Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Marek62 & Cmxz1

Soovitatud postitused

VIP

sooviks torsot. Ootan sind msnis. olen [email:1pri8kra]marko_307@hotmail.com[/email:1pri8kra]

 

 

Cmxz1 hakkas tegema, arvas et saab kas hommikuks valmis kui ei, siis teeb õhtul ära :) gl :D

 

Cmxz1 ütles kell 2 öösel, et ta ei sa atm torsot teha kuna on napsine ja kannab raha tagasi.. aga raha pole siia maani.. kell atm on 18:00 19mai..

ja ytles et teeb mul torso ära ja siis kannan uuesti raha..

Sooviks siis raha tagasi vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võib-olla tellin suvel veel Soul Warsi Zeale, kui raha rohkem on, siis juba suuremates kogustes arvatavasti kui viimane kord :P

Aga Marek tegi mulle hulga Zeale mingi aeg tagasi, ütlen ka ära, et hea tehing jm head sõnad ;)

Muide mis pank sul oligi, Swed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle rääkis,et suvel ta vb ei orja,kuna läheb tööle.

Loodan,et orjad.:DMul omad tellimused.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sooviks torsot. Ootan sind msnis. olen [email:267zsw0a]marko_307@hotmail.com[/email:267zsw0a]

 

 

Cmxz1 hakkas tegema, arvas et saab kas hommikuks valmis kui ei, siis teeb õhtul ära :) gl :D

 

Nüüd oleks aeg sul raha ära maksta.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.