Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Raunts33. Kõik questid tehtud, ranged/mage99,def91,total1831.

Soovitatud postitused

Stats:090201192043xm4.png

Quests:090201192047ba1.png

BANK 1.090201191945ge6.png

BANK 2.090201191743yn4.png

BlackMarks:090119221222td6.png

LogIn:090201192953ji5.png

Üllatus:090119221259ku5.png

Ehk siis 4x100k xpd üxkõik mis skilli oma valikul Ainuke asi, et peab olema 65+ skill.

 

Ma tean, et müüsin selle acci juba 1kord maha... Ja kui te arvate, et võttsin tagas, siis te eksite. Nimelt see, kes selle alguses ostma pidi Ütles alt ära. ta maxis 250 ette aga ülejäänut ei saa maxta... Andis acci tagasi.

PEAAEGU KÕIK QUESTID ON TEHTUD[kaasaarvatud While Guthix Sleeps] - seega Free dragon claws ?(400-600eek ea)

 

Ette annan vaid 40+ tehingut , adminid, moded.

ALATI küsin PM!!.

 

Alghind: 550.-

A/W 1000.-

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vahetust ühe cb: 100 ja ühe cb:94 vastu??

lisa msn: [email:1rnocq7u]martinn2ks@hotmail.com[/email:1rnocq7u] , seal lähemalt


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas see tyyp , kes tahtis ennem osta sai recid ja eelmised passid kah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei saanud, ainult pw.BUMP

 

RECOVERID MAAAS !!!!Sammuti BANKPIN

 

vahetust ühe cb: 100 ja ühe cb:94 vastu??

lisa msn: [email:2xnh0t47]martinn2ks@hotmail.com[/email:2xnh0t47] , seal lähemalt

 

Sorry aga ma ei vaheta... Ainult irl raha vastu:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris huvitav, lõpuks ilmus siis see kasutaja kah välja, kui hakkad mind nüüd kohe spämmeriks või milleks iganes sõimama siis moderaator Shadowcat võib mu juttu kinnitada.

Nimelt, asi oli siis selline umb aasta tagasi, Shadow tegi mul teisel kasutajal constructioni, peale seda maksin talle tema tasu nagu lubatud, siis küsis Shadowcat, kas sa mulle kõiki oma mille ei taha müüa? (neid oli umb 90). Mina vastasin et jah, kuna Shadow oli juba nädala minu kasutajaga toimetanud, usaldasin teda, andsin talle raha ette, ütles et saadab raha homme ära, jõudsis kätte homme raha polnud, küsisin et milles probleem on, ta vastas et saatis ära ja ei tea milles probleem on ---.--- väike jutt jääb siia vahele, siis ma pmst ütlesin talle et ei ole just kõigeraskem sind üles otsida, ja sult see raha uksetaga küsida, + veel bensiini maksab kinni, siis ütles ta, et kas ma ei tahaks tema kasutajat endale raunts33 oli selle nimi muide. (selle mõtte andsin mina talle kohe algul). Saigi nii tehtud, minu millid jäid tema kätte, samale kasutajale mille mina sain endale, kuna äri on äri ja ta ei tundunud sellise inimese moodi olevat kes üle laseks, sain siis umbes kaks kuud vist mängida, enam täpselt ei mäleta.Peale kahte kuud umbes kadus kasutaja ära, minu Recovery questionsid ei aidanud mind kunagi, Shadow kui tubli abiline proovis enda teada olevaid andmeid, ei aidanud ka see ja nii see kasutaja rotti lastigi, nii et mina ei tea kes seda tegi, ausaltöeldes ei huvita kah, aga sellise tektsi kirjutan ma igasse raunts33-e müügi teemasse, loodan et sured selle otsas, Jõudu.

p r o nub aK'a KrIIpS.

 

650 !! bump viimane allahindlus

 

RECID ON MAAS

BANKPIN ON MAAS

P2p AEG JOOXEB

SHadowcat oli esimene omanik ja Siim 2. Omanik !!!

 

Shadowcat oli teine omanik, mina olin kolmas, mingi jorss oli esimene, tainas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris huvitav, lõpuks ilmus siis see kasutaja kah välja, kui hakkad mind nüüd kohe spämmeriks või milleks iganes sõimama siis moderaator Shadowcat võib mu juttu kinnitada.

Nimelt, asi oli siis selline umb aasta tagasi, Shadow tegi mul teisel kasutajal constructioni, peale seda maksin talle tema tasu nagu lubatud, siis küsis Shadowcat, kas sa mulle kõiki oma mille ei taha müüa? (neid oli umb 90). Mina vastasin et jah, kuna Shadow oli juba nädala minu kasutajaga toimetanud, usaldasin teda, andsin talle raha ette, ütles et saadab raha homme ära, jõudsis kätte homme raha polnud, küsisin et milles probleem on, ta vastas et saatis ära ja ei tea milles probleem on ---.--- väike jutt jääb siia vahele, siis ma pmst ütlesin talle et ei ole just kõigeraskem sind üles otsida, ja sult see raha uksetaga küsida, + veel bensiini maksab kinni, siis ütles ta, et kas ma ei tahaks tema kasutajat endale raunts33 oli selle nimi muide. (selle mõtte andsin mina talle kohe algul). Saigi nii tehtud, minu millid jäid tema kätte, samale kasutajale mille mina sain endale, kuna äri on äri ja ta ei tundunud sellise inimese moodi olevat kes üle laseks, sain siis umbes kaks kuud vist mängida, enam täpselt ei mäleta.Peale kahte kuud umbes kadus kasutaja ära, minu Recovery questionsid ei aidanud mind kunagi, Shadow kui tubli abiline proovis enda teada olevaid andmeid, ei aidanud ka see ja nii see kasutaja rotti lastigi, nii et mina ei tea kes seda tegi, ausaltöeldes ei huvita kah, aga sellise tektsi kirjutan ma igasse raunts33-e müügi teemasse, loodan et sured selle otsas, Jõudu.

p r o nub aK'a KrIIpS.

 

 

Shadowcat oli teine omanik, mina olin kolmas, mingi jorss oli esimene, tainas.

 

Jorss? See jorss kellest sa räägid oli shadowi sugulane sorry for spam:dead:


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jorss? See jorss kellest sa räägid oli shadowi sugulane sorry for spam:dead:[/b]

 

Mind tõsiselt ei huvita kes ta on/oli, ma räägin sellest mida mina tean, miks sa ei maininud siis ennem et see pole Shadowi tehtud? või see et ta ei ole teine omanik? Poiss valetab seal nii et suu suitseb.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mind tõsiselt ei huvita kes ta on/oli, ma räägin sellest mida mina tean, miks sa ei maininud siis ennem et see pole Shadowi tehtud? või see et ta ei ole teine omanik? Poiss valetab seal nii et suu suitseb.

 

Pff ise oled valus tainas, mingi tundmatu idioot, kes arvab olevat maailma kuningas...Mina teadsin, et see acc oli ShadowCati käes ja Siimu käes rohkem ma ei tea .

Palun mine onaneeri vms, et ennast rahuldada.

Ma ei saa aru, milles mina süüdi olen, et Sa minu topicut spammima oma jutuga pead ?

Ega mina Sind üle ei lasknud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ütleks küll et see post spämm oli, pigem rääkisin selle kasutaja ajalugu veits? Et tulevasi nn ostjaid informeerida sellest et see võidakse igakell üle lasta.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.