Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

SUPERVIP

lil noobi acc , ta ei pea midagi ütlema .

See on tema teha mis ta oma acciga teeb . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tema acc jah, aga raha oli ju imeliku oma

ei olnud :D

 

 

091108132710y.png


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nicee . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[@Sander] tõsine retard targ oli . tüüp naq 8minti begis et sureks talle. siis hopis. läksin teise worldi . vant oli seal. whipiga 38 38 ja ddsiga 17 17 - Loot oli samasuur kui kiviajal pärandus vanaemalt lapselapsele. 1M mingi. - Kurb

091108230417.png


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Meil Imelikuga asjad selgeks rääkitud :D

Muideks banga tegin mina üles pl0x?

Ma mingi veits olen maha pknud aint .

 

Bank hetkel mingi 80-90m pl0x? :)

 

Imelik vaatas valesti + mul olid clawsid välja lenditud kuna tahtsin junkist lahti saada mida ostsin sõbralt vastu tulles talle .

 

85m bank on kindlalt .

Burstides läinud raha + pk jne ..

 

Aga atm goalid mage 94 siis summ 88 = unicorn , siis nolaiff kerge saras aka new hilt .

 

Väga lampi läks arvuti putsi ja atm ei saa pelada pole arvutiga siukeseid jamasid olnud ja ei tea hetkel mida tehagi ,et arvuti korda saaks :)

 

http://www.vahvel.net/tehnika/49795-arvuti-teeb-ise-restarte-kui-kaeivitan.html#post709271

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Free Death Potensial

091109164229.png.

Sebin vist ep 100 [ Fishing brawlers ] ja siis teen korra triangle ja siis ma ei tea mis edasi saab. Burstima arvatavasti.

Kui tekib küsimus, et miks pkn non-prot worldis whipiga - Ma ei näe mõtet +1'l. Ei ole naq mingit fiilingut pkl seal. Saad surma, kaotad 300k . Hull asi. Non-Prot, More Fun @@@

 

xamhx.png

 

Sad fail. Peale teist speci avastasin, et ma ei joonud super setti. Loot oli ka väga hämmastav 4M DP ja EP 81 kohta.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütleks ,et dp on max 10m :)

Aga no kõik oleneb ja see nii imeliK D:

Et dp meil on seda võin öelda :)

 

Igatahes sain arvuti korda .

 

Lasin fishingut kuniks sain targi summ pouchiga aka 10 lvlit suurem kui mina ehk mina 111 tema 121

(08:43:03) -[YM]RuneScript- *** [ KIMI DA J3RK ]: Overall 1,711 | Bounty 383 | Bounty-Rogue 2,108 | Att 99 | Def 93 | Str 99 | HP 99 | Range 86 | Pray 75 | Magic 92 |

 

Boxisime ja ma võitsin .

74-17 ep

 

051018080840.png

 

 

 

Siis triangle

 

091109083057.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis asjad need on mida sa kasutad söögiks?


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis asjad need on mida sa kasutad söögiks?

 

Rockfish vms asjad olid :D

Kena luck, keep it going.

9p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

palju see rockfish või asi hp annab ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pk and sara for life (Y) good:P

head lootid :D 9p


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meeldivad su Loodid ;)

 

Ja õnnitleme summ 84 puhul ... saa see juba 90+ :D


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need on Rocktailid. Nad healivad 23hp ja maksavad 2k ringis. Võivad anda kuni 10hp healing boonust.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

(11:20:40) -[YM]RuneScript- *** [ GE ]: [M] Rocktail: 2,494gp 2,625gp 2,756gp (Today: -51gp

 

091113091610.png

 

 

Lasin dk's mingi 9h nolife ja ei saanud mitte ühtegi item , 2x archer itemi missisin ainult ...

 

Siis müsin uuesti guth geari maha kuna ma kaotasin seal juba spellidega mingi 3m ...

 

Igatahes sitax saranud aga koguaeg pole mitte munnigi saanud mis hakkab närvi ajama .

091113115845.png

 

 

Aga burstida ei viitsi absull selle tõttu müüsin maha ahrim set aka mage geari + master wand etc..

Ja bankisin 94 mage ära lunar spelliga jewwerly stringin millega sain eile 140k/h ja sellega läheb 90-94 mage mingi 15m .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no life is life . :D

10p


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ups

Suht retarded target oli. Kõigepealt tuli, suri mulle korra. Ei kadunud, Sain mingit sitta. Siis hakkas beggima, et sureksin talle ja annab mulle siis 2x76k ja mida kõike veel. Aga ma olin kaval ;). Ma hakkasin otsima kus ta on. Leidsin ta - Zgsiga spec freeze. K0

WIN @@@@

2qvz154.png


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.