Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Norm lol, mäletan kui sheerisin seda keviniga, oli aind cook 99, nüüd sitaks arenenud acc. :)

 

10p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gz, nice luck


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

100529205124.png

 

100529224700.png

 

Oli dm tema ags ja mina ss'iga nagu pildilt ka näha on seal mingi noob far caster kes ei oska muidu pkida aga fc'ib neid kellel food otsas peale fighti .

 

See sama mager tõmbas ka minu maha ja nagu näha mul ei ole foodi järel peale dmi ja siis kaotasingi ss l0l, seren jäi alles

 

peale ss kaotust tahtsin veel pkida ja võtsin whip, sellega oli samamoodi aga siis oli mingi teine fc'er ja täpselt sama moodi peale dmi mul polnud foodi alles ja mul jäi mingi ruby chalice (250k) alles ja whip läks l0l

 

Ss+whip = ~13m ^^, see kaotus pohh aga see ,et enam pole võimalik pkida normaalselt edges, see on suht lame...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oh my, gratz

idiot


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paraku mina seda ei mäleta lol

 

 

Kui ma ehk pmin oma vana vaffli acci nime, siis äkki tuleb meelde?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dmi aga kasuta ikkagi tele igaks juhuks, , sellesuhtes jah, et ep waste aga pohh see, parem ikka kui wasteda ,13 kuluks marjaks ära alati vms:)

Str ammy > Glory(4)

More food > Teletab


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

fletch89.jpg

 

Hea kuulda ,et mul on õnnestunud hea account teha ja ka päevik .

 

Aga andke nõu midagi teha

 

pool aastat tagasi või rohkem ma tegin sarat ja siis mul tuli mõte teha turmoil/overloads/pack yak ( aga nüüd need olemas ) ja nüüd ei teagi väga mida teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tee farming 68


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.