Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Palun aidake ( payment block )

Küsimus

tere ja suur tänu et vaatasid...

 

Mul on selline probleem et kunagi sai tehtud üks väga loll viga runescapes, ehk siis lasin teisel mängijal ennast p2p kaardiga teha ja maksja lasi mulle reporti pärast seda ja mu accountile pandi credit card payment block peale ja ei saa ise enam kaardiga maksta, sain selle eest mingiks ajaks banni ja pidin ise p2p aja kinni plekkima kuid acc nüüd ammu unbanned ja saan kenasti mängida aga credit card payment block ikka peal, see jama toimus mingi 2 aastat tagasi, oleks teie abi vaja et kokku panna väga hea jutt millega oleks mingi võimalus sellest jamast lahti saada.

 

kas sellised asjad ei kustu automaatselt mingi aja tagant kui pole olnud rohkem rikkumisi?

 

NB: See oli mul esimene rikkumine kogu 5 aasta jooksul ja siiamaani on seesama...


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Sa ei saa enam krediitkaardiga membuks teha . (See on igaveseks)

 

Küll saad , aga teha vist Member pinnide ja selliste asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sa oled pmst. Igaveseks Blokeeritud tegema P2P Pinidega ja Krediit kaardiga. Pead kas PayPaliga või PayByCashiga membuks tegema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.