Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Marek62 & Cmxz1

Soovitatud postitused

VIP

situ


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis nende clawside alla käib kui tohib küsida , kui see monster et dragon clawse saada siis vb huvitatud , seleta lahti ka nagu mis hind vms.

 

Tormented Demon - The RuneScape Wiki - Skills, quests, guides, and more

 

WGS peab Done olema


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähen nüüd nädalaks Taani, kui peale seda jätkan, Cmxz on Teie käsutuses ;) Vabandan selle inimese ees, kelle töö mul pooleli jäi (ma ei tea ta Vahvli accounti).

 

Edu sulle Taanis, tuletan meelde et mina ei skilli ega teeni raha. Teen ainult queste ja torsosid ja clued(üldiselt tasuta).


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ahv oled? Loed ka, ainult Queste,torsosi ja cluesi teeb, xpd mitte, Õpi lugema ja kogu vähem poste.

 

Äkki oli see mõeldud Marekule?

Anyway,kui aega saad,saada see 40.- tagasi.Kui viitsid.Mul pole enam rune isu,niiet orjata pole ka vaja.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.