veel näinud ? Mingi päeviku alguses kuskil w?

Tra ehtne lammas.

picture044.png

 

 

Mine kaeva kraavi või midagi, igastahes valetada sa ei oska.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti Nali vend oled ikka - Ehk kaotasid endal torso, fury, beerku, tassy ? Btw tahaks teada kus sa neil torsot oled veel näinud ? Mingi päeviku alguses kuskil w?

Tra ehtne lammas.

picture044.png

 

 

Mine kaeva kraavi või midagi, igastahes valetada sa ei oska.

 

ta mõtles et kevin kaotas temal torso fury zerkeri ja tassyd. :D

mida ma eriti ei usu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti Nali vend oled ikka - Ehk kaotasid endal torso, fury, beerku, tassy ? Btw tahaks teada kus sa neil torsot oled veel näinud ? Mingi päeviku alguses kuskil w?

Tra ehtne lammas.

picture044.png

 

 

Mine kaeva kraavi või midagi, igastahes valetada sa ei oska.

 

jäta kotid uksevahele, troll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

battery? me tegime voo-ga eile bandos duo, siis vaatasin ta päevikust, et tal hakkab p2p lõppema ja küsisin, et ma viskan talle pinni ,kui teeb penance helmi, ta ütles ok,andsin parooli et ta tegema hakkaks, siis mingi 15min pärast vaatasin , et acc ple sees ,siis logisin sisse, voo ootas seal ja küsis log in name, andsin selle ja ja oligi 5min hiljem invalid password , te ei pea midagi uskuma, ma ei hakka lambist teise päevikut sittama, aga see oli nii, ta on skull peal pildilt näha tema Alogis on ta mind tapnud ,mu rsn on Huuugo-ple erilist rohkemat proofi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
battery? me tegime voo-ga eile bandos duo, siis vaatasin ta päevikust, et tal hakkab p2p lõppema ja küsisin, et ma viskan talle pinni ,kui teeb penance helmi, ta ütles ok,andsin parooli et ta tegema hakkaks, siis mingi 15min pärast vaatasin , et acc ple sees ,siis logisin sisse, voo ootas seal ja küsis log in name, andsin selle ja ja oligi 5min hiljem invalid password , te ei pea midagi uskuma, ma ei hakka lambist teise päevikut sittama, aga see oli nii, ta on skull peal pildilt näha tema Alogis on ta mind tapnud ,mu rsn on Huuugo-ple erilist rohkemat proofi

 

No, ega vaevalt keegi sellist teksti välja mõtleks.. Siin pole midagi imestada kui ta scammis. Loodame, et saad acci tagasi siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see oli mage gear.

 

---------- Postitused liidetud 12:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:17 ----------

 

TAL EI OLE MINGIT TÕESTUST, peale väidete, seega see on võrdne sellega, kui mina ütlen, et suvi lasi mu emale kuuli pähe, kui ei ole isegi laipa, ning mu ema on elus...


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sorry, kuid kes sa oled üldse? ma olen ainult revolt pinne scamminud, ning seljuhul ei tea ma tõesti, miks sa banned veel ei ole...?

 

ONTOPIC, kui keegi mind scammeriks alusetult süüdistab, siis ma ei oska tõesti midagi klaarida...


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jah.

 

---------- Postitused liidetud 13:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:25 ----------

 

sorry, kuid kes sa oled üldse? ma olen ainult revolt pinne scamminud, ning seljuhul ei tea ma tõesti, miks sa banned veel ei ole...?

 

ONTOPIC, kui keegi mind scammeriks alusetult süüdistab, siis ma ei oska tõesti midagi klaarida...

 

kas tõesti ei tule rohkem inimesi meelde?

//kui sa juba revolt ka scammisid, siis peaksid banned olema...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sorry, kuid kes sa oled üldse? ma olen ainult revolt pinne scamminud, ning seljuhul ei tea ma tõesti, miks sa banned veel ei ole...?

 

ONTOPIC, kui keegi mind scammeriks alusetult süüdistab, siis ma ei oska tõesti midagi klaarida...

 

Õige tegu. Kui mul oleks võimalus, laseks ka ta üle.

 

Ning suvi ongi revo. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige tegu. Kui mul oleks võimalus, laseks ka ta üle.

 

Ning suvi ongi revo. ;)

 

anna oma msn, ja lase mind msnis rahaga üle, ma lasen sulle esimesel võimalusel siit ban tõmmata, sander valus ülestunnistus. sa arvad et sa sitt pääsed bannita ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
anna oma msn, ja lase mind msnis rahaga üle, ma lasen sulle esimesel võimalusel siit ban tõmmata, sander valus ülestunnistus. sa arvad et sa sitt pääsed bannita ?

 

 

Ofc ta pääseb siit bannita.

 

Ma võin ka öelda, et lasin sinult (REVOLT) 100 pinni üle. No pic no ban. :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.